24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #4216
    Mourinhót akarja az Inter


    A News of the World információi szerint az Inter vezetői szeretnék a csapat kispadjára ültetni José Mourinhót. Eriksson után rövid időn belül a portugál a második tréner, akivel Mancinit riogatják.

    A lap úgy tudja, Massimo Moretti, a klub régi-új elnöke személyesen is megkereste Jorge Mendezt, Mourinho ügynökét, hogy tárgyaljanak a kontraktusról.

    A News of the World szerint Moratti mindenképpen Mourinhót akarja, ha Mancini elhagyja a klubot, a portugál az elsőszámú jelölt a kék-feketék élére.

    Mourinho öt millió fontot keres évente a Chelsea együttesénél, ám az Inter a nyári átigazolási szezonban bebizonyította: ha igazán kell a csapatvezetésnek valaki, akkor nem számít a pénz. A hírek szerint Mourinho a tavalyi BL-kudarc után közel állt ahhoz, hogy távozzon Londonból. Az angolok szerint ha idén sem nyer komolyabb trófeát a Chelsea, Mourinho továbbáll.
  • asfa
    #4215
    'Borugh ellen szerzett gol!
    akkor minavn ?:)
    igaz hazai pályán az első!
  • Japep
    #4214
    Sevcsenko: határtalan gólöröm


    Andrij Sevcsenko a Portsmouth ellen megtörte szerencsétlen sorozatát, az ukrán megszerezte első bajnoki gólját a Chelsea-mezében. A hazai pályáján eddig eredménytelen Seva majd kibújt a bőréből a meccs után.


    Sevcsenko nagy tervekkel érkezett a londoni kékekhez, gólt szerzett a Cardiffban rendezett Community Shielden, ám ezután hosszú csend következett. A bajnokságban kilenc meccs kellett Sevának az első gólhoz.

    - Ez volt az első gólom hazai pályán, ami mondanom sem kell mennyire fontos volt nekem - nyilatkozta a Chelsea TV-nek Seva. - Köszönöm a bizalmat, köszönöm a szurkolók kitartását, nagyon fontos volt számomra, hogy éreztem a támogatásukat. Tegnap mérhetetlenül boldog voltam.
    - Nagyon fontos egy játékos életében, ha klubot és plane ha országot vált, hogy beilleszkedjen és megtalálja számításait az egyesületnél. Szeretnék bizonyítani a drukkereknek, mert ha ők a csapat mellett állnak, már nagy bajnem érhet bennünket.
  • asfa
    #4213
    Cech elmehet az edzésre

    Jose Mourinho, a Chelsea menedzsere szerint a koponyaműtéten áteső Petr Cech a jövő héten már kimehet az edzőpályára, hogy találkozzon csapattársaival. Mint arról beszámoltunk, a kapus a Reading középpályásával, Stephen Hunttal ütközött, és könnyen lehet, hogy koponyatörése miatt ebben a szezonban már nem léphet pályára. Mourinho ugyanakkor jó hírekkel szolgált.
    - Egyre jobban van, szerintem hamarosan meglátogathatja a csapatot - mondta a portugál tréner -, a jövő héten ugyanis kijöhet az edzőpályára. Meglátogattam a kórházban, és elmondhatom, hogy minden nehézség nélkül beszélt velem angolul. Aztán direkt franciára váltottam, és ez sem okozott problémát neki. Máris a visszatérésről beszélt, ami a motiváció szempontjából jó jel.
    Mourinho azonban azt is hangsúlyozta: biztos, hogy a kapus még hónapokig nem léphet pályára.
  • asfa
    #4212







  • asfa
    #4211








  • asfa
    #4210








  • asfa
    #4209








  • asfa
    #4208









  • asfa
    #4207







  • asfa
    #4206







  • a zsírkereskedő
    #4205
    ez van sajnos pedig nem rossz
    nem tudom mi a baj vele-talán túl drága volt?:D:D:D
    viccet félretéve jelenleg tök feleslsges szerencsétlen jövőre tuti elmegy ő is mint duff
    ez a baj h itt vannak jó játékosok és hagyjuk elhúzni őket mert van akinek végig "kell" játszania és nem férnek be...
    még a rotáció sem olyan rotáció h swp végig játsszon...:D
  • Oziris666
    #4204
    Egy végigjátszott SWP meccs is elég lenne!
    Mindenki megkapja a lehetőséget csak ő nem?!
  • asfa
    #4203
    Jól söpörtek az új fiúk a Chelsea-ben

    A nyári szerzemények játszották a főszerepet a Chelsea-ben az angol labdarúgó-bajnokság 9. fordulójában, ugyanis Andrij Sevcsenko (képünkön) és Michael Ballack is betalált, a londoniak 2-1-re győzték le a Portsmouth gárdáját.

    Már az első játékrészben is mezőnyfölényben játszott a Stamford Bridge-en a Chelsea a Portsmouth ellen, ám gólt nem sikerült szereznie José Mourinho együttesének. Illetve, dehogynem!

    Ám Drogba - mivel támadta David James kapust - találatát a játékvezető érvénytelenítette, csakúgy, mint Sevcsenko alakítását, aki lesről szerzett gólt.

    Szünet után aztán felpörgette a ritmust a bajnoki címvédő. Az 55. percben Arjen Robben beadására Sevcsenko érkezett jó ütemben, majd a hálóba lőtt. Két perccel később Ballack is örömet szerzett a kékek drukkereinek Drogba fejes passzát követően. A Portsmouth-nak a lefújásig csak a szépítésre futotta.

    Eredmények, Premier League, 9. forduló:

    Chelsea-Portsmouth 2-1 (0-0) gólszerzők: Sevcsenko (55.), Ballack (57.), illetve Benjani (69.)

    Everton-Sheffield United 2-0 (2-0) gólszerzők: Arteta (13.), Beattie (33.-11-esből)

    Charlton Athletic-Watford 0-0

    Aston Villa-Fulham 1-1 (1-1) gólszerzők: Barry (26.-11-esből), illetve Volz (45.)
  • asfa
    #4202
    :) jaja
    meg sheva vissazrakta másdodik hullámba áés ballack rálődte azt is szépen kifogta!
    igazábol james-en mult na de mind1 2-1
    joez
    HAJRÁ CHELSEA továbbra is! :)
  • Nuno88
    #4201
    jaja lehetett volna, néztem a meccset, Sheva lövését James szépen kiszedte meg a fejest is, de végre megint betalált a gyerek! :)
  • asfa
    #4200
    köfi!
    jok voltunk
    lehetett volna 5-1 is :)
    na mind1 szép volt srácok!
    Go Blues
  • Nuno88
    #4199
    :)
  • hunbasser
    #4198
    nekem van egy olyan érzésem,h ő már sosem lesz itt olyan,mint a milanban.ide a pénzért jött,a milanban meg ott voltak a haverok.yaa,de kamu az,h abramovics meg shevcsenko barátok...perszeee,orosz-ukrán bárátság,ismerjük... :)
  • Nuno88
    #4197
    Gratulálok Sheva találatához!

    Remélem innentől jönni fog a többi is :)
  • a zsírkereskedő
    #4196
    az a gól amit kaptunk... :D
  • bigfoot
    #4195
    nah végre betalált a két érkező!!!!
    nagyon jól játszottunk!!!
    igaz a végére azért izgi lett:)
  • bigfoot
    #4195
    nah végre betalált a két érkező!!!!
    nagyon jól játszottunk!!!
    igaz a végére azért izgi lett:)
  • a zsírkereskedő
    #4194
    portsmouth verés...
    3 meg nem adott gól...
    már csak egy swp találat hiányzik
  • asfa
    #4193
    GÓÓl
    2-0
    Ballack
    igen!
  • asfa
    #4192
    GGGÓÓÓÓÓÓLL
    SEVCSENKOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    1-0
    IGEEN!
  • asfa
    #4191
    jaja
    de bekéne rugni mer kapunk akkor végünk
    nyerjünk gyerünk HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!
  • bigfoot
    #4190
    jaja Happy szülinapot neki:)

    az elsőt kéne berúgni utánna könnyű lenne
  • asfa
    #4189
    Ashley Cole és Benjani nagy harcokat folytat :)
    Hajrá Chelsea!!
    paskolunk be pár golt gyerünk!!!
  • asfa
    #4188
    Ballack..huuu
    Carvalho betette majdnem gol!
  • asfa
    #4187
    szegény Shevchenko nem tud betalálni
    jo lenne közben ha rugnánk golt
    nehogy baj legyen!
    a meg nem adott gol pedig nemtom...
    jogos nem volt gol talán!
  • asfa
    #4186
    ha jol hallottam most lett 31 éves Hilario
    Boldog Szülinapot neki!
  • asfa
    #4185
    kezdődik
    Hajrá CHELSEA!!!!!!!!!!
  • asfa
    #4184
    Portsmouth are expected to line-up in the following 4-4-2 formation:
    James; Pamarot, Primus, Campbell, Taylor; O’Neil (c), Fernandes, Mendes, Kranjcar; Kanu, Benjani.
    Subs: Kiely, O’Brien, Thompson, Davis, Cole.

    Today’s referee is Mark Clattenburg.


  • asfa
    #4183
    jaja!
    hajrá CHELSEA!!!!!!!!!!!!!!!!
  • bigfoot
    #4182
    Chelsea will line-up in a 4-3-3 formation as follows:



    40 Hilario

    20 Paulo Ferreira

    6 Ricardo Carvalho

    26 John Terry (c)

    3 Ashley Cole

    13 Michael Ballack

    5 Michael Essien

    8 Frank Lampard

    7 Andriy Shevchenko

    11 Didier Drogba

    16 Arjen Robben



    Subs: 41 Ma Kalambay, 9 Khalid Boulahrouz, 4 Claude Makelele, 10 Joe Cole, 24 Shaun Wright-Phillips

    Hajrá Chelsea!!!
  • asfa
    #4181
    egyelőre nem tudom elvileg ugye akkor szombat este kiengedték de hir h jol van e mikor épül fel vagy egyáltalán meg van e még semmi!
    legalábbis nem találtam ilyen hirt!de sztem jobban van meccsre még nem alkalmas de remélem h jobban van már lényegesen!
  • hunbasser
    #4180
    tényleg,cudicinivel végülis mi lett?
  • Japep
    #4179
    De ha nem tudnád Cudicini már 33, Hilario meg 31 éves...mindketten jó kapusok, de már nincs sok hátra a visszavonulásukhoz, szükségünk lesz egy 1.számú kapusra (ha Cech-vel baj történne...). Nem mondom, hogy pont Buffonra, de ő is jó lenne !
  • asfa
    #4178
    léccives finomabban mer ez itt nem járja...