24199
Chelsea Fan Club
  • Freedom88
    #6071
    Holnap West Ham-Chelsea
  • Japep
    #6070
    Sevcsenko a Milan ellen játszaná a BL-döntőt


    A Chelsea ukrán csatárjának elég a bajnokságban és az FA-kupában megküzdeni a Manchester Uniteddel, a BL-ben szívesebben látná ellenfélként egykori csapatát. Persze, ehhez még előbb el kell jutnia odáig.

    Bár egyelőre a Liverpool elleni BL-elődöntő foglalkoztatja a Chelsea játékosait, Andrij Sevcsenko már kicsit előrébb is tekint. Az ukrán támadó szívesen elkerülné a Manchester Unitedet a fináléban, még akkor is, ha így egykori csapat ellen kellene pályára lépni a döntőben.

    - Ebben a szezonban minden fronton a Manchester ellen harcolunk, az FA-kupában, a Bajnokok Ligájában és a bajnoki címért is. Éppen ezért én Athénban inkább a Milan ellen játszanék, bár egyelőre fölösleges egy olyan meccsről beszélni, ami nem is szerepel a versenynaptárban. Szó sincs arról, hogy bosszút akarok állni bármiért is, vagy bizonyítani akarnék a milánóiaknak, a futball nálam nem a múltról szól, hanem a jövőről – nyilatkozta Sevcsenko a La Gazzetta dello Sport hasábjain.
  • alonso82
    #6069
    Én mondjuk Portugáli fan fagyok.
    Addig nincs bajom Ronaldoval amíg a válogatottbanjátszik, de ha az MU mezt meglátom rajta...
  • Csesza
    #6068
    sztem még nem nagyon hasonlítgatják...
  • Bedibeni
    #6067
    Nincs utálás jó aláírom most jó formába van meg nem rossz játékos!De azé ne hasonlítsuk Maradona vagy Pelé szinten,mert még annyira jól nem játszik!
  • Csesza
    #6066
    és akkor ezért kell utálni
  • asfa
    #6065
    nem szabad..büntetőponttal jár!
    nem mencseszterezünk hanem Manchester United-ezünk!
    ők se cselziznek hanem Chelsea-znek mer különben büntetőpontot kapnak..
  • Bedibeni
    #6064
    De a Mu fanok is elismerhetik,hogy néha télleg jogtalanul dobja fel magát egyes helyzetekben!
  • thoomas
    #6063
    sztem jelenleg a legjobb formában lévő támadó!(és ez nem azt jelenti h most ő a világ legjobbja:D) De amugy pl. a Porthsmouth elleni játékán látszott mi a gyengéje!!Ha keményen odalépnek neki akkor bukta...én ha Mourinho helyében lennék, ráállitanám Bouhlarouz-t(ha nem sérült pesrze...:))+Essient:D:D Már csak azért is mert Ronaldinho ellen is bejött...bouhlarouz mindig odaállt keményen, és feltűnően nem trükközött annyit:P
  • bigfoot
    #6062
    rivális legjobb játékosa,vele nyeri a mu a mecseket,szal érted
  • bigfoot
    #6061
    hát most ilyen alapon mér utálsz másik csapatot?
  • Paranoia
    #6060
    Hmm nem akarok flémelni meg ilyesmi,csak észre vettem mi a téma.
    Mondhatnám akkor énis,h Drogbat utálom...
    Azért utálni:S vkit mert a másik csapat stárja kicsit tré sztem.Meg ha jó játékos akkor mit utálsz benne?:S Nem teccik a haja vagy mi? Azért nézel focit,h szórakoztason.
    El kell fogadni.ennyi

    písz
  • bigfoot
    #6059
    nem szidtam csak leírtam az ellenszenvem amit a csapatáról és róla is elmondható
  • Monoton
    #6058
    nem nem szidhatod :I

    de nekem mindegy ahogy akarod :)
  • bigfoot
    #6057
    itt szidhatom nem?mu topicban nem megyek át,ők viszont jönnek néha sajna

    nem azt mondom hogy nem jó játékos,hanem hogy utálom nah:)
  • Paranoia
    #6056

    Nemtudom,h volt e már végülis ide tartozik: rajta:Gerrard beég

    besírtam rajta xDD
  • Monoton
    #6055
    kulturáltan plz
  • Freedom88
    #6054
    és ha Chelseabe igazolt volna nem az MU-ba, akkor meg imádnád..
    El kel ismerni, remek képességü játékos.
  • bigfoot
    #6053
    hát sztem nem kéne ide az a cigó,én utálom,épp úgy mint ronáldinyhót utáltam,
  • Jagumo
    #6052
    Robben: Robben szezonjának vége.06/07-ben
    K.Bouhlarouz: sérült.
    P.Ferreira: nem tomamugy se eszeretem Ricardo Chárvájóóó jobb:D

    amugy a középályán akit ugy elnéznék a chelseaban az C.ronaldo volna:)
    mert nagyon jó csak ne lenne a MAN utd-be na midn 1 .

    HAJRÁ CHELSEA
  • Freedom88
    #6051
    Legyen középső védő és akkor biztos h benne lesz vmelyik poszton :))
  • thoomas
    #6050
    vagyis Essien JOBB oldali védő játéka!!!!!!!:D:D::D
  • thoomas
    #6049
    a hétvégi meccs megint nagy volt!!!mostanában minden Chelsea meccs az:P
    de viszont érdekes volt Essien bal oldali hátvéd játéka!!P.Ferreira és K.Bouhlarouz hol van?? lehet h levannak sérülve csak én nemtok róla...vagy egyszerűen csak mindenhova egy Essient kéne tenni!!:P:D:D
    jah és Robben?még mindig nem épült fel?:S De viszont Joe Cole ujra hozza a kötelezőt!!ennek örülök, mert sztem az egyik legkreativabb játékos a csapatban!!:P
    szal GO CHELSEA!!!GO:)
  • Jagumo
    #6048
    ez igy is van!
    de viszont Ronaldo ajárhogy is utálom a Man UTD-t nagyon jól játszik.
    Drogba se semmi sőőt. rohadt jó.de ronaldo is.

    kiváncsi leszekk:))
  • bigfoot
    #6047
    én olyat is olvastam hogy átölelte
  • Japep
    #6046
    Drogba és Ronaldo fut versenyt az év focistája címért Angliában


    A profi futballistákat tömörítő szervezet, a PFA nyilvánosságra hozta az Év Játékosa címre esélyes labdarúgók névsorát.

    A PFA minden szezon végén megválasztja az idény legjobb teljesítményt nyújtó játékosát, és a legjobb fiatal labdarúgóját. A győzteseket vasárnap hozzák nyilvánosságra, az esélyesek hatfős listáját azonban már kiadták. A Manchester United három futballistával szerepel az Év Játékosa esélyeseinek névsorán, Cristiano Ronaldo, Ryan Giggs és Paul Scholes nyerheti meg a díjat, rajtuk kívül Didier Drogba (Chelsea), Cesc Fabregas (Arsenal) és Steven Gerrard (Liverpool) esélyes a címre. A bennfentesek szerint azonban az nyertes Ronaldo és Drogba párosa közül kerül ki, közülük is a portugál szélső elsősége a valószínűbb.

    Wayne Rooney triplázhat a fiatalok versenyében, a tavaly és tavaly előtt is a legjobbnak választott csatár idén is rajta van a profi játékosok által összeállított listán, rajta kívül Fabregas, Kevin Doyle (Reading), Aaron Lennon (Tottenham), Micah Richards (Manchester City) esélyes a címre.
  • asfa
    #6045
    Mourinho-Abramovics: vége a hidegháborúnak

    A Blackburn elleni FA-kupa elődöntőt követően a Chelsea orosz tulajdonosa személyesen is gratulált a menedzsernek.

    Roman Abramovics és José Mourinho mosolyszünete hosszú hónapok óta tart, a Chelsea tulajdonosa és menedzsere idén állítólag még nem is beszélt egymással, amiből mindenki azt szűrte le, hogy a szakembernek nyáron távoznia kell a klubtól. Nem kizárt, hogy ez valóban így lesz, de Mourinho számára egy halvány reménysugár lehet, hogy főnöke a Blackburn elleni kupameccs után ismét szóba állt vele.

    A hosszabbításban megnyert összecsapás után Abramovics a csapat öltözőjébe látogatott (ilyen január óta nem fordult elő), hogy személyesen is gratuláljon játékosainak. Akkor találkozott Mourinhóval is, aki így emlékszik vissza a villámbeszélgetésre:

    - Nem voltam az öltözőben, mert éppen a kötelező médianyilatkozataimat igyekeztem letudni. De később találkoztam vele az öltöző előtt, és gratuláltam neki. Erre ő azt mondta: „Én is gratulálok”, szerintem ez normális – idézte fel a találkozást Mourinho.

    A beszélgetés valóban normális, az azonban már kevésbé, hogy egy Ligakupa-győztes, FA-kupadöntős, BL- és bajnokesélyes csapatnál már egy ilyen beszélgetésnek is örülni kell…
  • Jagumo
    #6044
    lényeg hogy bent vagyunk a döntőben.
    nem valami szép játékkal de bent vagyunk:)
  • Nuno88
    #6043
    akkor még nagyobb riszpekt :D
  • Japep
    #6042
    És ha 3?
  • Nuno88
    #6041
    hát riszpekt ha meglesz 2 trófea :)
  • asfa
    #6040
    atyvilág ez nagyon durva lesz...
    mindent bele Kékek HAJRÁ CHELSEA!!!!!
  • Japep
    #6039
    Itt vannak a hátralévő mérkőzések...kemény lesz! (Arsenal, Liverpool 2*, ManU 2*/3*)

  • Japep
    #6038
    Kemény meccs volt, nem gondoltam volna, hogy hosszabbítással fog eldőlni...a lényeg, hogy nyertünk, jön a döntő (2007.05.19., Wembley 15:00 - Chelsea v Manchester United), meg kell nyerni...HAJRÁ CHELSEA !!!
  • bigfoot
    #6037
    május19
  • ToCsEk
    #6036
    Mikor lesz a FA kupa döntő?
  • Nuno88
    #6035
    a BL-re még vnnak jelentkezők :)
  • asfa
    #6034
    :DDD jahjah :D
    köszönjük minenkinek!ránkférne egy fa kupa győzelem meg egy bl is :)
  • asfa
    #6033
    nah bejutottunk!!
    HAJRÁ CHELSEA
    nehéz volt de megnyerjük megkell nyernünk!!!
    HAJRÁ CHELSEA!!!!
  • bigfoot
    #6032
    szép volt!!!!!!
    bennt vagyunk a döntőben!!!!!!