24199
Chelsea Fan Club
  • lampre
    #7123
    mikor lesz ?
  • bigfoot
    #7122
    HAJRÁ CHELSEA!!!
    sajna nem látjuk a mecset:(
    kíváncsi vagyok a kezdőre
  • Skylime
    #7121
    Én régebben ugyan igy voltam a Sport2-vel, nem volt Sport2öm azon mentek a jobb meccsek, meg persze azok amiket látni szerettem volna. Idén Januárba lett sport2őm és persze hogy most meg másik csatorna fogja adni a Premierleaguet!

    Ma nyerni kell! HAJRÁ CHELSEA!!!
  • Freedom88
    #7120
    magyar foci sokkal fontosabb mint az angol...ilyen is csak magyarországon van, h egyik csatorna se közvetiti a világ legjobb bajnokságát.
  • lampre
    #7119
    ja de legalább jó közvetitések lesznek
  • Skylime
    #7118
    TV helyett marad a Stream GO BLUES!!! HAJRÁ CHELSEA!!!
  • Japep
    #7117
    A Chelsea történelmi rekordot állíthat fel


    A Chelsea-nek 90 perc játékra és legalább egy döntetlenre van szüksége ahhoz, hogy hazai pályán való veretlenségi új rekordot állítson fel. A jelenleg még érvényes, 63 meccses otthoni veretlenségi rekordot a Liverpool állította fel 1978 és 1981 között az Anfield-en. Ha a Chelsea vasárnap győzni tud vagy döntetlent ér el, akkor ez lesz a 64. egymás utáni veretlen meccse a Stamford Bridge-en.

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Mi lesz a magyar szurkolókkal?


    Májusban robbant ki: a Premier League meccseket mostantól az Eurosport fogja közvetíteni. az UPC műholdas televíziószolgáltató ugyan berakta a "Sportcsomagba", de mint később kiderült, két fajta Eurospor 2 lesz: egy angol, amin nem lesz PL, és egy magyar, amin lesz. Az UPC sajnos az előbbit szerezte meg, és az információs vonalukon azt mondták, nem is lesz magyar. Ugyanez a helyzet a Digi Tv-vel, ez a két szolgáltató nem kapta meg a jogot a csatorna magyar változatának fogását. Ezzel a két legnépszerűbb szolgáltató kilőve, tehát sokan maradunk Premier League nélkül (reméljük nem véglegesen).

    -------------------------------------------------------------
    Hát ez b*ziság...meg akartam rendelni a UPC-t, mert azon van EU2, de így már nincs nagyon értelme...

    Remélem sikerül a rekord, HAJRÁ CHELSEA !!!
  • lampre
    #7116
    Hello ez már biztos a mu ellen is játsztt volna de 3 fagaták londoni repülő téren ezt meg unta azt haza ment!!!
    Robbent eladja a chelse a madridnak?
  • asfa
    #7115
    ajánlom Gabikám xD
  • asfa
    #7114
    Alex a Chelsea-ben folytatja

    A brazil védő átesett a kötelező orvosi vizsgálatokon, így már hivatalosan is a Chelsea játékosa lett.

    Alex már korábban is bizonygatta, hogy a Chelsea játékosa, és csak kölcsönben szerepel a PSV-ben. A londoni klub azonban sokáig ezt nem erősítette meg, ráadásul Alexnek a szükséges papírok megszerzésével is gondjai akadtak. A brazil Copa America-győztes hátvéd három holland bajnoki címmel a zsebében érkezett az angol fővárosba.

    - Alex Rodrigo Dias da Costa átesett a kötelező orvosi vizsgálaton, és hároméves szerződést kötött a Chelsea-vel - szól a klub hivatalos bejelentése.
  • Monoton
    #7113
    pletyka nemhinném
  • Japep
    #7112
    Amíg a hivatalos oldalán nincs fennt a hír (mert se a Reálnak, se a Chelseanek az oldalán nincs fent), addig nem kell félni... :D
  • asfa
    #7111
    ha minden igaz Robben aláirt a Realhoz...reméljük pletyka.. de már nagyon ugy tűnik h igaz
  • asfa
    #7110
    :DD háh ez nagyon komoly :)
  • Japep
    #7109
    Ezt a képet ma találtam Lampard apjáról...először azt hittem Lampard az, szakállal. :D

  • lampre
    #7108
    Én azon is csodálkoztam mikor csatár nélkül ált fel a chealse a mu ellen. Nagyon szépen játszott a csapat. De a sors más hogy akarta.
  • asfa
    #7106
    b*******meg :|
  • Japep
    #7105
    Nem lenne jó még egy olyan szezon, mint a tavalyi...de sajnos ez most durvábban néz ki, mint az.
    Remélem nem kíséri végig a csapatot az egész szezonon ez a sérüléshullám... :S
    --------------------------------------------------------------------

    Hullanak a Chelsea játékosai


    Bajban van Jose Mourinho. A Chelsea vezetőedzője egyelőre el sem tudja képzelni, milyen összeállításban küldi majd pályára csapatát a hétvégi szezonnyitó bajnokin.

    Sosem látott sérüléshullám sújtja a Chelsea labdarúgócsapatát. Didier Drogba, Andrij Sevcsenko, Michael Ballack, Claude Makelele, Ashley Cole, Frank Lampard, John Terry, Petr Cech, Wayne Bridge, Arjen Robben, Glen Johnson és az új szerzemény, Florent Malouda is sérüléssel bajlódik, és közülük mindössze a cseh kapus és Lampard szereplésére van esély a hétvégi szezonnyitó bajnokin.

    - Még nem tudom, hogyan állunk fel a Birmingham ellen, de mindenképpen győzelemre törekszünk. Sok a sérült, de bizakodó vagyok - nyilatkozta Jose Mourinho a Guardian című lapnak.

    Az újság interjút közölt a londoni kékek két új szerzeményével, Tal Ben Haimmal és Steve Sidwellel is.

    - Erős keretünk van, nincs ok a pánikra. Így legalább bizonyítási lehetőség adódik olyan játékosok előtt is, akik eddig kevésbé számítottak alapembernek - mondta az izraeli védő.

    - Biztos vagyok benne, hogy győzünk, nagyon oda kell figyelnünk, hiszen az újonc Birmingham mindent belead majd ellenünk, de ha azt játszuk, amit a mester kér tőlünk, akkor nem lehet probléma - nyilatkozta Sidwell.
  • Japep
    #7104
    Köszi, de ez nem magyar...ki tudja mennyi lehet a postaköltség?!
  • Rash87
    #7103
    Itt nézz körül :)
    http://www.exosports.net
  • Japep
    #7102
    Ti nem tudtok egy jó helyet, ahonnan Chelsea-s dolgokat lehet rendelni?
    Nem kifejezetten mezre gondolok, hanem pl. kulcstartó...ilyesmiket?
  • lampre
    #7101
    szeptembertöl lesz mindehol még digi tv-n is
  • bigfoot
    #7100
    tényleg mi lesz ezzel a szezonnal?
    digi tv van,és eddig semmi hír a eurosport 2 ről
  • lampre
    #7099
    én reméltem hogy ballack marad nektek inkább robbnet küldjétek madridban:b
  • asfa
    #7098
  • Monoton
    #7097
  • bigfoot
    #7096
    nah Ballack mondta hogy marad,ami szinte biztos volt csak pár reálos kezdett neki örülni,de én biztos voltam benne hogy marad:)
  • asfa
    #7095
    rendben legyen igy.. semmi baj nincs a stilusoddal.. összeségében mondtam a MU-sokra hogy okoskodnak.. Te és Zenszkij tényleg teljesen rendben vagytok ilyen téren.. elnézést ha vmi rosszat mondtam rád!
  • pilboy
    #7094
    azt hiszem, tök norm. stílusban írtam mindent, nem sértegettem sem a csapatotokat, sem titeket, sem a szurkolókat... ;)
  • asfa
    #7093
    ez szépen megfogalmaztad, kösz mindent, nektek is sok sikert!!
  • Freedom88
    #7092
    köszönjük. nektek is!
  • Zenszkij
    #7091
    Én is MU fan vagyok már több mint tíz éve. Tényleg igazatok van, nem kell szapulni egymás csapatát, kit érdekel, ki hogy igazol. Amúgy sztem, sajnos Drogba a világ egyik legjobb csatára, ha nem a legjobb, Makalele a legjobb porszívó a premier liga középpályáján. Igenis a Chelsea is igazol fiatalokat pl Mikel, Kalou. Cech is fiatabb mint Van der Saar. Nincs ezzel gond. A pályán kell bizonyítani, és ami azt illeti csapataink ott évek óta nem bírnak egymással. Izgalmasnak ígérkezik a szezon, remélem a Mu nyer, de sok sikert kívánok nektek is. Pillboy, érdekes a statisztikád csak azt felejted el, hogy a mezeladásokból ezen pénzek nagy része visszajön. Nanit mi pl a mezeladások miatt 0 fontért szereztük meg. Abramovics nem hülye, azért van ennyi pénze...
  • asfa
    #7090
    ami idén a Chelseanél folyt az tudatos csapatépités.. a 200 trilliárd font ami Kakára ment elég vicces beszolás télleg.. annyit tudok hozzátenni.. hogy Mourinhoval megbeszélték h idén posztra igazolnak.. azt hiszem igy történt!
    Az Arsenal is fiatalit amint látod.. és hát nemtudom mit érnek el vele..
    Minden csaapatnál fellelhető fiatal tehetség.. mint ahogy nálunk saját nevelésű Scott Sinclair.. akinek szintén kitudnék egy-két mozzanatát,golját emelni.. Essient pl esztelen igazolsának nevezni is hiba lenne..
    én ehhez tényleg nemtudok mit tenni.. én egyfolytában ha köztünk van egy párharc átmegyek a topikotokba és gratulálok amire semmi reagálás nincs de sebaj engem ez sem érdekel.. a folyamatos szidás ami ott megy és hidegen hagy bennünket.. lényeg mi lényeg nem állok le vitázni a millio, esetleg milliárd fontokrol amiket játékosokra dobnak..
    mellesleg tudtommal idén eljött Alex a védő is.. de erről már szot sem ejtek.. végülis csapatépités fiatalitás meg nálatok jol meg! felettéb örülök a hsz-eknek.. mer mindenki nagyon okos tud lenni ilyenkor
  • John Cena
    #7089
    :)
  • Japep
    #7088
    Már bocs, de ez szánalmas...minden éven ugyanaz, mindig erről van itt a vita...minden évben idejönnek a MU fanok és beszólnak, hol ott mi nem megyünk oda (akiben biztos vagyok az Asfa, BigFoot és én) és nem csináljuk ezt veletek...szídjatok minket, a Chelseat a topikotokban, itt nem kíváncsi rá senki!

    (Akinek nem inge, ne vegye magára!)

    Grat a MU-nak, de azért a kezdőkön látszott a meccs komolysága!
  • olympus
    #7087
    Tök kivűlállóként hszelek itt msot:)

    Ti elbeszéltek egymás mellett, mert a MU fanok az elmúlt évekről beszélnek.
    A Chelsea fanok meg az idei évről...

    Majd meglátjuk a pályán kinek van igaza szvsz
  • Oziris666
    #7086
    "4 igazolásból 3 nem Chelsea-szintű játékos" - ez nézőpont kérdése,majd a pályán kiderül

    "Koncepciózus gondolkodást takar az az átigazolási politika, amit a Barca után a Manchesternél is felfedezhetünk" - Igen ezért igazol a Barca is 2évenként 4-5 Top játékost:) Messiben illetve Dos Santosban igazad van
    De a Barcában meg a ManU-ban se játszik több fiatal mint a Chelseaben!


    "15 éves norvég Magnus Wolff Eikrem-et igazolták a Moldétól, idén a 9 esztendős Rhain Davist , amíg a Chelsea-ről a Smertin-sztori jut eszembe" - Ja ,mert te nem tudsz róla az nem jelenti azt h nem vesz a Chelsea fiatalt!Megsúgom neked idén a klubban 10!!! 17éven alluli tehetség igazolt!Köztük u 17es angol és holland válogatottak:) Szóval ennyi erről!

    "magától évek alatt sem találta volna ki, hogy milyen játékosokra van szükség a klubnál, első meccsén a VIP-páholyban még a les-szabály lényegének megértését is a legsegítőkészebb fegyverhordozójának köszönhette" - Hát valószínű hogy igaz,bár nemhiszem hogy a ManU-t bírtokló milliárdos amcsi család jobban értene a focihoz illetve az igazolásokhoz!De ez nem is baj,mert ezekre ott van a fellelős személyzet,ahhogy mindenhol!

  • LasCar16
    #7085
    tehát véleményed szerint Nani,Anderson, 100% h. be fog válni más klubboknál lévő fiatal tehetségek mint pl Dos Santos,Pato,Rossi elmehetnek a süllyesztőbe( Ronaldonak is van még mit fejlődnie,épp a Milan elleni meccs egy jó példa), pont a Milant hoztad fel példának amúgy is szórja a pénzt a fiatalokra ,nemde?... remélem azt átgondoltad h. folyamatosan verik fel az ilyen fiatal tehetségek árát, a versengés miatt... másik tulajdonosváltáskor a Chelsea középcsapatnak számított, nézd meg az akkori keretet..egy PL élcsapatot összekovácsolni nem kevés pénzből lehet, hála Abramovichnak ez megtörtént és élcsapat lett a Chelseaből, most pedig lecsaptak a jó és ingyen megszerezhető játékosokra, kpálya baloldala valszeg Robben távozása miatt Maludáé lesz, ezt sem nevezném esztelen igazolásnak, sem Essient,Mikelt,Kalout...Ben-Haim(jobbszél,hiányposzt) tudatos csapatépítés zajlott eddig is a Chelseanél, csak ezt sokan nem veszik észre, köztük te sem nagy az a bizonyos mellény, csak neh. túlmarasztald a milliárdos csapatodat, további szép napot
  • Matthew Prosac
    #7084
    Nem akarom felhevíteni ismét a témát, de:
    Büszkék vagytok rá, hogy idén nem szórtátok a pénzt, ez rendben, viszont a 4 igazolásból 3 nem Chelsea-szintű játékos, Malouda a kivétel (habár nálam 12-15M eurót érne csak a srác).
    Az utóbbi évek Manchesterében 2 nem MU-szintű játékost tudok megnevezni: O'Shea és Fletcher. Az igazolások hiányposztra történnek ellenben a Chelsea világsztároktól hemzsegő csatársorba is igazol további - akár Shevchenko szintű - csatárokat (kissé logikátlan), az pedig hogy fiatalokért érdemes-e 20-25 milliókat kiadni, viszonylag triviális:
    Christiano Ronaldo tudását megkérdőjelezni őrültség (pár év múlva a világ legjobbja lehet), Nani és Anderson pedig láthatóan ugyanolyan tehetséggel (és tudással) bír, mint anno Ronaldo. Aztán a kérdést tovább lehet faxolni a Milánóba, ahol Pato-ért adtak ki kb 15 millió eurót (ki tudja lesz-e belőle valaha valami).
    Koncepciózus gondolkodást takar az az átigazolási politika, amit a Barca után a Manchesternél is felfedezhetünk mostmár: minél fiatalabban leigazolni a jövendő sztárokat. Egy éve a 15 éves norvég Magnus Wolff Eikrem-et igazolták a Moldétól, idén a 9 esztendős Rhain Davist (video), amíg a Chelsea-ről a Smertin-sztori jut eszembe, akit megvétele után azonnal kölcsönadtak a Portsmouthnak, azzal a szöveggel h ő még a jövő reménysége/embere. Valamit ku**ára elnéztek az anyakönyvi kivonatban, mert szegény Smertin akkor volt 28 v 29 éves.
    Sokkal átgondoltabb a MU vásárlási politikája, Abramovicsnál ez első években úgy nézett ki, mint amikor hülyegyerekre rászakad az OTP és beszabadul a bevásárlóközpontba, megvenni mindent amit jól hangzik, vagy mások szerint klafa (mert ügye magától évek alatt sem találta volna ki, hogy milyen játékosokra van szükség a klubnál, első meccsén a VIP-páholyban még a les-szabály lényegének megértését is a legsegítőkészebb fegyverhordozójának köszönhette). Idén megszorítások vannak a Roman-rezidencián is, ugyanis válik az asszony és majd' a fele vagyon az övé lesz. Ígyhát elveszik a Kakára félretett 200 trilliárd font, maradnak az ingyen igazolható B-kategóriás spílerek. Plusz a kozákokra amúgy is jellemző hogyha összevesznek valakivel, vagy besérülnek a világra, akkor elzárják a csapot, legyen az kőolaj, vagy pénz.
    Jóéjt, nem flame akart lenni, csupán ironikus stílusban tálalt féligazság.
  • LasCar16
    #7083
    11esekre kell még rágyúrnotok, Lampard meg ne próbálkozzon többet... minden nagyobb meccsen kihagyja