24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #5306
    GRAT !!!



  • bigfoot
    #5305
    grat Neki!!!!
  • Bedibeni
    #5304
    Megérdemelte!!
  • asfa
    #5303
    Drogbának nincs párja

    Didier Drogbát választották 2006 legjobb afrikai futballistájának.

    A Chelsea 28 esztendős elefántcsontparti klasszisa pályafutása során először nyerte el a kitüntető címet. Drogba 79 szavazattal végzett az élen, 5 szavazattal megelőzve az elmúlt három év győztesét, a Barcelona kameruni sztárját, Samuel Eto'o-t és 43-mal csapattársát, a ghánai Michael Essient.

    Drogba tavaly a Chelsea-vel megnyerte az angol bajnokságot, míg a válogatottal döntőt játszott az Afrikai Nemzetek Kupáján, és részt vett a nyári világbajnokságon is. Az accrai díjátadón a legjobb fiatal játékosnak a Marseille-ben futballozó nigériai Taye Taiwót választották, míg a legjobb edző az egyiptomi Al Ahli portugál trénere, Manue Jose lett. Az év válogatottja díjat a tavalyi vb-n nyolcaddöntőig jutó Ghána kapta, az év klubcsapatának pedig az Al Ahlit szavazták meg.
  • Jagumo
    #5302
    hu de jó:)
  • XDD
    #5301
    Juppi
    hazatértem a síelésből:D nagyon jó volt:D síeltem síeltem síeltem és síeltem.:)

    ÁÁ de nyertünk!!:D tiszta jó volt:D
  • asfa
    #5300
  • Japep
    #5299

    Az Arsenal orvosa mentette meg Terry életét


    A vasárnapi Chelsea-Arsenal ligakupadöntőn a Diaby fejrúgása után eszméletlenül összerogyó John Terryt az Ágyúsok orvosa mentette meg.

    A találkozó második félidejében egy szögletet követően Diaby véletlenül tiszta erőből fejbe rúgta a fejelni készülő Chelsea-védőt, aki ezt követően ájultan rogyott össze. A közelben tartózkodó futballisták azonnal jelezték az orvosoknak, hogy rohanjanak be az eszméletlen játékoshoz, elsőként Gary Lewin, az Arsenal csapatorvosa ért oda a futballistához.

    Lewin azonnal Terry szájába nyúlt, és megakadályozta, hogy a futballista lenyelje a nyelvét, vagyis a nyelv elzárja a levegő útját, és ezáltal fulladást okozzon. A védőt kórházba vitték, ám egy órával később ki is engedték onnan, így a Chelsea csapatkapitánya együtt ünnepelhette az idei első trófeát társaival. Visszaérése után Terry első dolga az volt, hogy megkeresse Lewint, és megköszönje neki a segítséget, s mikor megtalálta az orvost, átölelte őt, majd ennyit mondott: „Nagyon köszönöm, eggyel jövök neked”.

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Az FA döntött a vasárnapi meccs kapcsán


    Meghozta döntését az Angol Labdarúgó Szövetség (FA) a vasárnapi, botrányosra sikerül Arsenal-Chelsea Liga-kupa döntőn történtek miatt.


    Mint ismeretes, a találkozó végén egymásnak estek a játékosok, és ököllel csépelték egymást. A bunyónak végül a két menedzser, Arsene Wenger és Jose Mourinho vetett végett, akik beszaladva a pályára lenyugtatták a verekedőket. A bíró ezután Adebayort, Toure-t, és Mikelt is kiállította. A mérkőzést a Chelsea nyerte 2-1-re.

    Az Arsenal védőjét a piros lap értelmében azonnal eltiltották három mérkőzésre, míg Adebayor (Arsenal) és Mikel (Chelsea) fellebbezést adott be a döntés ellen, amit még kedden kivizsgál a szövetség. Eboue (Arsenal) először megúszta a büntetést, de a kamerák felvételei alapján kiderült, hogy ő ütötte le Wayne Bridge-t (Chelsea) a felfordulásban, így ő is három meccses eltiltás elé néz.

    Nem indítottak eljárást viszont a két menedzser Jose Mourinho és Arsene Wenger ellen, akik azzal szegték meg az FA szabályait, hogy beszaladtak a pályára, amikor kitört a verekedés.
  • Jagumo
    #5298
    Orvosi jelentés: John Terry

    A "Kékek" hátvéde azután maradt a földön, hogy Abou Diaby egy szerencsétlen felszabadítás közben fejberúgta Terryt.

    A játékosok örjöngve hívták az orvosokat, Terry sérülését látván.

    Mindkét csapat orvosi stábja segítségére sietett, és a lehető leggyorsabban hordágyra fektették, majd a mentőbe vitték Terryt.

    A SKY SPORTS helyi riportere a helyszínen tartózkodott, és a következőket mondta: "Terry rendkívül ingatag állapotban érzi magát, és emlékezetkihagyási tünetei is adódtak, de emlékezeténél van."

    Terry pénteken tért vissza a Porto ellen elszenvedett sérüléséből, szombaton már fitt volt, majd mára már a játékot is el tudta vállalni.
  • Freedom88
    #5297
    jobban van mint tegnap a meccsen az tuti. Meg ahogy lehetett olvasni, kis emlékezet kiesése van/volt. De azért nagyjából rendben van
  • Jagumo
    #5296
  • Jagumo
    #5295
    azért ezt nemigen mondanám.....
  • Freedom88
    #5294
    nincs. Már jólvan
  • fernando torres
    #5293
    bazz szegény Terry..

    remélem azért nincs komolyabb baja..
  • asfa
    #5292
    sajnos egyelőre nemtok rola :SS
    majd Chelse ahonlapján talán nézelődj de nemtok ienekről sajna :S
  • Japep
    #5291
    Nem tudjátok, honnan lehetne leszedni azt a háttérképet, amikor a kupaátvétel után egy ilyen Carling Cup-os tábla mögött lefotózzák a csapatot???
    (Mert gondolom csinálnak belőle háttérképet...)

    >>> Itt a háttérben a tábla ! <<<
  • Japep
    #5290

    Terry nem emlékszik semmire


    A Chelsea csapatkapitányának utolsó emléke, hogy kifut a második félidőre. Diaby rúgásáról fogalma sincs.

    John Terry horrorfilmekbe illő vasárnapi sérülése után egy nappal sem emlékszik az esetre, amely után nyakmerevítőben és oxigénmaszkban vitték le a pályáról a Ligakupa döntőjében. A rutinos védő görcsösen összerándulva esett a gyepre Abu Diaby rúgása után, eszméletét már csak a kórházban nyerte vissza. Az alapos orvosi vizsgálatok szerint nem szenvedett sérülést, így már ott is lehetett a cardiffi stadionban társaival a díjátadón.

    - Az utolsó kép, amire emlékszem, ahogy megyek ki a második félidőre. A következő pedig, amikor magamhoz tértem a klinika folyosóján. Ennyi – mondta a baleset másnapján Terry, aki azóta az összes lehetséges vizsgálaton átesett már. – Megvolt minden vizsgálat, és mind megerősítette a tegnapi diagnózist, vagyis, hogy nincs semmi baj. Még érzek némi bizonytalanságot, de sokat segített, hogy visszatérhettem a csapathoz.
  • Japep
    #5289
    Drogbáék féltek


    A Chelsea csatára szerint furcsa érzés volt vasárnap Chelsea-játékosnak lenni. Drogbáékat félelemmel töltötte el a Terryvel történtek.

    A Chelsea vasárnap 2-1-re legyőzte az Arsenalt a Ligakupa döntőjében, ám a londoni Kékek játékosai láthatóan nem tudtak mit kezdeni a mérkőzés hajrájában történtekkel. Egy kapu előtt kavarodás során a lábbal játékba avatkozni igyekvő Abu Diaby fejbe rúgta a Chelsea csapatkapitányát, John Terryt, aki görcsbe rándulva esett össze. A félelmetes látványt nyújtó jelenet után a védőt azonnal kórházba szállították, ám szerencsére kiderült, hogy nem esett komoly baja, így már a díjkiosztóra visszatérhetett a cardiffi stadionba.

    Ám ezt a mérkőzést folytató játékosok nem tudhatták, így a hátralévő percekben már nem csak a foci járt a fejekben:

    - Ez a győzelem nagyon furcsa érzéseket támasztott fel bennünk. Megnyertük a kupát, ám nem tudtuk, hogy mit gondoljunk, amikor láttuk Terryt feküdni a földön – mondta Drogba, aki két góljával megfordította a meccset a Chelsea javára. – Nagyon nehéz erről beszélni, egy méterre esett tőlem össze. Jobban érdekelt minket akkor John állapota, mint a kupa sorsa. Nem véletlenül ő a kapitány, oda teszi a fejét, ahová mások csak lábbal mernek közelíteni.
  • bigfoot
    #5288
    remélem Bula rendbe jön és akkor Terry pihenhet egy kicsit,aki sérült könnyebben lesérülhet nem úgy mozog,lép.szal Terry remélem pihen egy kicsit és ha teljesen redbe jön akkor lép újra pályára nehogy újra lesérüljön
  • asfa
    #5287
    1. Windows: Vista (Longhorn)
    2. F1CHL - Retro
    3. Football Manager
    4. Battlefield 2
    5. Photoshop Munkák
    6. UPC-CHELLO
    7. Chelsea Fan Club
    8. Partyarcok
    9. Humoros és aranyos képek, videók
    10. XBOX360
  • Prince23
    #5286
    Hál' Istennek!
  • Japep
    #5285
    Hát ennél komolyabbnak tűnt...szerencsére csak tűnt!
    De ez egy nagyon jó hír!!!
  • Skylime
    #5284
    hál istennek:)
  • asfa
    #5283
    igen ez egy jo hir!!
  • Nuno88
    #5282
    ez nagyon jó hír a kékek számára
  • Freedom88
    #5281
    hm, jó hirek..szerencse
  • vmvr
    #5280
    Terryt kiengedték a kórházból

    John Terry, a Chelsea csapatkapitánya egy gyors vizsgálat után elhagyhatta a carrdiffi kórházat.

    Terryt az Arsenal elleni ligakupadöntő második félidejében Diaby rúgta nagy erővel fejbe (Diaby megmozdulása véletlen volt), az eset után a Chelsea védőjét közel tíz percig a pályán ápolták, oxigénmaszkkal lélegeztették, majd hordágyon vitték le a gyepről. A futballistával azonnal kórházba siettek, ahol az orvosok megállapították, hogy Terrynek nincs komolyabb baja, ezért egy vizsgálat után el is engedték a klinikáról.

    A védő azonnal visszatért a csapathoz, hogy csatlakozzon a ligakupa-győztes együttes ünnepléséhez.

    - Nyertünk, ezért nagyon boldogak vagyunk, ugyanakkor nagyon megijedtünk, mikor Johnt fejbe rúgták, és eszméletlenül feküdt a pályán. Sokkal többet gondoltam rá ezután, mint a kupa megnyerésére, nekem különösen megrendítő volt a dolog, mert egy méterre álltam tőle, amikor az eset történt. Mindenki meggyőződhetett a karakteréről, félelmet nem ismerve próbált fejelni, ezért ő a csapatkapitányunk és ezért ő az egyik legjobb védő a világon – mondta a Chelsea két gólját szerző Didier Drogba.
  • Skylime
    #5279
    terryről tudtok vmit?:(
  • asfa
    #5278
    köszönjük!!!
  • banok
    #5277
    A meccs góljai és a kupaátadás
  • asfa
    #5276








  • bigfoot
    #5275
    kupaátvételről is pár képet rakjatok fel pls,aki bejön lássa mivan:D
  • Jagumo
    #5274
    nem hittem volna hogy gratulálsz:) példamutató;)
  • Freedom88
    #5273
    a moderált beszéddel?:)
  • Prince23
    #5272
    Kicsit behoztam az olasz focit is, hehe
  • asfa
    #5271
    én még nem találtam de ha lesz bizonyára megszerezzük és kilinkeljük!
  • Kanál
    #5270
    osszefoglalo van mar meccsrol? .|
  • Japep
    #5269
    Hogy jön ez a kettő össze???
    Forza(???) Chelsea ?
  • asfa
    #5268
    kulturáltabban legyetek szivesek!!
  • France men
    #5267