24199
Chelsea Fan Club
  • banok
    #4786
    nézitek streamen vagy linkeljek videót a gólról?
  • banok
    #4785
    nézitek streamen vagy linkeljek videót a gólról?
  • bigfoot
    #4784
    vezetünk
    Lampard góljával
  • banok
    #4783
    hát nézd streamen.
  • bigfoot
    #4782
    jaja HAJRÁ CHELSEA!!
    de mé azt a szar mut tolják tv be:
  • DJ BP
    #4781
    Sztem is marad
  • asfa
    #4780
    ma Hajrá Chelsea!!!!!!!!
  • asfa
    #4779
    Wenger szerint Mourinho maradni fog

    Az Arsenal menedzsere szerint portugál kollégáját végül úgyis maradásra bírják Londonban.

    Arsene Wenger szerint jövőre újra összecsaphat Jose Mourinhóval és gárdájával, a Chelsea-vel. Az Ágyúsok francia szakvezetője úgy ítéli, hogy a pillanatnyilag felmerülő problémák a szezon végén a háttérbe szorulnak. A hírek szerint Mourinho azért tanakodik jövőjét illetően, mert a Kékek nem teljesítik átigazolási kéréseit, ezáltal megbomlott az összhang az elöljárók és a szakvezetés között.

    - Szerintem maradni fog, persze úgy beszélek, hogy fogalmam sincs, mi is folyik éppen a Chelsea-nél. Minden edző a saját elképzelései szerint dolgozik, mindenkinek megvannak a kritériumai a munkáját illetően, nekem is. A klubok különböznek, de az már világos, hogy a Chelsea struktúrája sikeres lehet. Úgy gondolom, hogy ezt nem fogják felborítani a felek – mondta Wenger.
  • asfa
    #4778
    hu sajnos nem tudom... :S
  • alonso82
    #4777
    Szerintem Mourinho utolsó húzásaként simán megszopatja a Manchester-t
  • REALista
    #4776
    Szasztok!Drogba fog játszani ma vagy eltiltott lesz az 5 sárga miatt???
  • asfa
    #4775
    jaja sose lehet tudni...
  • Mor3llo
    #4774
    Így szvsz nem érné meg Nekünk.Harg meg még ráfizetni...az azért kicsit sok.Bár egyes hírek arról szólnak, hogy Robben + 10millió euró Hargért...hát ki tudja ezt, lehet az egész egy kacsa...
  • asfa
    #4773
    Robben bőrnadrágos lehet

    A Bayern München kész elcserélni Owen Hargreavest is a londoni Kékek holland válogatott szélsőjére. (Mobilpress)

    A német rekordbajnok labdarúgócsapat edzője, Felix Magath nagy rajongója a holland szélső játékának, és azért, hogy ezt saját csapatában láthassa, nem sajnálna 15 millió fontot sem kiadni az átigazolásokra elkülönített összegből. Ráadásul a Bild úgy tudja az átigazolás része lenne Owen Hargreaves, a Bayern angol válogatott középpályásának Londonba költözése is.

    Chelsea duplán jól járna, hiszen a fontmilliók mellett kiszúrna riválisával a Manchester Uniteddel, amely hónapok óta udvarol Hargreavesnek. Amennyiben az üzlet létrejönne – igaz, Hargreaves inkább Alex Ferguson együttesében játszana szívesen - Münchenben kisebb holland kolónia alakulna ki, hiszen itt játszik már Roy Makaay és Mark van Bommel is.
  • asfa
    #4772
    Mourinho: Nyáron távozom

    A Chelsea menedzsere az angol lapok szerint egy barátjának megerősítette, hogy a bajnokság végén elhagyja a londoni együttest.

    Úgy tűnik, igaznak bizonyulnak azok a hírek, melyek szerint José Mourinho, a Chelsea menedzsere a szezon végén elhagyja a csapatot és egy másik országban keres munkát magának. Legalábbis ezt támasztja alá az angol The Sun értesülése, a lap információi szerint Mourinho egy barátja megerősítette, hogy a menedzser távozni készül Londonból.

    - Ennyi volt. A szezon végével befejezem, de még nem tudom, hogy melyik csapathoz igazolok – idézte Mourinhót a forrás.

    A lap információit megerősíti, hogy Cesar Peixoto, a Porto egykori játékosa egy interjújában elmondta: biztosan tudja, hogy Mourinho már házat keres magának Milánóban, ezért könnyen elképzelhető, hogy már meg is kezdődtek az egyeztetések a tréner és valamelyik milánói együttes vezetői között.
  • alonso82
    #4771
    Hát ami azt illeti a Real is elég nagy szarban van
  • asfa
    #4770
    nem kell felkapni a viezt..most itt lesel v mi?
    poénosan kérdeztem ennyi!nyugi van!
  • bigfoot
    #4769
    hát jó nem tud gólt gyártani,nem is kezdő:)
    majd belejön
  • DJ BP
    #4768
    mit kell belénk rúgni, nem a te bajod...

    mellesleg ti is ugyanolyan hátrányban vagytok bajnokságotokban, mégsem örömködök
  • Monoton
    #4767
    én komolyan kérdeztem
  • asfa
    #4766
    és emerson? :DDD és ronaldo? és bekem? :Dna menjé pátyolgatni caspatod D:
  • Monoton
    #4765
    és síva?
  • bigfoot
    #4764
    Carvalho igen is jó!!
    és Robben is formába jön!
  • asfa
    #4763
    bujj már el :DS:A?D:D
  • Monoton
    #4762
    én támogatom :D

  • asfa
    #4761
    hát elég fura a meglátásod!!! de te tudod!!
  • alonso82
    #4760
    Ja és Robben is tök felesleges!!!!!!!!!
  • alonso82
    #4759
    Ez a tiltás hülyeség!!!
    Carvalhonak el kéne húznia a büdös pi...ba és a helyére szerződtetni egy jobb védőt, aki Terry-t is pótolhatná egy időre!
  • bigfoot
    #4758
    hát vagy az!
    de bula helyett középre kéne egy magas fiatal tartaléknak
  • asfa
    #4757
    sztem is..de arra h felépüljenek és kispadra menjen!sztem inkább pár honapra kölcsön kéne egy védő!
  • bigfoot
    #4756
    jah télleg,hát nem tom,egy védőt azért vehetnénk
  • asfa
    #4755
    ezz nem!előőrébb is van h abramovics mostantol a fiatalokra szeretne épiteni inkább!
  • bigfoot
    #4754
    ez is kacsa?
  • asfa
    #4753
    Hová lett a Chelsea pénze?

    A londoni klub vezetői jelezték José Mourinho menedzsernek, hogy januárban nem költhet játékosvásárlásra.

    Pedig a menedzsernek nagy tervei voltak a januári átigazolási időszakra, több játékost is kinézett magának, akiket a hosszabb ideje tartó sérülési hullám miatt hozott volna a Stamford Bridge-re.

    - Azt az információt kaptam a vezetőktől, hogy senkit sem igazolhatunk januárban, és senki sem igazolhat el a csapattól. Nem engedhetek el egyetlen játékost sem, még ha úgy is gondolom, hogy távoznia kellene a klubtól. Sajnos nagyon kevés hadra fogható futballistám van – mondta Mourinho.

    Roman Abramovics klubtulajdonos nem kötötte Mourinho orrára az igazolási stop okát, a brit lapok azonban tudni vélik, hogy az orosz milliárdos megelégelte az óriási költekezést, és a mostani tiltással próbálja megmutatni, hogy a sikernek nem a világsztárok szerződtetésén kell múlnia, hanem a tudatos erősítésben és megfelelő szakmai munkában

    A portugál menedzser a negyedosztályú Wycombe ellen elért döntetlent is a sérülések számlájára írja, szerinte ezzel a kerettel nem volt rossz eredmény az 1-1 a lelkes kiscsapat ellen.

    - A jelenlegi körülményekhez képest ez jó eredmény volt számunkra – tette hozzá a portugál tréner. – Nincs minőségi belső védőnk, és támadókból is hiány van a keretben.
  • asfa
    #4752
    olvasd el!
  • Shep
    #4751
    Mi történt a képen látható fiatalemberrel?
  • asfa
    #4750
    A Wycombe megtréfálta a Chelsea-t

    A bajnok nem bírt negyedosztályú ellenfelével, így a Stamford Bridge-en lesz kénytelen kiharcolni a továbbjutást.

    A Chelsea a negyedosztályú Wycombe elleni kezdőcsapatából fél tucat alapjátékos hiányzott, ez érezhető volt a bajnoki címvédő játékán. A Ligakupa egyetlen szerdai mérkőzésén a londoniak Wayne Bridge góljával szerezték meg a vezetést, a 36. percben a védő saját épségét sem kímélte. A gólszerző csúnyán megsérült, a védő fején felrepedt a bőr. A vérző játékos helyére a második félidőben Frank Lampard állt.

    A megszerzett előny birtokában a Chelsea főleg a védekezésre koncentrált, míg a negyedik vonal középmezőnyéhez tartozó kiscsapatra nézve hízelgő volt az egygólos differencia. Ám Jose Mourinho csapata nem húzta ki a lefújásig, óriási meglepetésre a Wycombe Easter révén a 77. percben egyenlített. A kiscsapat megnehezíti a londoni elitklub dolgát, amely az első meccsen nem vette kellően komolyan a Wycombe-ot.

    Ligakupa, elődöntő, első meccs:

    Wycombe-Chelsea 1-1
    G.: Easter a 77., ill. Bridge a 36. percben

  • Shep
    #4749
    hát ez csúnya
  • asfa
    #4748
    1-1
    de égő öcsém :|
    nem baj gyerünk srácok!nehogy már Wycombe-tol essünk ki!
  • bigfoot
    #4747
    elvileg pihentetés
    de hát ilyen mecsen majdcsak betalálna ,és akkor lehet önbizalma is megjönne
    nah HAJRÁ CHELSEA!!