24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #4056
    Mourinho:"Mikel gyerek még!"


    A portugál tréner elmondta a véleményét a fiatal nigériairól.

    "Mikel mint játékos majdnem teljesen kiforrott, ezt bizonyította a Levszki elleni 60 percben, de bizonyíthatta volna 90 percben is a Reading ellen. Sajnálom hogy kiállították, látszik rajta, hogy még szinte gyerek. Drogba nagyon helyesen cselekedett, hogy levonszolta a pályáról, mert el is tilthatták volna meccsekre. Ennek ellenére nagyon örülök, hogy a csapatunk tagja, rövid időn belül oszlopos tag lehet a középpályán."
  • asfa
    #4055
    Nagyon Boldog Születésnapot!!
  • Japep
    #4054
    Most látom csak... Boldog Születésnapot !!!
  • asfa
    #4053
    dikk a hirek :)))))))))
    perzse jobb aha... xDDD
  • asfa
    #4052
    xDDDD nem para
  • Japep
    #4051
    Rijkaard jobb, mint Mourinho


    Eidur Gudjohnsen, a Barcelona izlandi támadója szerint jelenlegi edzője, Frank Rijkaard jobb szakember, mint előző mestere, José Mourinho.


    Az izlandi támadó egy brit lap kérésére megpróbálta összehasonlítani egykori és jelenlegi edzőjét, és végeredményben az jött ki, hogy a holland szakember jobb edző, mint portugál kollégája.

    - Rijkaard spanyol bajnoki címet és Bajnokok Ligáját nyert az elmúlt szezonban, és ezzel bebizonyította, hogy minden edzőnél jobb a világon. Egyébként nincs sok különbség a Chelsea és a Barcelona, így Mourinho és Rijkaard elképzelései között sem. Frank azonban higgadtabb, megfontoltabb, ezzel szemben José sokat kiabál, gesztikulál, mindig kifejezi, amit gondol. Rijkaard nyugodt, érzékeny, és egy szóval sem beszél többet a szükségesnél. Mourinho állandóan hallatja a hangját, ugyanakkor az a kép, ami a médiában kialakult róla teljesen hamis, ő egy remek edző és nagyszerű ember – vezette fel a két gárda hétközi BL-meccsét az izlandi futballista.

    --------------------------------------------


    Erre már nem lehet mit írni.......................

  • Japep
    #4050
    Akkor bocs, de ahol én olvastam, ott a tiéd az eleje, és az enyém a vége!

  • asfa
    #4049
    uh Adu
    jonagyon jo lenn bár nemtom hova férne be de jojátékos!
  • asfa
    #4048
    ez nagyon rendes!
    köszönjük szépen akármi is legyen!mert már a szándék is dícsérni valo!
  • asfa
    #4047
    nem ez egy másik hir!szvsz
  • Japep
    #4046
    A MU és a Cheslea is szeretné leigazolni Adut


    Freddy Adu jövő nyáron az Old Traffordra költözhet, vagy inkább a Chelseat választaná?

    A 17 éves amerikai sztárt a világ egyik legnagyobb tehetségeként tartják számon és az utóbbi néhány évben már az összes európai sztárklubbal szóba hozták.

    A DC United játékosa elmondta, hogy kapcsolatban áll a Manchester Unteddel, a Real Madriddal és a Chelseavel is.

    "Jelenleg a Manchester Uniteddel, a Chelseavel és a Real Madriddal tárgyalok," mondta Adu a Daily Starnak. "Ahhoz a csapathoz fogok igazolni, amelyik a legjobb ajánlatot teszi."

    "Remélhetőleg ez jövőre megtörténik."

    ---------------------------------------------


    Vele szerintem jól járnánk...

  • Japep
    #4045
    (Szerintem lehagytad a hír folytatását...)

    Cudicinit szombat este engedték ki a kórházból, miután a Reading elleni találkozó végén egy szögletnél csúnyán összeütközött a hazaiak játékosával, Sonkóval. A kapust vizsgálatoknak vetették alá, ám nem állapítottak meg komolyabb bajt, így hazaengedték. Az orvosok szerint tíz napot kell kihagynia.

    "Carlo rendben van. Otthon aludt már szombaton, mivel a vizsgálatok nem mutattak ki komoly károsodást. Fáj a feje, de azt mondta nekem, minden rendben, ami szerintem fantasztikus azok után, hogy mi történhetett volna."

    "Nem tudom, hogy szerdáig, a Barcelona ellen rendbe jön-e, de szerintem igen. Kicsit még erőtlen, de egy kis pihenés után jobban lesz" – mondta Carlo ügynöke.
  • Japep
    #4044
    Bolton kapus kölcsönben?


    A Chelsea jelenleg egy kapussal gazdálkodik, de hamarosan bővülhet a kínálat.

    A legújabb hírek szerint Cech-nek 6 hónap a kényszerpihenő, Cudiccininek két hét. Sam Allardyce rendkívül sportszerű ajánlatot tett: kész kölcsönadni at egyik cserekapusát, Ian Walkert vagy Ali Al-Habsit ameddig szükséges! Ez azért is nagy segítség, mert Cecht nem kell siettetni, ugyanis a korai visszatérés az életébe kerülhet.

    Nem most fordult elő először ilyesmi: tavaly nyáron egy felkészülési tornán az AC Milan és a Juventus csapott össze, és Kaka vállba rúgta Buffont, így pár hónapot ki kellett hagynia. A milánói klubb pedig kölcsönadta cserekapusát, Abbiatit első számú kapusak.
    Adatok a két kapusról:

    Ian Walker: 1971 Október 31.-én született, Angol hálóőr



    Ali Al-Habsi: 194 cm magas 79 kilogramm




  • Forza Italia
    #4043
    Teljesen igazad van, hogy ideges vagy. De sztem nem tehetett Hunt a szabálytalanságról. Ceh kicsúszott a labdára, Hunt meg rástartólt de az ütközésről nem tehetett. Nem tudta elhúzni a lábát. Stem ezért nem kell elitélni egy játékost. Véletlen baleset volt az egész. Bárkivel megtörténhetett volna. Remélem Ceh mihamarabb meggyógyul és nem marad semmi károsodása ezután az ütközés utánn. Huntot meg ne itéljétek el mert nem hiszem, hogy szándékosan okozna, ilyen súlyos sérülést.
  • asfa
    #4042
    Gyorsan javul Cudicini állapota

    Jól halad Cudicini felépülése – mondta az olasz kapus ügynöke, Federico Pastorello, aki szerint akár már szerdán ismét Carlo állhat a Chelsea kapujában.
  • asfa
    #4041
    Nagyon sajnálom h ez történt!
    Cech-nek miahamarabbi felépülést akárcsak Cudicininak is!
    Remélem jol lesznek!sajnálom őket!a szándékosság nem vitathato!
    nekem se tűnt szándékosnak ettől függetlenül nagy a baj!
    Hilarion nagy suly van most
    kiv vagyok teljesit e ahogy kell!Mourinoh szerint tapasztal jo kapus!
    hajrá így legyen!
    Hajrá Chelsea és gyógyuljatok meg srácok!!!!
  • a zsírkereskedő
    #4040
    cudicini
    cech 1
    cech 2
    na megnéztem és sztem nem voltak szándékosak ettől függetlenül eléggé dúrván odatették magukat...
    szóval huntot max 1-2 meccsre meszelném el max de sztem felesleges mert nem tűnik szándékosnak
    amúgy most nagy szarban van hilario...meg mourinho-mi van ha nem válik be?
    szóval gáz most a helyzet de túléljük
  • asfa
    #4039
    nem volt szándékos!
    de attól h nem volt szándáékos attol még egy évig sérült lesz!!!
  • 9csöves9
    #4038
    http://www.youtube.com/watch?v=y7b9YrZ8244


    szerintem sem volt szándékos
  • asfa
    #4037
    Lelkibeteg lett a readingi mészáros


    Stephen Hunt, a Reading középpályása nagyon sajnálja, hogy ilyen súlyos sérülést okozott Petr Cech-nek, és arra kér mindenkit: higgyék el neki, nem szándékosan ütközött a Chelsea kapusával.

    José Mourinho, a Chelsea menedzsere csapata szombati bajnokija után alaposan kiosztotta Huntot, mert szerinte a readingi focista szándékosan nem húzta vissza a lábát, mielőtt a mérkőzés első percében ütközött a cseh kapussal. Cech-t az eset után koponyatöréssel megoperálták, s bár Hunt a mérkőzés után üzent és jobbulást kívánt a kapusnak, jónak látta ismét, nyilvánosan is bocsánatot kérni.

    - Még most sem tudom felfogni, milyen súlyos sérülést okoztam, nagyon sajnálom, hogy így alakultak a dolgok. A kezemet a szívemre teszem, és úgy mondom: semmiféle szándékosság nem volt az ütközésben. Tudom, hogy sokan durvának tartanak, és José Mourinhót is megértem, mert ő a saját játékosát védi, de téved, ha azt gondolja, hogy meg tudtam volna akadályozni a balesetet. Szabad labdára startoltunk rá, minden nagyon gyorsan történt, s már nem tudtam visszahúzni a lábam. Ez volt életem első élvonalbeli meccse kezdőként, és szörnyű emlék marad róla, de aki ismer azt tudja, hogy nem tartozok a szabálytalan játékosok közé, sosem akartam sérülést okozni egyetlen ellenfelemnek sem – mondta Hunt, aki bár nem kapott lapot az eset után, könnyen lehet, hogy a videofelvételek alapján büntetésre számíthat az angol szövetség fegyelmi bizottságától.
  • asfa
    #4036
    na elmegy a a f******az a r** ember!
    hát ez gáz!
    ezek után ebben a szezonban nem léphetne pályára Hunt megérdemelné!
    fu de ideges vagyok!
    fasza!
    nem focizzon az ilyen ember!
    roahdt reading is pfuj!
    utálom!!!!!!!!!!!!
  • a zsírkereskedő
    #4035
    valaki belinkelné az esetet? nem láttam és mielőtt leoltom huntot megnézném az esetet...
    cudicini-ét is megnézném...
    thx
  • Rolka
    #4034
    Koponyatörés???? Azta hülye eget! Jobbulást neki!
  • Japep
    #4033
    Ez nagyon durva...el kéne tiltani az ilyen focistákat örökre...

    Meg az is, hogy Cudicini meg is fulladhatott volna...

    Egyre kisebb az esély, hogy megverjük a barszát...eddig (ha jól tudom) csak egyszer védett Hilario, akkor is kikaptunk...

  • Japep
    #4032
    Cech: koponyatörés, egy év pihenő


    A Chelsea első számú kapusának állapotáról még nem mondtak hivatalosnak tekinthető véleményt az orvosok, de úgy tűnik, Cech már nem léphet pályára ebben a szezonban.


    Petr Cech a Reading elleni bajnoki első percében ütközött Stephen Hunttal, s miután lecserélték, az öltözőben rosszul lett, elvesztette az eszméletét, ezért azonnal kórházba szállították, ahol koponyatörés miatt meg is műtötték. A műtét után az orvosok nem sok jóval kecsegtették a Chelsea vezetőit, elképzelhető, hogy Cech ebben a szezonban már nem léphet pályára.

    Az orvosi stáb tagjainak a találkozó végén is volt dolguk, akkor a csereként beállt Carlo Cudicini ütközött az egyik hazai játékossal. Szerencsére gyorsan érkezett az orvosi segítség, mert az esetnél Cudicini lenyelte a nyelvét, és már lila volt az oxigénhiánytól. Az olasz kapus vasárnap már jelezte, hogy a hétközi, Barcelona elleni BL-meccsen csapata rendelkezésére áll, ám az orvosok tanácsára legalább 10 napig nem tréningezhet, így a portugál Hilario lépett elő első számú kapussá.

    A klub vezetői panaszt tesznek az angol szövetségnél, mert mindkét belemenést rendkívül durvának találták, szerintük mind a sérüléseket okozó játékosokat, mind a szabálytalanságokat megtorlatlanul hagyó játékvezetőt meg kell büntetnie a fegyelmi bizottságnak.

  • asfa
    #4031
    jobbulást neki! :(
  • bigfoot
    #4030
    hát nem:(((
    remélem hamar meggyógyul
  • Japep
    #4029
    Hát ez nem jó hír...jobbulást neki...

  • Japep
    #4028
    Megműtötték Cech-t


    A Chelsea kapusának egy ponton eltört a koponyacsontja, így megműtötték Londonban. Az operáció sikeres volt.

    Cech a Reading elleni bajnoki első percében ütközött a hazaiak egyik támadójával, s az eset után azonnal kórházba kellett szállítani. Az orvosok az alaposabb vizsgálatok során kiderítették, hogy egy apró törés van a kapus koponyacsontjában, ezért a neurológiára vitték, és megoperálták.

    Az orvosok szerint a műtét jól sikerült, de egyelőre nem tudták megmondani, mikor engedik ki a kórházból a cseh kapust. A gárda másik hálóőrét, a csereként beállt Carlo Cudicinit szintén kórházba kellett szállítani egy ütközést követően, őt azonban még szombat éjjel kiengedték.

  • bigfoot
    #4027
    hát igen szegények:(((
    remélem hamar felépülnek!!
    Hunt rohadjon ketté utálom a kapustámadókat!!!

    Hilario ra kíváncsi leszek!remélem jól véd
  • asfa
    #4026
    pont most akartam berakni
    ez nagyon gáz!
    épüljön fel minél hamarabb a két kapus!sajnálom őket!
    a Huntot meg elkéne tiltani...nem gyengén!!
    Hilario remélem jó lesz!
  • Japep
    #4025
    Meg is halhatott volna a Chelsea kapusa


    José Mourinho, a Chelsea menedzsere csapata szombati bajnokija után önmagából kikelve esett neki a Reading újoncának, Stephen Huntnak.


    Petr Cech számára rendkívül rosszul kezdődött (és egyben végződött is) a szombati, Reading elleni mérkőzés: az első percben a hazaiak újonca, Stephen Hunt egy labdáért vívott harcban a földön csúszva térddel találta fejbe a kivetődő kapust. Cech a földön maradt, rövid időre az eszméletét is elveszítette, s a pályáról azonnal a kórházba kellett szállítani.

    - Szerencséje van, hogy még életben van, könnyen meg is halhatott volna – dühöngött Mourinho a meccs után. – Ilyen durva szabálytalanságot ritkán látni pályán, legutóbb Ben Thatcher követett el hasonlót, őt súlyosan megbüntették az esetért. Kíváncsi vagyok Hunt mit fog kapni, mindenesetre nem tette zsebre, amit tőlem kapott a meccs után. Szörnyű szabálytalanság volt, a labda a közelben sem volt az esetnél, a profi futballban a játékosoknak jobban kellene tisztelniük egymást annál, hogy ilyenek előforduljanak.

    Mourinho helyzetét nehezíti, hogy a hajrában a csereként beállt Cudicini is egy ütközés áldozata lett, megsérült, és ő is a kórházban töltötte az estét, így a Barcelona elleni BL-meccsen egyik kapusa sem védhet. A fontos feladat a nyáron igazolt portugál Hilarióra hárul, aki eddig a harmadik számú kapusok nyugodt életét élte, mostantól azonban nehéz feladat vár rá Cech és Cudicini felépülésééig.

    - Várom, hogy megérkezzen a jelentés a kapusok állapotáról a kórházból, mert egyelőre nem tudom, mennyi időre dőltek ki. Kíváncsian várom, hogy az angol szövetség fegyelmi bizottságának mi lesz a véleménye a Cech ellen elkövetett brutális esetről. Hilario miatt azonban nem aggódom, tapasztalt kapus, aki többször is védett már a Barcelona ellen, biztos vagyok benne, hogy rajta nem fog múlni semmi a katalánok elleni BL-meccsen – mondta a Chelsea menedzsere.

  • bigfoot
    #4024
    jó kis mecs lesz szerdán!!
    Hajrá Chelsea!!
    jó8!
  • asfa
    #4023
    na most ennyi
    Hajrá Chelsea
    yo8
  • asfa
    #4022
  • asfa
    #4021
    Következő Mérkőzés!
    Chelsea - Barcelona
    Közvetíti - ??

    Előző Mérkőzés
    Barcelona - Chelsea 1-1 Gsz.: Ronaldinho,Lampard
  • asfa
    #4020
    Kapusaink állapotáról

    A klub hivatalos honlapja alábbi értesítést adott a játékosok állapotáról:
    Petr Cechnek a szombat estét megfigyelés alatt tölti a kórházban. Carlo Cudicini, akit kezdetben kórházba vittek kiengedték a kórházból. Mindkét kapust hordágyon vitték le, miután ütköztek egy Reading játékossal a szombati Premiership mérkőzésen.
    A Chelsea Football Clubnál mindeki kívánja, hogy Peter és Carlo is a lehető leggyorsabban felépüljön a sérüléséből.
  • asfa
    #4019
    Győzelem áldozatok árán
    Reading FC - Chelsea 0-1 (0-1)



    Madejski Stadion, 24.045 néző
    Vezette: Mike Riley
    G: Ingimarsson 45' (öngól)
    S: Ingimarsson (29), Sonko (45), Bikey (77, 83) ill. Mikel (44, 62), Terry (53)
    K: Bikey 83' (lerántás, második sárga) ill. Mikel 62' (mezhúzás, második sárga)

    Reading: Hahnemann - Murty (c) (Bikey 35'), Sonko, Ingimarsson, Shorey - Seol (Little 62'), Sidwell, Harper, Hunt - Doyle, Lita (Long 72')

    Chelsea: Cech (Cudicini 5') - Ferreira, Boulahrouz, Terry (c), Bridge - Mikel, Essien, Lampard - Shevchenko (J. Cole 62'), Drogba, Robben (Kalou 82')

    A gól:
    45' Lampardot buktatta Sonko a 16-os előterében, amiért sárga lapot kapott. A sértett által 18 méterről lapossal elvégzett szabadrúgás megpattant előbb egy hazai védőn, majd még a menteni igyekvő Ingimarsson piszkált bele a lövésbe, így az a tehetetlen Hahnemann kapujába csorgott. 0-1!




    A mérkőzés krónikája:
    Mindjárt a mérkőzés elején sérüléssel indul a mérkőzés a Chelsea számára. Egy előreívelés után Cech felszedte a labdát Hunt elől, ám ütközött a középpályással. A kapust 4 percnyi ápolás után le kellett cserélni helyére Carlo Cudicini állt. A sérült Máté Pétert nélkülözni kényszerülő Reading szorosan védekezett a Chelsea ellen, s nem engedték, hogy Lampardnak középen tere legyen. Az első negyed óra után megélénkült a játék, előbb Shevchenko lövését védte Hahnemann, majd Ingimarsson fejelt majdenm öngól (felső léc lett), s még Robben is kihagyott egy ígéretes helyzetet. A vendég oldalon sem maradt el a válasz. Hunt tört be a 16-oson belülre faképnél hagyva Ferreirát, s Boulahrouzt, s passzából Doyle befordult Essien mellett, s közelről a jobb kapufára bombázott. A félidőben nem is alakult ki több hazai helyzet, igaz a Chelseanek is kevés lehetősége akadt. A félidő utolsó percében aztán ígéretes szabadrúgáshoz jutott a Chelsea, s Frank Lampard lövését Ivar Ingimarsson saját kapujába továbbította. A második félidőben a Readingnek ki kelllett jönnie a védekező állásból, ám a Terryéknek nem okozott gondot a támadások hatástalanítása. A 63. percben aztán a kezdőbe végre magát beverekedő Mikel Obi kiállítatta magát, az eset után Drogbának kellett lefognia, hogy ne rohanja le Riley bírót. Nem látszott meg a játék képén a kiállítás, a labda a két 16-os között járt. A Chelsea támadó szekciója Sheva lecserélése után nem igazán jeleskedett, s a vendégek sem tudtak ziccereket kialakítani. A 83. percben aztán a csereként beálló Bikey kiegyenlítette a létszámot, miután nadrágjánál, majd mezénél fogva is lerántotta Didier Drogbát. A kiállítás azonban a Readinget hozta fel, s beszorította az utolsó 10 percre a bajnoki címvédőt, ám ez helyzetekben nem, inkább csak szögletekben mutatkozott meg, mivel hogy Boulahrouz és Terry is rendre kifejelte a beívelt labdákat. Aztán, hogy mégis emberhátrányba fejezze be a mérkőzést a vendég gárda, arról egy sajnálatos sérülés gondoskodott. A 92. percben a szögletnél kimozduló Cudicini Ibrahima Songóval ütközött, s eszméletlenül a földre hullott, Riley játékvezető azonban nem állította meg a játékot, így majdnem gólt kapott a Chelsea, a gólvonal elől kanalazták ki a vendég kékek a labdát. Azonnal látszott, hogy nagy a baj, az olasz portás eszméletlenül feküdt a pályán. Az orvosi stáb nyakmerevítőt hozatott, s vélhetően csigolya sérülsét szenvedett Carlo. Cudicini nem tért magához, s hordányon vitték le a pályáról, ahonnan kórházba szállították. A kapuba 2 percre a Hilario mezében védő John Terry állt, akinek azonban nem volt védenivalója. Mike Riley 103 perc játék után (sőt azt első félidőben is öt is fél perc ráadás volt) lefújta a találkozót, igaz előtte még kiállított valakit a Chelsea kispadról, mert szóváltásba keveredett a vendég kispaddal.
  • asfa
    #4018
    Anglia - Premier League

    Október 14

    Wigan Athletic 1 - 3 Manchester U.
    Arsenal 3 - 0 Watford
    Aston Villa 1 - 1 Tottenham H.
    Liverpool 1 - 1 Blackburn R.
    Middlesbrough 2 - 1 Everton
    Portsmouth 2 - 0 West Ham U.
    Reading 0 - 1 Chelsea
  • asfa
    #4017