24199
Chelsea Fan Club
  • II Rocky II
    #10567
    nem veszélyes..bár a milan-luverpolra alapozok a 3-0 rol felállni :S szal döntetlen lessz ez :Djo a chelsea..nagyott védett chech.
  • Mor3llo
    #10566
    fociban nincsen 'ha' ...de nagyon sehol máshol sincs ;)
  • Jagumo
    #10565
    hajjajjhajjajj nemlesz ez így jó ://
  • sygmaBlueJersey
    #10564
    bless u cech!!! az a durva az ilyenekben ha 2 cm-errel arréb pattan meg cechen akkor lehet h bepattan a kapuba:S
  • Japep
    #10563
    Áááááááááááááááááááá Cech mit védett... ez így nem lesz jó.
  • Japep
    #10562
    Hát igen... :D

    HAJRÁ!!!
  • Mor3llo
    #10561
    Hajrá, nektek szorítok! Eddig szvsz ti vagytok a jobbak...csak hát a foci képes fura dolgokra:S
  • asfa
    #10560
    majdem elfutott Kuyt csak nemtudta levenni..figyelni kell!
  • sygmaBlueJersey
    #10559
    annyira mégsem :/
    a francba h nem figyelnek oda
  • Japep
    #10558
    Eddig nagyon jók vagyunk... HAJRÁ!
  • sygmaBlueJersey
    #10557
    alázzuk szééééééétt a livo-t,naaa lécci lécci:)
  • asfa
    #10556
    GO GO BLUES!!
  • sygmaBlueJersey
    #10555
    ma idegbeteg leszek...
  • Japep
    #10554
    Ennyire meccs előtt még nem féltem...de fogok még hétvégén és jövőhét szerdán...

    Remélem jól jövünk ki mindegyikből!

    Na elkezdték - HAJRÁ CHELSEA !!!
  • II Rocky II
    #10553
    akkor fogsz izgulni ha mind bejön vagyis a mai 3.és holnap meg félidőbe V lenne :D és 92.percbe tizi a barcanak és bemegy megvan az 50 ropi ha nem rugja be akkor uszott :Dddd
  • Japep
    #10552

    Liverpool - CHELSEA
    - BL elődöntő, Anfield Road -
    - ma 20:45, Viasat3 -
    - vezeti : Konrad Plautz (Ausztria) -
    - 07/08 PL : 0-0, 1-1 Lampard -
    - 07/08 CP : 0-2 Lampard, Shevchenko -




    Liverpool : (4-2-3-1)
    Manager : Rafa Benitez

    Reina - Arbeloa, Carragher, Skrtel, Aurelio - Alonso, Mascherano - Kuyt, Gerrard (c), Babel - Torres

    Cserepad : Itandje, Riise, Hyypia, Pennant, Benayoun, Lucas, Crouch

    - - - - - - - - - -

    CHELSEA : (4-3-3)
    Manager : Avram Grant

    Cech
    Ferreira - Carvalho - Terry (c) - Ashley Cole
    Ballack - Makelele - Lampard
    Joe Cole - Drogba - Malouda

    Cserepad : Hilario, Belletti, Alex, Mikel, Shevchenko, Kalou, Anelka


    -----------------------------------------------------------
    Szerencsére Drogba, Lampard és Ballack sem sérült, Essien nagyon fog hiányozni...Malouda és Joe Cole jó hogy játszik, bár SWP nincs a padon sem...Sheva remélem bejön és szokásához híven gólt lő a L'poolnak... :D
    Kemény meccs lesz, jó lenne nyerni, de az X is jó nekünk - mármint ha mi is lövünk gólt, a 0-0 nem jó. Ha kikapunk is, akkor csak 1 góllal és mi is lőjjünk! HAJRÁ CHELSEA, GOGO BLUES!!!
  • lippet
    #10551
    U20as Német-Svájc H
    Le Havre - Sedan H
    BArca - MU félidő:V, végeredmény:D
  • II Rocky II
    #10550
    meik a másik 3 megmondod?(am ez naon valószinű 1-0 majd az 56.percben Lampard bebobázza azt 1-1 marad:D vagypedig a 65ben tizit kap a pool bevágja és a 94.percben jön Drogba azt megint kiegyenlít :)))na hajrá
  • lippet
    #10549
    Tippmixen ezt raktam meg:
    Liverpool-Chelsea (félidő hazai, végeredmény X) 12-es szorzóval!
    Meg melleta van 3 meccs, 3/4-es kombiba. Így 400Huf-ből nyerhetek 52.000-t?:P
  • II Rocky II
    #10548
    ezzel így vagyok én is...mikor chelsea-arsenal volt mondtak hogy ajándék a 2szeres odds amixen..de nem tettem meg mert reménykedtem hogy legalább iksz összejön...
    ha megteszem és akkor meg mi az öröm abban hogy arra drukkoljak hogy elment a pénzem ?semmi...
    most is a chelsea naek drukkoook azért is tettem a mixre hogy a pool szerzi az első golt :D mert aztán még egyeníthet a chelsea.:D
  • Etelkozi Vata
    #10547
    Én is... :)
  • Japep
    #10546
    Én nem tudnám elképzelni, hogy a Chelsea ellen fogadja valaha is...még ha azt tartom esélyesnek, tuti meccs, akkor sem.

    De nagyon remélem, hogy nem fogsz nyerni... :D
  • Jagumo
    #10545
    nemlesz 2-2 szerintem mert mind a 2 csapat nagyon felkészült és nemhiszem hogy bárkimegengedi magának hogy 2 golt kapanak, szerintem max 1-1 de ma lehet kikapunk de ha nyernénk az nagyooonn jólenne :))
  • Etelkozi Vata
    #10544
    Tettem pénzt a pudli győzelmére... Ha nem jönne össze a győzelmünk, döntetlenünk, és valami oknál fogva kikapnánk, akor legalább profitáljak belőle...

    Ha nyerünk, vagy x lesz, akkor meg ki nem tojja le a lóvét???
  • II Rocky II
    #10543
    verjétek ki a liverpool :,@@@@:D
    nehéz lessz de nem lehetetlen..2-2 re tippelek :)
    am most néztem hogy tavaly és tavaéy előtt is pont az elődöntöben találkoztatok egymással...
  • chelseafan
    #10542

  • II Rocky II
    #10541
    vmeik meccsen is láttam és a vége előtt lelépett :S de nemtom meik meccs vot az max 3-al visszabb
  • banok
    #10540
    ehhh... ilyen korán... :S
  • sygmaBlueJersey
    #10539
    Igaz, és vszínű jóban van Abramovich-csal.egyébként észrevettétek, h a mostani meccseken sosem mutatjak RA-t,nincs kinn a meccseken v mi?:O régen mindig mutatták a fura mosolyát:) csak az oroszokat,kemenyen oda akarnak vágni jurópnak
  • II Rocky II
    #10538
    most kit irányit hiddink?vagy csak az oroszokat és kész?
  • Japep
    #10537
    Természetes, én egyáltalán nem mondtam ilyet, hogy JM-nál lesz valaha jobb edzőnk, és hogy valakinek jobban fog menni...

    De viszont Hiddink nagyon-nagy edző. PSV-vel durva dolgokat csinált, Koreával még durvábbat, az Ausztrálokat több 10 év után kivitte a VB-re, ahol jól szerepeltek, és most pedig Oroszországgal van kint az EB-n, akikkel megelőzte többek között az angolokat - bár nekik most nem ment nagyon.
  • II Rocky II
    #10536
    ez így igaz..Mourinho istenkirály volt...nagyon sajnáltam hogy elment.a mostani edző meg vhogy egyálltalán nem szimpi :S
  • sygmaBlueJersey
    #10535
    hát én nem örülék hiddink-nek ugyanis a chelsea-nek akkor megy jól, ha magas vérmérsékletű edzője van, aki tüzeli a csapatot,és nem hagyja elgyengülni,José-nál jobb sose lesz:(( akkor páros volt a chelsea-mourinho,h ilyen nincs több,még a manutd-ferguson sem mégha sikeresebb is...Szerintem...
  • Japep
    #10534

    Lampard visszatér a Liverpool ellen!

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Hiddink lehet az edző jövőre, ha idén kupa nélkül marad a Chelsea.

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Mourinho élőben tekinti meg a Liverpool-Chelsea BL-elődöntőt.


    --------------------------------------------------
    Lampardra szükség lesz, így hogy Essien nem játszhat.
    Hiddinknek nagyon örülnék, szerintem JM-t nagyon jól tudná pótolni.
    JM pedig hátha erőt ad a csapatnak... :D
  • sygmaBlueJersey
    #10533
    Grant akkor dobna nagyot sztem ha a livo,meg a manu ellen be dobna shevát ugy h nem tudja senki h kezddo lesz!Drogbaval ketten hátha vilagot váltanak..:)Essien káprázatos, h játszik egy ideje,örülök neki:) egyébként ti hallottatok olyat, h essien hamis születési dátummal rendelkezik?Volt nemrégiben egy hír bbc-n h az evertonos yakubu ügynöke is varialt vmi ilyet,de az csak moyes féle utalás volt.Essienről ezt egy spanyol sráctól hallottam h sok afrikaival ez lehet,mert a sehonnai orszagokbol,történetes pl ghana, könnyü az okirat hamisítás.érdekes, de én akkor is bírom essient ha igy is van:)
  • sygmaBlueJersey
    #10532
    Én is remélem h nem lesz real madrid féle sztár összevásárlás, de messi nagyon jó lenne(úgyse adja a barca,tudja mi van a birtokaban) pont ilyen csatár kell ide...és az h elég jó-e a keret, vitatnám, mert a csatárposzt az nagyon halovány,többi nagy csapathoz képest.márpedig nekünk annak kell lennünk:D a többi poszt átlagon felüli!
  • Japep
    #10531
    Szombat 13:45 - Eurosport2
  • II Rocky II
    #10530
    hány órakkor lessz a chelsea-mu ?szombat azt vágom
  • asfa
    #10529
    de egyszer megvertük 2-0-ra itthon őket azt hiszem ligakupában
  • Japep
    #10528
    Ne is, csak ha Drogba megy... (NE MENJEN! :D)