24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #5708
    sevcsenko le robben be!!!
  • Japep
    #5707
    11-esből...akárcsak a MU...ők is!

    HAJRÁ CHELSEA!!!
    Remélem meglesz...2-2-nél hosszabítás lenne, vagy továbjutott a T'ham ???
  • asfa
    #5706
    1-2 80.perc
  • asfa
    #5705
    11-es a tottenhamnek!
    mondtam h para még elkiabálni :|
  • asfa
    #5704
    ne kiabáld még el!! mi is 2 golos hátránybol álltunk fel..
  • Japep
    #5703
    Drogba mellel SWP elé, ő meg kapásból úgy 12 méterről...nem gondoltam, hogy ilyen "könnyű" lesz!
  • Japep
    #5702
    GÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!
    0-2 SWP !!!!!!!!!!
  • asfa
    #5701
    jah kb :DDD
    de ez most kellet!
    remélem innen nyerünk!
    HAJRÁ CHELSEA!
  • Japep
    #5700
    Láttam már én is a gólt...hatalmas gól!!!!
    Sheva kezd formába jönni...
    HAJRÁ CHELSEA !!!
  • Skylime
    #5699
    hát én még a sheva gól hatása alatt vagyok erre a swp kilővi az alsó sarkot:D
  • asfa
    #5698
    GYÖNNÖRŰŰ GÓÓÓÓÓÓLLL
    0-2 Wright Philips ez is gyönyörű Drogba mellel leteszi.. és Wright Philips hosszuba ballal! NAGYON SZÉPPP DROGBA !!!
  • Skylime
    #5697
    szentég mekkora gól, tud ez a sheva:):):)
  • Japep
    #5696
    Ez az !!!!!!!!!!
    ááááááááááá nem látom a meccset...HAJRÁ CHELSEA !!!
  • asfa
    #5695
    te jóó Isten!!! mekkora góól kezd magára találni reméljük Seva barátunk :)
  • asfa
    #5694
    GÓÓÓÓLLLLL
    SEVCSENKO MEKKORA GÓÓL JÉÉZUSOM!!!!!
    GÓÓÓÓLL 0-1 !!!
  • Prince23
    #5693
    Kösz az infót!



    Hajrá Chelsea!!!!!!!

    Bár sztem jobban támad a spurs...
  • asfa
    #5692
    HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!
  • Japep
    #5691
    HAJRÁ CHELSEA !!!
    ----------------------------------------------

    Tottenham [FA KUPA] CHELSEA
    ma 21:05 - Sport 2

    Tottenham: (4-1-2-1-2)
    Robinson; Chimbonda, Dawson (c), Rocha, Lee; Zokora; Malbranque, Jenas; Lennon; Berbatov, Keane (c)

    Cserepad: Cerny, Stalteri, Huddlestone, Ghaly, Defoe


    CHELSEA: (4-1-2-1-2)
    Cech
    Diarra
    Carvalho
    Terry (c)
    A.Cole
    Obi Mikel
    SWP
    Lampard
    Ballack
    Drogba
    Shevchenko

    Cserepad: Cudicini, Ferreira, Boulahrouz, Robben, Kalou
  • bigfoot
    #5690
    Hajrá Chelsea!!!!!!!!
  • bigfoot
    #5689
    aha télleg nem gyenge!!
  • Japep
    #5688
    Itt van egy cikk Scott Sinclair-ről (érdemes elolvasni !)...vannak videók az alján, nagyon durvák ! (Főleg az utolsó, amit Királynak lőtt !)
  • bigfoot
    #5687
    nah egy nagyon jó hír!



    Frank Lampard megtörte a csendet, s bejelentette: maradni akar
    Hosszú hallgatás után Frank Lampard megtörte a csendet, s bejelentette, meg akarja újítani szerződését, maradni szeretne a Chelsea labdarúgócsapatánál. Az angol válogatott középpályást az elmúlt hetekben többször hírbe hozták az FC Barcelonával, mivel egyes hírek arról szóltak, hogy kivásárolná magát kontraktusából. Frank Lampard hozzátette, az elmúlt hat évben két dolog volt nagyon fontos számára: a családja és a Chelsea!
    Frank Lampard visszavonulása után is Chelsea-szurkoló marad
    Frank Lampard visszavonulása után is Chelsea-szurkoló marad
    „Eddig csendben voltam szerződésemmel kapcsolatban, mert a szezon nagyon fontos időszakában járunk a Chelsea-vel. De rengeteget írtak a jövőmről, s úgy éreztem, magam és a Chelsea-szurkolók szempontjából is fontos, hogy tisztázzam a helyzetet – mondta Lampard, majd megtette a londoni drukkerek számára rendkívül megnyugtató bejelentetést: - Maradni akarok a Chelsea-ben. Soha nem is akartam távozni a klubtól. Mindent megkapok, amire szükségem van”.

    Frank Lampard hozzátette, az elmúlt hat évben két dolog volt nagyon fontos számára: a családja és a Chelsea!

    „Más játékosok is mondhatnak hasonló dolgokat, de azok hamisan csengenek vagy klisészerűen hangzanak. Én azonban nyugodtan mondhatom, mert ez az igazság. Nagyon büszke vagyok arra, hogy a Chelsea-ben futballozhatok, s azokra a sikerekre, amelyeket a csapat tagjaként elértem. A családom nagyon fontos szerepet játszik az életemben, menyasszonyom Elen is, akivel nyárra várjuk második gyermekünket” – jelentette ki a Kékek egyik legfontosabb játékosa.

    Frank Lampard már a távolabbi jövőjéről is beszélt, s valószínű, hogy szavait örömmel fogadják a londoni drukkerek.

    „Tudom, ha majd öregebb leszek, s már befejezem a pályafutásomat, akkor a szurkolók között ülök majd, s közösen bíztatjuk a Chelsea-t” – jegyezte meg a csillag.

    A klub egyébként már tavaly nyáron kezdeményezte a tárgyalásokat Lampard szerződésének meghosszabbításáról, s az érintettet ez nagyon kellemesen érintette.

    „A világbajnokság előtt kértek arra, hogy beszéljünk az ügyről. Nagyon jó érzés volt, de később meglepett, hogy karácsonyig nem ültünk le tárgyalni. Azóta persze több megbeszélés is zajlott ügynököm, Steve Kuntner jelenlétében. Úgy tudom, eddig még nem kaptunk kielégítő ajánlatot, de nem aggódom a helyzet miatt. Perzse kicsit frusztráló, hogy mindenki a jövőmről beszél” – tette hozzá Lampard.

    A klasszis eddig 315 mérkőzést játszott a Chelsea-ben, s 89 gólt szerzett. Az angol válogatottban 52/12 a mérlege.
  • alonso82
    #5686
    no meg Vialli
  • bigfoot
    #5685
    hát igen,még Zola meg Di Matteo itt volt,most csak 1 olasz van csak sajna
  • porkesz
    #5684
    Forza Italy!
  • asfa
    #5683
    köszönjük a megnyilvánulást szervusz!
  • bigfoot
    #5682
    hát lehet vannak itt akik azóta szeretik a csapatot,de mi 3an,Japep,Asfa és én már az előtt is kedvenc klubbunknak tudtuk
  • porkesz
    #5681
    nem tippmixelek! :)))
    Mert szerinted miben tévedek?
  • Japep
    #5680
    Várjál, kitalálom...MU ?
  • bigfoot
    #5679
    hát tévedsz,ne tippmixelj:)
    egyebként meg lehet elmenni
  • Japep
    #5677
    Ma kemény meccsünk lesz...HAJRÁ CHELSEA !!!

    Ez meg egy jó hír...
    ----------------------------------------------

    Lampard lojális marad a Chelsea-hez


    A Chelsea középpályása hallgat Mourinhóra és a szívére, cáfolja a híreszteléseket, és maradni akar Londonban.

    Frank Lampard nem azért hallgatott idáig jövőjével kapcsolatban, mert rejtegetnivalója van, hanem mert az utóbbi időben a Chelsea sikereire koncentrált. A középpályást spanyolországi nagycsapatokkal hozták össze, ám a lassan hetek óta találgatásokat eddig nem zárta rövidre Lampard, aki most mégis megtörte a csendet.

    - Nem beszéltem a dologról, mert a csapat nagyon fontos feladatok előtt állt – kezdte Lampard. – De annyi mindent mondtak, és írtak rólam, hogy úgy gondoltam, tisztázom a helyzetet. Maradni akarok a Chelsea-nél, soha nem akartam eligazolni innen, és most sem is tervezem. Nagyon büszke vagyok arra, hogy a Chelsea játékosa lehetek.

    - Az elmúlt hat évben itt családra leltem, mondom ezt annak ellenére, hogy tudom, sokan elcsépelték ezt a kifejezést. De ez így igaz, én pedig bízom benne, hogy ebben a klubban fejezhetem be a pályafutásom – jelentette ki a londoniak válogatott középpályása.
  • asfa
    #5676
    HAJRÁ CHELSEA!!!!
  • Skylime
    #5675
    Ma FA Kupa a Tottenham ellen 21:05kor a Sport2őn.
    Hajrá CHELSEA!!!
  • Japep
    #5674
    Egy újabb hülyeség...
    -----------------------------------------

    Angliában a Chelsea eladásáról pusmognak


    Roman Abramovics köreiből mindenki cáfolja, hogy az orosz milliárdos a londoni klub eladását tervezi.

    Az olajmágnás a közelmúltban elvált feleségétől, ami a hírek szerint összesen 1 milliárd fontjába került, és az orosz állam újabb 1 milliárdot szeretne kicsikarni tőle az oroszországi olimpiai pályázatra juttatott segítség gyanánt. Az óriási kiadások miatt Abramovics kénytelen máshol húzni a nadrágszíjon, és angol források szerint a Chelsea is áldozatul eshet a „spórolásnak”.

    A milliárdos szóvivője azonban cáfolja, hogy egyáltalán felmerült ez a lehetőség, Abramovics ugyanis többször is leszögezte: hosszú távú befektetésnek szánta a londoni klub felvásárlását.

    - Nevetséges találgatások ezek, Roman milliószor elmondta, hogy hosszú időre fektetett be, és eszében sincs kiszállni a klubból – mondta a szóvivő.

    Abramovics moszkvai képviselője ugyancsak butaságnak minősítette a felröppenő híreket.

    - Semmi értelme sem lenne távoznia. A Chelsea csak egy minimális része Abramovics üzleti befektetéseinek, én ráadásul ismerem a hosszabb távú befektetési és üzleti terveit, és ezekben szó sincs a Chelsea eladásáról – mondta John Mann.

    Az orosz üzletember 2003-ban 140 millió fontért vásárolta meg a klubot, és azóta 375 millió fontot költött az egyesületre, s mivel a bevételek ennél egyelőre jóval kisebb összeget tesznek ki, üzleti szempontból valóban nem sok értelme lenni túladni a Chelsea-n.
  • Jagumo
    #5673
    [center]

    Mourinho: Nincs hibázási lehetőségünk

    José Mourinho kijelentette, hogy csapatának, a Chelsea-nek csak akkor van esélye megnyerni a bajnokságot sorozatban harmadszor, ha a hátramaradt 9 bajnokin nem hibázik, hozza a kötelezőt - köztük a Man. United elleni meccset is.


    Mourinho szerint a bajnoki cím még nem veszett el. Ugyanakkor a Chelsea nem hibázhat bajnokikon ha meg akarja nyerni a Premiershipet. Most 6 pont a Chelsea hátránya, és ezt 3-ra csökkentheti ha a Stamford Bridge-n megveri az MU-t.

    Mellesleg a két csapat még érdekelt az FA-kupában is. Mindketten hétfőn játsszák a negyeddöntő megismételt mérkőzéseit, miután a Chelsea a Tottenhammal 3-3-mat játszott ill. a Middlesbrough 2-2-t a Manchesterrel. Ha a két csapat továbbjut (vagy csak az egyik), akkor módosítani kell a Chelsea-MU mérkőzés időpontját, ami most április 15.-ére van kitűzve. A döntőben is összekerülhet a két csapat, miután nem egy ágra sorsolták őket.

    "A Manchester United sokkal jobb helyzetben van, mint mi. Ez nyilvánvaló. 6 ponttal vezetik a bajnokságot, de az is igaz, hogy mi most benne vagyunk egy győzelmi szériában. Tudom, hogy az utolsó 27 vagy 28 meccsünkön mindössze egyszer kaptunk csak ki. A Premier League-ben muszály nyernünk minden meccsen evvel életben tartva bajnoki reményeinket." - mondta a Chelsea menedzsere.

    "Sajnálom, hogy nem most van a Manchester elleni meccs, mert most jó formában vagyunk. Sokkal jobb lenne ha ezen a hétvégén játszhatnánk velük, mert akkor a 6 pontot 3-ra csökkenthetnénk, és azután már minden nagyon nyílt lenne. Azt akarjuk, hogy érezzék a szoros, igazi versenyt. De sajnos 1 hónap múlva sem játszhatunk velük, hanem csak később, mivel vagy az egyik vagy a másik csapat, vagy mindkettő bejut az FA-kupa elődöntőjébe." - folytatta José.

    "De jelenleg a csapatom nagyon erős, ők hisznek a végső győzelmünkben, és készen állnak megnyerni az összes meccset. A remény előttünk áll, és mi hiszünk benne. A sorsuk a kezükben van, hiszen ha minden meccset megnyernek, akkor mindent megtettünk a győzelemért." - fejezte be nyilatkozatát Mourinho.
  • asfa
    #5672
    láttam a meccset csak nem otthon!!
    nagyon kellett a 3 pont és szép golokat rugtunk!!
    ennyi kell a győzelemhez sztem jol is játszottunk!!
    HAJRÁ KÉKEK!!!!!!
    Szép volt Chelsea
  • bigfoot
    #5671
    sajna nem láttam a mecset,most nézem a gólokat!!nagyon jók!!!!
  • chelseafan
    #5670
    Sheva
    Kalou
    Ballack
  • Bedibeni
    #5669
    Valaki pls a gólokat!:S
  • Skylime
    #5668
    Sheva helyett Drogba
    Cole helyett Ferreira

    talán Drogba rug egyett