24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #3736
    Uhh ez szép feje volt Drogbátol!
    eddig jol kezdtünk de a kontrákra figyelni kell!
  • Rolka
    #3735
    Ott van Cole! De furcsa kék mezben látni De sebaj remélem jol fog jatszani
  • asfa
    #3734
    na itt vok
    kemény meccs lesz!
    erős eza Werder
    remélem nyerünk fölényesen és zépjátékkal!
    Hajrá Chelsea
  • bigfoot
    #3733
    Chelsea will line-up in a 4-1-3-2 formation as follows:



    1 Petr Cech

    9 Khalid Boulahrouz

    6 Ricardo Carvalho

    26 John Terry (c)

    3 Ashley Cole

    4 Claude Makelele

    5 Michael Essien

    13 Michael Ballack

    8 Frank Lampard

    7 Andriy Shevchenko

    11 Didier Drogba

    érdekes nincs szélső

    HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!
  • asfa
    #3732
    :) hát persze
  • Rolka
    #3731
    Sztem meg nektek de csak azért mert ott van Asley Cole!
  • asfa
    #3730
    Drogba visszasírta magát a kezdőbe

    Nincs jobb kifejezés rá, Didier Drogba addig hisztizett, amíg José Mourinho vezetőedző a kezdőcsapatba jelölte a Werder Bremen elleni Bajnokok-Ligája csoportmérkőzésre.

    Az elefántcsontparti támadó nehezen barátkozott meg azzal, hogy az angol bajnoki rajt óta csak epizódszerepet kap a Chelseaben. Mourinho mester látványosan nyomja a nyár bombaszerzeményét, az eddig meglehetősen szerény teljesítménnyel előrukkoló Andrij Sevcsenkót, Drogba pedig rendre a kispadot koptatja.

    - Két csatáros játékra számítottam, Sevcsenkót mellém szerződtették, nem pedig helyettem - nyilatkozta az afrikai labdarúgó, aki a ma esti BL-összecsapáson Mourinho kezdőcsapatában kap helyet, csakúgy, mint a Milantól igazolt ukrán klasszis.

    - Remekül megértjük majd egymást, bár nincs sok időnk az összecsiszolódásra, a közönség máris gólzáport vár tőlünk - tette hozzá Drogba, aki díjazza a Chelsea portugál trénerének forradalmi ötletét, két hihetetlen gólerős támadóval kell szétzilálni a brémai védelmet.
  • asfa
    #3729
    Mourinho a BL-trófea után is maradna

    José Mourinho, a Chelsea menedzsere nem követei el azt a hibát még egyszer, hogy egy megnyert BL-elsőség után otthagyja csapatát.

    A Chelsea menedzsere élete nagy hibájának nevezte, hogy a Portóval elért 2004-es BL-cím után azonnal elhagyta az együttest, és Angliába igazolt. A szakvezető tanult a hibájából, és nem követi el megint ugyanazt a butaságot, vagyis akkor sem lép le Londonból, ha BL-t nyer jelenlegi csapatával.

    - Nagy hibát követtem el, mikor otthagytam a Portót, megnyerhettem volna az Interkontinentális Kupát, de nem tettem. Ha még egyszer elhódítom csapatommal a trófeát, akkor maradok, és nem engedem, hogy másik edző ölébe pottyanjon az újabb kupagyőzelem lehetősége – mondta Mourinho.
  • asfa
    #3728
    Mourinho: az Inter a legjobb!

    A Chelsea menedzsere úgy véli, hogy jelenleg az olasz bajnoknak van a legerősebb kerete a világon.

    José Mourinho szerint csapata erősödött annyit a nyári szünetben, hogy idén meg tudja szerezni a Bajnokok Ligája-elsőséget, ugyanakkor a Chelsea-n kívül még legalább tíz együttes van, amelyiknek megvan az esélye az elsőségre.

    - Meg akarjuk nyerni a Bajnokok Ligáját, de ezzel így vannak a többiek is. Sokat erősödtünk a nyáron, jó esélyünk van a végső sikerre, de ugyanez elmondható legalább másik tíz csapatról is. Úgy vélem, ha a játékoskeret minőségét nézzük, akkor jelenleg az Inter a világ legerősebb csapata, de elhanyagolható a különbség a legjobbak között.

    Mourinho szerint csapatának nem volt szerencséje a sorsoláskor, mert a Barcelona mellé megkapta a legerősebb ellenfelet a harmadik kalapból.

    - Első ellenfelünk, a Werder volt a legnagyobb játékerőt képviselő csapat, amelyet kaphattunk a harmadik kalapból. Nem hiszem, hogy a németek tartanak tőlünk, ezen a szinten már minden együttesben a világ legjobbjai futballoznak. Nagyon fontos, hogy győzelemmel kezdjük a csoportkört, mert sok nehéz meccs vár még ránk, jól jönne a plusz önbizalom.
  • Rolka
    #3727
    hát ba**eg remélem beteszi ha meg vette!
  • Rolka
    #3726
    Mert akkor nézem a meccset
  • vmvr
    #3725
    Tán majd a murinnyo gyerek eldonti...
  • Rolka
    #3724
    Ashley Cole fog játszani a werder elleni meccsen?
  • asfa
    #3723
    eléggé megszenvedtünk a Charlton ellen de siekrült a győzelem!
    Man Utd nagy nehezen nyert sajnos
    Pool , Arsenal hozta a formáját
    mi nem de remélem belerázódunk lassan
    Hajrá Chelsea!
  • asfa
    #3722
    Kedden Werder ellen megy e meccs :)

    Klose, akire oda kell majd figyelni

    Idei első Bajnokok Ligája ellenfelünk a német Werder Bremen. A brémaiak a Bundesliga második helyén végeztek tavaly a Bayern mögött, így nekik sem kellett selejtezőt játszaniuk.

    A zöld-fehér Werdert 1899-ben alapították, és az elmúlt 107 évben 4 bajnoki címet (1965, 1988, 1993, 2004), 5 Német Kupát (1961, 1991, 1994, 1999, 2004), 3 német Szuperkupát (1988, 1993, 1994) és egy Liga Kupát (2006) szereztek, valamint egyszeres KEK-győztesek (1992).

    Legnagyobb riválisuk természetesen a Bayern, illetve mostanság a Schalke04, mióta a kékek magukhoz csábították a Werder számos játékosát (Ailton, Krstajic, Rost, Reck és Ernst). Büszkék kikötővárosi származásukra - a gólokat hajókürttel ünneplik. Igaz, az ellenfél szurkolói pedig "halfejűeknek" csúfolják őket :)

    1980-ban került a csapat élére a nemrég a görög válogatottal Európa Bajnoki címet szerző Otto Rehhagel. Tizenöt éves(!) edzősége alatt nyolc trófeát gyűjtött be a klub, és remek csapatot alakított ki az észak-német kikötővárosban. A keze alatt dolgozott Rudi Völler, Karl-Heinz Riedle, Marco Bode, Mario Basler és Andy Herzog is.
    Az 1992-es KEK sorozatban magyar ellenfelen is túl kellett jutniuk - a Fradit otthon 3-2-re verték, és az Üllői úton is nyertek 1-0-ra. A döntőben a többek közt George Weah-val és Emmanuel Petit-vel (csak hogy a Chelsea-nél maradjunk :)) felálló Monaco-t verték 2-0-ra.
    Rehhagel 1995-ben ült át a Bayern München kispadjára.

    Az elmúlt években ismét csak ütős gárda állt össze Brémában. A 2003/04-es szezonban pedig ritka tettet hajtottak végre: a bajnokság mellé a kupát is megszerezték! Ekkor a klub játékosa volt Lisztes Krisztián is, aki egy sajnálatos sérülést követően már nem tudott visszakerülni később a csapatba.
    A 2004/05-ös évadban így indulhattak a Bajnokok Ligájában, ahol a legjobb tizenhat között emlékezetes pofont kaptak a Lyontól (0-3 és 2-7).
    Tavaly másodikként jutottak tovább a Barcelona mögött a csoportkörből, a kieséses körben pedig idegenben lőtt gólok miatt estek csak ki a Juventus ellen.
    Legutóbbi sikerük az idén augusztusban, a Bayern ellen megnyert német Liga Kupa.

    A Werder híres veszélyes támadófocijáról, és előretolt védelemmel játszanak. Így nem meglepő, hogy elsősorban a Klasnic-Klose-Diego támadósorra kell majd odafigyelni.
    Az idei szezonban három forduló után két győzelmük van.

    Az idei játékoskeret:

    (szám - poszt - név)
    1 K Andreas Reinke
    3 H Petri Pasanen
    4 H Naldo
    5 H Pierre Wome
    6 KP Frank Baumann
    7 KP Jurica Vranjes
    8 KP Clemens Fritz
    9 CS Mohamed Zidan
    10 CS Diego
    11 CS Miroslav Klose
    14 CS Aaron Hunt
    15 H Patrick Owomoyela
    16 H Leon Andreasen
    17 CS Ivan Klasniæ
    18 K Tim Wiese
    19 CS Jerome Polenz
    20 KP Daniel Jensen
    22 KP Torsten Frings
    24 KP Tim Borowski
    26 H Florian Mohr
    27 H Christian Schulz
    29 H Per Mertesacker
    30 K Kasper Jensen
    33 K Christian Vander
  • Japep
    #3721
    CHELSEA [2 - 1] Charlton meccsképek:

    1. kép
    2. kép
    3. kép
    4. kép
    5. kép
    6. kép

    Első Chelsea-s képei Ashley Cole-nak:

    1. kép
    2. kép
    3. kép

  • Japep
    #3720
    Ez egy jó nap, és még jobb lenne, ha kikapna a MU...

  • Japep
    #3719
    FT - Chelsea [2 - 1] Charlton Athletic

    06' [1 - 0] D. Drogba
    54' [1 - 1] J.F. Hasselbaink
    63' [2 - 1] R. Carvalho
    84' F. Lampard (pen.)


    -----

    FT - Everton [3 - 0] Liverpool

    24' [1 - 0] T. Cahill
    36' [2 - 0] A. Johnson
    90' [3 - 0] A. Johnson

    -----

    FT - Arsenal [1 - 1] Middlesbrough

    22' [0 - 1] J. Morrison
    67' [1 - 1] T. Henry (pen.)

  • Japep
    #3718
    68' Chelsea [2 - 1] Charlton Athletic

    6' [1 - 0] D. Drogba
    54' [1 - 1] J.F. Hasselbaink
    63' [2 - 1] R. Carvalho

  • Japep
    #3717
    64' Chelsea [1 - 1] Charlton Athletic

    6' [1 - 0] D. Drogba
    54' [1 - 1] J.F. Hasselbaink

  • asfa
    #3716
    Drogba Góljával VEZETÜNK
    IGEEEN
    Chelsea - Charlton 1-0 12'
    HAJRÁ MOST ELMEGYEK MAJD LESZEK!
    HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • asfa
    #3715
    :) ne engem szidj ha elmegy :DD
    de nyernünk kell Hajrá jah köfi :D
  • fsgh
    #3714
    :DDDDDD
  • gabber_saviola
    #3713
    raktam rátok sokat, hajrá
  • asfa
    #3712
    :) remélem nyerünk Hajrá Chelsea!
  • DJ Bee18
    #3711
    győzni ám :) a eurosportos játékban Chelsea részvényt vettem :DDD
  • asfa
    #3710
    Chelsea v Charlton
    Chelsea (from): Cech, Ferreira, Boulahrouz, Carvalho, Terry, A Cole, Bridge, Geremi, Makelele, Lampard, Mikel, Essien, Ballack, Wright-Phillips, Shevchenko, Drogba, Kalou, Cudicini.

    Charlton (from): Carson, Young, Traore, Diawara, El Karkouri, Ambrose, Holland, Faye, Hughes, Hasselbaink, D Bent, Myhre, M Bent, Rommedahl, Kishishev, Lisbie, Reid, Pouso.
  • Japep
    #3709

  • a zsírkereskedő
    #3708
    sztem majdnem ugyanazt a szintet tudják hozni
    én személy szerint még sosem láttam cole-t a meccs legjobbjának vagy mondtam volna h húha de jó focista... pedig sok ágyús és angol válogatott meccset néztem, emellett bridge néha eltűnik de általában igen jó formát hoz szóval cole- nekem kicsit olyan h a neve nagyobb de ez az én látásmódom
  • báttyó02
    #3707
    azér kól nemgyengén jobb -.-
  • asfa
    #3706
    mér lenne az?
    Bridge és Cole mindekttő válgoatott és kiválo védő!sztem Bridge nagyon jo!
  • neevous
    #3705
    "Wayne Bridge személyében komoly riválisa akad"
    Ez sztem 1 kicsit túlzás:)
  • a zsírkereskedő
    #3704
    gallas meg 10es lesz... tuti csatárt fog játszani
  • Japep
    #3703
    Cole harcra kész

    Pénteken sajtótájékoztató keretében bemutatták Ashley Cole-t, a Chelsea labdarúgócsapatának legújabb szerzeményét.

    A nagy rivális Arsenaltól érkezett angol válogatott hátvéd jól tudja, meg kell küzdenie helyéért a kezdőcsapatban, hiszen Wayne Bridge személyében komoly riválisa akad.

    - A Chelsea-ben gyakorlatilag senkinek sincs bérelt helye a kezdő tizenegyben, mivel majdnem minden posztra két azonos képességű játékos jut. Keményen meg fogok azért dolgozni, hogy kivívjam José Mourinho vezetőedző elismerését - nyilatkozta Cole a Chelsea televíziós csatornájának.

    Bár Bajnokok Ligája-döntőn már szerepelt, a díszes trófeát még nem tarthatta a kezében. A londoni kékekkel ez az álma is valóra válhat.

    - Természetesen rengeteg trófeát szeretnék nyerni a csapattal. A bajnokság megnyerése mellett számomra a legfontosabb siker a Bajnokok Ligája-elsőség lenne - tette hozzá Cole.



  • LasCar16
    #3702
    háát majd Murinho rotál:P
  • a zsírkereskedő
    #3701
    blahblahblah
    hiszi a piszi:)
    amúgy inkább whu-ban maradjanak és emeljék fel azt a klubbot a legjobbak közé minth nálunk padozzanak
  • bigfoot
    #3700
    sajna a hétvégi chelsea mecset nem látom ugyanis olaszországban leszek péntek este indulok,
    Hajrá Chelsea,szúrkoljatok helyettem is!!!
  • Japep
    #3699
    Mascherano és Tevez a Chelsea-ben?!

    Lehet, hogy Mascherano és Tevez jövőre a Chelsea-ben folytatja ?!

    "Most már biztos, hogy az ügylet hátterében a Media Sports Investments (MSI) áll, s annak főnöke, egy bizonyos Kia Joorabchian, legalábbis a hivatalos álláspont szerint. A brazil klubot, a Corinthianst is birtokló cég igazi tulajdonosának a Chelsea-t irányító Roman Abramovicsot tekintik Nagy-Britanniában, így pedig már érthetőbb, miért igazolt a West Ham Unitedhez Mascherano és Tevez. A sejtések szerint az orosz üzletember kipróbálja a két válogatott sztárt a kisebb csapatban, s ha jó teljesítményt nyújtanak, akkor jövőre már a Kékek mezében futnak majd ki a pályára."

    "A tekintélyes The Times azt is kiderítette, hogy Mascherano és Tevez fizetésének a felét (évi 1.5-1.5 millió font) fizeti a WHU, s olyan kitétel is szerepel a szerződésben, hogy mindkét futballistát kötelező pályára küldeni, amennyiben sérülés nem gátolja a szereplést."

    És a végére még 1 érdekesség:
    „Hiszek abban, hogy a West Ham United hamarosan nagyobb klub lesz, mint a Chelsea, s hét év múlva már a Manchester Unitedet is túlnövi” – jelentette ki Kia Joorabchian.

  • a zsírkereskedő
    #3698
    épp ezt mondtam h senkinek nem lehet hinni...
    én le se kaksizom most h bepereli még teátrálisbb lesz és még mélyebb lesz a probléma...nekik
  • Japep
    #3697
    Gallas bepereli a Chelsea-t

    A francia védő nem hajlandó beletörődni, hogy volt klubja valótlanságokat állított róla, ezért bírósághoz fordul.


    William Gallas, miután eligazolt a Kékektől, néhány megjegyzésében erősen bírálta José Mourinhót, a Chelsea menedzserét. A klub válasz nem késett soká, a vezetők egy közleményükben azt állították, hogy Gallas öngóllal fenyegetőzött arra az esetre, ha a menedzser beteszi a csapatba.

    - Soha nem mondtam olyat, hogy öngólt rúgok, ha beállítanak a csapatba – mondta a védő. – A vezetők állításaiból semmi sem igaz, már egyeztettem az ügyvédemmel, és most úgy áll a helyzet, hogy beperelem a klubot.