24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #3575
    elmondtam én nem azért szurkolok nekik mert most jok...
    ennyiutálom a fikázást
    de sztem mind 1 arsenal vagy egy manchester örülne egy ilyen orosz milliárdosnak!
    és Hajrá Chelsea!
  • vmvr
    #3574
    Én nem mondtam, hogy nem lesz a csapat a chelsea, csapat lesz, de nem olyan, mint most, mert ez csak átmenet.
  • asfa
    #3573
    a magyar foci az más...
    nem átmenet ha elmegy abramovics esetleg Moruinho is akkor jön Gullit és ha nem nagyon jo de jo csapat lesz a chelsea!nem lesz bajnok de az se baj...
  • vmvr
    #3572
    Egy csapatnál fontos dolog a múlt is, pl. a magyar focitól azért várnak sokat, mer t hatalmas múltja van. Régen ti nem voltatok jók, most jók, vagytok, de ez csak átmenet, meglátod!
  • asfa
    #3571
    igaz mi közöd hozzá?
    de elmondom csak h ne legyek divatdrukker
    kb 2001/2002 fele!tetszett a játékuk
    és Zolát nagyon szrettem még a Cagliaris éveiben is!
    Zenden,Hasselbaink is nagyon jok voltak!
    tetszett a chelsea
    mint ahogy a leeds is!
  • Japep
    #3570
    Mi közöd hozzá ???
    Húzzál haza hülye Szmötyi!!!
  • hunbasser
    #3569
    azért kíváncsi vagyok,h mióta is szurkolsz a chelseanek...és őszinte választ várok.és azt is szeretném megtudni,h miért pont a chelsea a favorit
  • asfa
    #3568
    beszélhetünk a multrol mer tudok mindent!
    a multban nagy játékosok játszottak itt(Wise,Zola,Flo,Gullit) és még sorolhatnám!
    abramovicsnak van pénze és?irigykedsz?örülnétek ha nektek lenne egy ilyen orosz milliárdos!
    egyáltalán nem voltunk szarok!azért nem akarok a multrol bezsélni mert az má a mult
    nem azzal kell jönni!elmult!azzal gizdázzá h most mire vagytok képesek?
    az arsenal eddig jo volt
    és most?
    szétesik akkpor meg miről beszélünk?hagyjuk már jo?meddig gondokkoztál ezen?lol
    vicces ember vagy!na mehetsz szevasz!
  • vmvr
    #3567
    most éli fénykorát... Még jóhogy, akármelyik csapatot megvesz egy orosz milliárdos, és belevesz minden sztárt, még szép,hogy erős lesz( bár a tegnapi meccs nem ezt igazolja), azért koncentrálok a múltra, mert az a cselzinek nincs...
    Nagy szarok voltatok rég, és ez tény... Gratulálok a tavalyi tripla sikerhez! Apropó, lehet, hogy azért nem akarod, hogy a múltról beszéljünk, mert nem tudsz semmit a csapatodról? lehet, na mindegy. Mi lesz veletek, ha nem lesz abramovics, ha nem lesz pénz, hát attól tartok, megint csak, mint rég, semmi.
  • asfa
    #3566
    őő ne haragudj mint mondtam a Chelsea most éli fénykorát eddig se volt szar... az utobbi időben!
    de KÉRLEK NE A MULTRA KONCENTRÁLJ
    inkább mondd mivan?
    tavaly 3 gy ellenetek otthon idegenben sőt semleges pályán is!
    erről mért nem magyarázkodsz???
    tudod szégyen a futás de hasznos!
  • vmvr
    #3565
    mó, hányszoros bajnok a cselzi? (megsúgom: 3szoros) És az Arsenal? (13) Asszem van különbség!
  • asfa
    #3564
    lol és akkor mivan?nemtom
    véletlen nem mi lettünk a bajnokok?
    vagy esetleg tavaly nem 3szor vertünk meg titeket?
  • vmvr
    #3563
    De volt tavaly 7-0, nekünk, ti meg a tavaly 3-0 ra kikaptatok a borotól. Emlékszel?
  • asfa
    #3562
    ne hareagudj ennyi erővel
    mikor vertétek ti a man utd-t 3-0-ra tavaly??????
    épp h oda értetek bl slejetezőre
    hagyjuk már jo?! itt vége és fejezd be!
  • asfa
    #3561
    Middlesbrough - Arsenal 2-1 tavaly!
  • vmvr
    #3560
    Jójó, de még egy: Mi tavaly a borót 7-0ra vertük! Ti meg most 2-1 re kikaptatok, (hahaha) így egy reális eredmény egy arsenal - cselzin 9-1
  • France men
    #3559
    Nekem meg a múlt hétvégi!
  • asfa
    #3558
    ez itt a Chelsea Fan club!irkálhatsz az arsenal fan klubba a chelsea fikázársol meg utálatrol
    mielőtt elkezdenéd...
  • vmvr
    #3557
    De szép este volt a tegnapi!
  • asfa
    #3556
    Csoda történt, Mourinho önkritikát gyakorolt!

    Az angol labdarúgó bajnokság 2. fordulójában a címvédő Chelsea meglepő vereséget szenvedett a Middlesbrough otthonában. A találkozó után olyan dolog történt, ami nem sűrűn szokott előfordulni: Jose Mourinho (képünkön) saját magát és játékosait kritizálta!

    - Nincs értelme arról beszélni, hogy az ellenfél hogyan játszott, hogy mennyire volt sportszerű, ahogyan arról sem, a bíró miért nem adott meg nekünk egy teljesen joos büntetőt. Megérdemeltük! Ezt a vereséget csakis magunknak köszönhetjük. Játékosaim hetven perc után csakis arra koncentráltak, hogy a bíró lefújja a meccset. Tudtam, hogy a csapat még messze nem állt össze, de azért nem számítottam ilyen gyenge játékra, de hogy valami meglepőt is mondjak: ez a vereség az én hibám is volt, nem csak a futballistáimé - összegezte a Middlesbrough elleni bajnoki történéseit a portugál.

    Az ellenfél szakvezetője, Garreth Southgate boldogan válaszolt az újságírók kérdéseire.

    - Nagyon örülök, hogy megvertük a bajnokot. Az volt a taktikánk, hogy már középpályán ütközünk a Chelsea játékosaival, és a 2-1-es győzelem tükrében azt kell mondanom, sikerült megvalósítani tervünket - nyilatkozta Southgate.

    A Boro ausztrál légiósa, Mark Viduka kiemelte a hazai közönséget. Mint mondta, a drukkerek nélkül nem sikerült volna a bravúr.

    - Csodálatos közönségünk ismét kitett magáért. Valósággal belehajszoltak bennünket a győzelembe - mondta a hórihorgas támadó.
  • a zsírkereskedő
    #3555
    reálos ne írogasson h ki kinek a helyére áll be OKÉ?:d
    egyébként meg még van idő inkább az elején 2-3 pofonnal kezdeni és akkor majd érzik a fiúk és megszenednek érte mert akarják...
    elég harmatos volt a produkció a 2ik félidőben...
    ezt sose értettem ha megy miért kerülnek ekkora hullámvölgybe
    fel kéne venni a régi fociaktikát h addig kell gólt rúgni amíg megy és akár minden meccsen rúgni 3-4et
    alázni kellene mert a csapat képes rá de nem nekik vissza kell fogni magukat...
    kit érdekel h sír az ellenfél mert kapott 4-5 gólt? ez sport! régen mindket se érdekelt h 20al nyertünk kézibe mert aki nem hajtott kikerült
    sztem mourinho is hibás ezért picit...
  • a zsírkereskedő
    #3554
    jah első fordulóban is 2nullról 3-2 specialitás mi?
    nézem ameccset mondom 1 null jee elmegyek partizni erre 2-1 nekik...
    southgate tudhat valamit...
  • Nuno88
    #3553
    ha Sheva betalál kikaptok :D
  • bigfoot
    #3552
    hát ez jó kérdés:).de sztem ellenfél függő lesz!sztem nagyon nagy pléja és nagy hasznát fogjuk venni!
  • DJ Bee18
    #3551
    mi lesz ha Ballack is beáll? :)
    egyébként kinek a helyére áll majd be? amúgy minek? :)
  • bigfoot
    #3550
    ha ugyanúgy játszunk mint az első félidőben simán meglesz a mecs!!
    a csere is előbb kelett volna!de nem Maket lehozni!még nincs jól összeszokva a csapat,majd köv mecsre
  • DJ Bee18
    #3549
    azért nehogymár csak a szerencsén múljon, a 80. perc tájékán kihozni se tudtátok a labdát...
  • asfa
    #3548






  • LasCar16
    #3547
    Sheva az Shevade nem csak ő kell a győzelemhez, azért jó meccs volt
  • Szabi 22
    #3546

    Ez mindent elárul!!!
  • Szabi 22
    #3545
  • Szabi 22
    #3544


    De hiányzik a milanbol!!!!!!!!!
  • asfa
    #3543
    :(( nagyon hiáynzik meg Joe Cole is!
  • chelseafan
    #3542
    Állítólag egy kisebb sérülést szenvedett a bemelegítés közben.
  • asfa
    #3541
    jut eszembe hol volt Robben?
  • bigfoot
    #3540
    az első félidőben nagyon jól játszottunk,jól építettük fel a támadásokat is!de a 2. félidő...
  • asfa
    #3539
    javitva
  • Szabi 22
    #3538
    Nincs félni valójuk!!!!!!!!
  • asfa
    #3536
    hát nemtom!de legyen igazad!
    azért az angol bajnokság nagyon kiegyenltiett!
    nem hiszem h ne lenne aki megverné!
    Man Utd,Pool,Arsenal,Blackburn,Tottenham,Newcastle
    van itt azért!
  • Szabi 22
    #3535
    Szerintem magasan nyeri a Chelsea a bajnokságot!!!!!! Csak azért örűltem ennyire mert a bajnokságban nem sok csapat lesz aki őket megveri!!!!! Majd az AC MILAN a BL-ben!