24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #6231
    jaja Drogba az kegyetlen lenne ha nem játsszhatna :(
    Ballack még az előző Newcastle elleni bajnokin sérült meg..
  • Nuno88
    #6230
    hát a legnagyobb érvágás Drogba elvesztése jelentené sztem ezzel mindenki egyetért... Ballackkal mi van h nem játszik?
  • asfa
    #6229
    jaja nagyon :S
    elég para ez...bazzeg :S
    Ballack robben nem játszik de viszont ha Joe Cole Diarra vagy Drogba kap egy sárgát végünk :S
    wháá de nehéz lesz :S
  • asfa
    #6228
    aj-aj :( Essien eltiltott ez nagyon de nagyon nagy baj :SS
    igy még nehezbb lesz :(
    mindent bele kell adnunk!! HAJRÁ CHELSEA!!
  • Nuno88
    #6227
    bakker eltiltások terén meleg a helyzet...
  • asfa
    #6226
    Benítez pénzben méri a Chelsea fölényét


    A Liverpool menedzsere szerint a portugál kolléga magából indul ki, amikor azt állítja, hogy a Pool vadászni fog az eltiltható londoniakra a két csapat egymás elleni BL-elődöntőin.

    Rafael Benítez értetlenül fogadta a Chelsea menedzserének állításait, amelyek szerint a portugál tréner felkészítette csapatát arra, hogy a vendégek provokálni fogják azokat, akiket eltiltás fenyeget. A spanyol szerint ilyesmi csak akkor juthat az ember eszébe, ha maga is foglalkozik a megvalósítás gondolatával.

    - Az ötlet abszurd. Nem is foglalkoztam azzal, hogy kinek hány sárga lapja van. De lehet, hogy Mourinho két éve ezzel a csellel akart elintézni minket? - utalt kérdésével a 2005-ös elődöntőre Benítez. - Ráadásul Markus Merk vezeti a meccset, akiben nagyon megbízom.

    A Liverpool szakvezetője azt sem érti, hogy került szóba, hogy a Chelsea mennyivel több pontot szerzett az elmúlt években az angol bajnokságban. Mourinho ugyanis azt állította, hogy a két csapat közti különbséget jól le lehet szűrni abból, hogy a londoniak 55-60 ponttal gyűjtöttek többet az elmúlt években szerdai riválisuknál.

    - Én csak azt tudom, hogy az elmúlt években mennyivel több pénzt költöttek! Szerintem érdemes lenne kiszámolni, hogy egy-egy pont mennyibe kerül a Chelsea-nél, és mennyibe a Liverpoolnál - vágott vissza Benítez.
  • asfa
    #6225
    Liverpool meccs előtt


    Chelsea - Liverpool
    BL elődöntő, első mérkőzés
    2007.ápr.25, 20:45
    közvetítés: M1
    vezeti: Nikolaj Levnyikov (orosz)

    Egymás ellen

    Eddig négy alkalommal került egymással szembe a két csapat az európai kupák történelmében. Mind a négy meccs 2005-ben volt a BL-ben. A 2004/05-ös szezonban - ugyanúgy mint most - az elődöntőben kerültek össze, és egy 0-0-ás első meccs után a Liverpool a visszavágón 1-0-ra nyert Luis Garcia vitatott góljával (nem volt egyértelmű hogy áthaladt a labda a gólvonalon). A 2005/06 szezon őszén pedig a csoportmeccsek során játszott két gólnélküli döntetlent a két angol csapat. Tehát négy meccsen mindössze egy gól született, és ráadásul lehet hogy az sem volt gól...

    Kupamúlt

    A Chelsea legnagyobb sikere a két KEK-serleg (1971, 1998), valamint az 1998-as Európai Szuperkupa. Az idei a klub ötödik szezonja a Bajnokok Ligájában, ebből három alkalommal is az elődöntőig meneteltek.

    A Liverpool múltja fényesebb: ötszörös BEK / BL győztesek (1977, 1978, 1981, 1984, 2005), valamint háromszoros UEFA Kupa és háromszoros Európai Szuperkupa-győztesek.
    Nekik is ez az ötödik évük a BL-ben.

    Pillanatnyi kupaforma

    A Chelsea öt meccs óta veretlen a BL-ben. Hazai pályán ugyanez a mérleg: öt meccs óta veretlenek a Stamford Bridge-en.

    A Liverpool viszont megnyerte a legutóbbi két meccsét, és a legutóbbi két idegenbeli meccsét is.

    Játékos infók

    A hazaiaknál Michael Essien eltiltott.
    Újabb sárga lap esetén eltiltásra számíthat Arjen Robben, Michael Ballack, Joe Cole, Didier Drogba, Lassana Diarra, illetve a Liverpooltól Jermaine Pennant.
  • asfa
    #6224
    köszi!reméljük igy lesz bár a simán erős :S nagyon nehéz lesz sztem!! mindenesetre köszi :) a proféta szoljon belőled :)
  • asfa
    #6223
    Crouch gólt lőni megy a Stamford Bridge-re


    A Liverpool támadója szerint csapata képes idegenben gólt lőni, majd otthon kiharcolni a továbbjutást a Chelsea ellen.

    Peter Crouch magabiztosan várja a Chelsea-Liverpool Bajnokok Ligája-elődöntő első összecsapását. Az angol válogatott támadó tisztában van vele, hogy az ellenfél magasabban jegyzett, ennek ellenére mindenkit a két csapat két évvel ezelőtti BL-ütközetére emlékeztet. Akkor a Liverpool bejutott a fináléba, amelyet végül büntetőkkel meg is nyert a Milan ellen.

    - Tudjuk, hogy nem mi vagyunk az esélyesek, de annak nagyon örülünk, hogy a második meccsen mi játszunk majd otthon. Ugyanis idegenben is képesek vagyunk gólt lőni, és így megkönnyíthetjük a saját dolgunkat a visszavágóra - mondta Crouch, aki kiemelte, hogy az Anfield Road közönsége előtt bármilyen hátrányt le tud dolgozni a csapat.
  • ForzaInter
    #6222
    sztem simán továbbléptek, ugyérzem tik nyritek a bl-t, sok sikert a mai meccshez
  • asfa
    #6221
    ma nagyon fontos meccsünk lesz!! mindenféleképpen meg kell nyernünk..a Liverpool a bajnokok ligájábán a legnagyobb mumusunk.. :S de remélem ma és jövöhéten megtörik és bosszut állunk..a két évvel ezelőtti kiesésért..
    ma HAJRÁ CHELSEA!!! NYERNÜNK KELL legalább 2góllal és kapott gól nélkül!!
    GO BLUES!!!!
  • asfa
    #6220
    szia :)
    megmutatnád h én hol meik hozzászolásomban drukkoltam ellenetek? :) köszi
  • Nuno88
    #6219
    na most nem írom h be h Sheva ver egy gólt mert mikor beírtam akkor tuti h nem vert és szarul is játszott...
  • Jagumo
    #6218
    Remek volt a tegnapi meccs!!! nem nagyon izgat hogy ki nyer és nagyon tetszett!
  • kulabácsi
    #6217
    ehh köszi h ellenünk drukkoltatok, hasonló jókat nektek is holnap;)
  • Matthew Prosac
    #6216
    3-2.
  • Japep
    #6215
    Remélem meglesz a mesterhármasa Kakának...bár akkor már nem nagy esélye lesz Drogbának a gólkirályi címre...
  • asfa
    #6214
    kemény meccs 1-2
  • Japep
    #6213
    Remélem a Milan ki tud harcolni egy X-et...(vagy esetleg megnyeri :D )
    Ha hazai pályán kikapna a MU, akkor nem sok esélyük lenne sztem !
  • asfa
    #6212
    nézem énis!
  • Japep
    #6211
    22' - MU [1-1] Milan

    22' - Kaká ...
  • Casillas
    #6210
    úgy látom mostanában megy a büntipont csépen a cselzizésér gabberpapo által, úgyhogy valaki szólhatna neki, hogy saját magának is adjon egyet :c

    Borzkutya Dátum: 2007.04.15. 20:17 Adta: gabber_saviola
    itt az SG-n nem cselszinek, hanem Chelseának írják a csapat nevét

    az Chelseá, hanem Chelsea, jár a pont :(
  • asfa
    #6209
    au ienre szerelésre mondom azt h is-is..
    annyira nem volt szabályos.. de szabálytalan sem volt igazán!!
    a meccs x lett szal mind1
  • pilboy
    #6208
    én is láttam, h már hasonlóért tizit adtak... hol nekünk, hol nektek, hol másnak; de bevallhatod, h szabályos szerelés volt ;)

    a gúnyolódás term. nem rátok vonatkozik :P
  • asfa
    #6207
    ha szabad ebben a topicban... már ebben sem vagyok biztos :/
    gunyolodásnak viszont nincs helye..

    nem mint elfogult szurkolo mondom de ezért a megmozdulásért és hasonlokért láttam már nem is egy 11-est.. ugy hogy szerencse h nem fujták be..
  • asfa
    #6206
    jólvan.. a két mérkőzés döntetlen lett a különbség maradt..
    a gol tényleg szabyálos volt
  • Matthew Prosac
    #6205
    ehhez képest egy szabályos gólt nem adtak meg a mérkőzésen a Manchesternek, de erről nem beszél senki.
    Csak nem szeretem ha valótlan dolgokkal dobálóznak és nincs mögötte semmi. Mourinho épp ezt tette. a statisztika nem hazudik és én sem flame-elni jöttem, csupán megmutatni hogy neki sincs mindig igaza.
  • pilboy
    #6204
    tekerd a 8:41-hez, és nézd meg, hogy mit ér el O'Shea lábújjhegye ;)
    nem akarok vitát, tényleg csak megvédem a csapatot, melynek szurkolok (ha szabad ebben a topicban... már ebben sem vagyok biztos :/)
    "a Chelsea nem szokott 16-oson belül szabálytalankodni sokat..talán ezért..." ezt hülyeségnek tartom... én is ezt mondom az MU-ra, de nekünk mégis befújják
    "nem akarták h kikapjon a Man Utd!" ez meg olyan Mourinho-s :P
  • asfa
    #6203
    hmm.. csak ezzel az a aj,hogy ami a Manchester Utd - Middlesbrough meccsen történt egyértelműen 11-es volt!
    a Chelsea nem szokott 16-oson belül szabálytalankodni sokat..talán ezért..
    ami történt a meccsen mint mondtam egyértelműen 11-es volt akár Man Utd fan vagy akár nem .. ezt mindenki látta.. de nem keltek flémet..nem akarták h kikapjon a Man Utd!
  • Matthew Prosac
    #6202
    nem hivatalos statisztika a szezonból:

    Chelsea-nek megítélt büntetők: 3
    MU-nak megítélt büntetők: 4

    Chelsea ellen megítélt büntetők: 1
    MU ellen megítélt büntetők: 4
  • asfa
    #6201
    Mourinho: A Manchester ellen sosem jár tizenegyes

    José Mourinho, a Chelsea menedzsere úgy véli, a játékvezetők kivételeznek a Vörös Ördögökkel.

    Mourinho a Manchester United szombati mérkőzésére utalt, mikor megjegyezte: Alex Ferguson csapata a saját 16-osán belül bárhol szabálytalankodhat, azért nem jár tizenegyes, ez már-már koncepció a játékvezetőknél. A Middlesbrough a MU elleni szombati bajnoki hosszabbításában egy tiszta büntetőtől esett el a bíró nagyvonalúsága miatt, ezzel a Chelsea egy pontot vesztett a bajnoki címért folyó harcban.

    - Nem próbálok semmit sem sugallni, csak a tényeket mondom el. Úgy néz ki, hogy a bíróknak meg van tiltva, hogy 11-est ítéljenek a Manchester ellen. Nem beszélek összeesküvésről, mert akkor azt bizonyítanom kellene, és ha nem tudnám bebizonyítani, akkor megbüntetnének. Ezért csak a tényeket mondom el, mert ha ezt nem tenném szóvá, akkor vak lennék, és nagy szemüvegekre lenne szükségem – fogalmazott fondorlatosan Mourinho.
  • Jagumo
    #6200
    ennél jobban kellet volna játszani...:D
    na midn1 igy jártunk.
  • asfa
    #6199
    láttam..grat neki!
  • Matthew Prosac
    #6198
    sry az offért, de premier league-hír:

    PFA Player and Young Player of the Year 2007: Cristiano Ronaldo (Manchester United)

    PFA Premier League Team of the Year 2007: Edwin van der Sar, Gary Neville, Nemanja Vidic, Rio Ferdinand, Patrice Evra (all Manchester United); Ryan Giggs, Paul Scholes, Cristiano Ronaldo (all Manchester United) and Steven Gerrard (Liverpool); Didier Drogba (Chelsea) and Dimitar Berbatov (Tottenham Hotspur)

    Special Merit Award: Sir Alex Ferguson
  • bigfoot
    #6197
    hát igen,ki kell elemezni a hibát,és előre nézni!!
    meg lesz a +3 cím!!!!!
  • Japep
    #6196
    Végülis szerintem nem gondolta volna senki, hogy pont a Middlesbrough ellen fog bukni a MU...azt meg sejteni lehetett, hogy a Newcastle nem lesz könnyű ellenfél. Én úgy gondolom, hogy ha bukni fog a MU, akkor azt a Man.City-MU, vagy az Everton-MU meccsen fogja elkövetni (+a CHELSEA ellen).
    Ha megverjük őket, akkor már csak egy X kell nekik, és miénk a bajnokság!
    Persze bosszantó, hogy ha innentől kezdve mindent megnyertünk volna, már nem függött volna senkitől a baknokság, csak tőlünk...de megtörtént... HAJRÁ CHELSEA !!!
  • asfa
    #6195
    Nem élt a lehetőséggel a Chelsea

    A londoni Kékek csak 0-0-s döntetlent értek el a Newcastle otthonában, így nem tudták egy pontra megközelíteni a szombaton két pontot vesztő Manchestert.

    A Newcastle elleni kezdőcsapatban nem kapott helyet Andrij Sevcsenko, Drogba mellett Kalou és Wright-Phillips lett volna felelős a gólszerzésért. A Szarkák azonban remekül megszervezték a védekezésüket, Steven Taylor egy másodpercre sem vesztette szem elől Drogbát, így fordulhatott elő, hogy a vendégek a szünetig egyetlen épkézláb helyzetet sem tudtak kialakítani. Igaz, a Newcastle sem tudta veszélyeztetne Cech kapuját, így egy eseménytelen negyvenöt perc után vonultak szünetre a csapatok.

    Fordulás után némileg megélénkült a meccs, de inkább a hazaiaknak voltak helyzeteik, a Szarkák kapusának, Harpernek egyetlen védést sem kellett bemutatni a találkozón. Az utolsó tíz percre Sevcsenko is pályára lépett, de ő sem tudott csodát tenni, így döntetlen lett a vége, a Chelsea ezúttal sem tudott közelebb kerülni a Manchester Unitedhez.

    Newcastle-Chelsea 0-0
  • asfa
    #6194
    na hát erre nemtok mit mondani..mondtam h nem a st.james parkban kell nyerni!!
    ezt megengedhettük volna hogyha nincs arsenallal otthon egy 1-1 vagy nem kapunk ki a tottenhamtől mvagy a borotol amik felesleges vereségek voltak gyengébb csapatoktol...
    na mind1..3 pont..matematikailag van még esélyünk..
    HAJRÁ KÉKEK!!
  • bigfoot
    #6193
    kurva életbe...sfas.fa
    ááááááááááá
    nem igaz
  • Nuno88
    #6192
    nagy esélyt szalasztottatok el...