24199
Chelsea Fan Club
  • contraste
    #22917
    Torci odapiszkált:)
  • Japep
    #22916

    Köszönjük!
  • banok
    #22915
    20.45 Chelsea-Sahtar Donyeck
    tv: Digisport 1 hu
    streamek:
  • contraste
    #22914
    Hajrá!

    Ma javítani kell bszmg:)
  • Pares
    #22913
    Swanseat nem képesek megverni... Istenem... Nicsak, már csak második a csapat, és úgy néz ki, hogy gőzerővel robogunk a szokásos téli gödör felé (de ne legyen igazam)...
  • contraste
    #22912
    Is-is:) Egyik csapat sem mutatta a legjobbját:s
  • IXEMGabeo
    #22911
    1-1 lett:D:D na most örülsz vagy nem?
  • contraste
    #22910
    Elsősorban cfc, masodik Swans:)
  • Effe88
    #22909
    te nem swansea szurkoló vagy?
  • contraste
    #22908
    Köszönjük!

    HAJRÁ!!
  • banok
    #22907
    16.00 Swansea-Chelsea
    tv: Digisport 2 hu
    streamek:
  • Japep
    #22906

    Köszönjük!
  • banok
    #22905
    A tegnapi győzelmetek összefoglalója
  • Japep
    #22904

    Nyertünk, igaz ezt elcserélném arra, ha fair lett volna a bíró hétvégén... De nem baj, reméljük a végén nem mondjuk majd azt, hogy nagyon sokba került nekünk ez az elfújt bajnoki.

    Továbbjutottunk, ez a lényeg. Igaz, azért illett volna jobban is nyomni, miután cserélgettünk (vagyis a nyomással nem volt gond, csak a helyzetkihasználással), de előtte szerintem közel azonos volt a két csapat ereje.

    Továbbjutottunk, a következő körben a Leeds vendégei leszünk.

    (Azért remélem a kedves MU-szurkolók is észreveszik, hogy egyetlen olyan jóképességű ember sincs itt, mint aki idejött tőlük pofázni - mindenki tudja, kire gondolok, persze a többi MU szurkoló ne vegye magára. És ez így tiszta.)
  • contraste
    #22903
    Beszarok... befujtak a jogos tizit
  • Oziris666
    #22902
    Sőt elvileg Matát és Ramirest is pihenteti!
  • davidragon
    #22901
    RDM-t is jelölték a legjobb edző díjra.
  • Tyler1
    #22900
    Menjél játsszál szépen apuval.
  • minimize
    #22899
    a jogtalan kiállítás, meg a lesgól nem, ugye? gondolom ez az "epic fail"...
  • Tyler1
    #22898
    Az angol Labdarúgó-szövetség (FA) a Chelsea kérésére vizsgálatot indított, hogy tisztázza, mi történt a londoni klub vasárnapi, Manchester United elleni bajnokiján. A bajnoki éllovas panasza szerint Mark Clattenburg játékvezető sértegette a játékosokat, még rasszista megjegyzést is tett.

    Ha ez igaz, akkor egészen más szemszögbe helyezi a meccset.
  • Bulykin
    #22897
    a visszavágón szerdán ugye se Torres, se Iva...
    De szerintem Sturridge és Azpi tökéletesen fogja őket pótolni!
    Valamint remélem hogy Marin is odapörköl majd nekik és megmutatja h megérte rá várni! GO BLUES!!!
  • contraste
    #22896
    Remljuk a visszavago tisztabb korulmenyek kozt dol el! Lepjunk tovabb. Koszonjuk a normalis MU szurkolok hozzaallasat, egyutterzeset, a tobbiek meg szegyelljek magukat.
  • bakkerman
    #22895
    nekem nem fáj,csak megjegyeztem,hogy furcsállom,nem akartam én offense-t.
  • Japep
    #22894

    Úgy látom későn értem ide...

    Innentől kulturáltabban. :)

    Ja, és ebben a topikban nem tűrjük el (legalábbis én nem tolerálom) ha egy csapat nem nevét nem írjuk ki rendesen, legyen az bárki!
  • IXEMGabeo
    #22893
    ez a rohadék mindig kurvaanyázik priviben...ha tudni akarjátok ő EliXir, egy primitív pöcs
  • Rash87
    #22892
    Hol láttad, hogy olyat írtam, hogy megérdemelt...

    Tudom,nem fogod felfogni a kis agyaddal,de nem a szurkolókat kell azért szidni, mert a bírók tévednek...
    De mivel nyelvmágus vagy,majd leírom Neked még 10 nyelven,hátha felfogod talán a felét :)

    Ám meg 2010-ben Drogba les góljával nyert a Chelsea... akkor bajnoki címbe kerül az a pár pont,akkor miről beszélünk...
  • Effe88
    #22891
    lol
    te beszélsz
    te mindenhol osztod az észt
  • minimize
    #22890
    amúgy még szerencse,hogy nem kell kikérnem a véleményed, kommentelhetek-e egy nyilvános fórumon arról a meccsről,amit néztem??!
  • minimize
    #22889
    az miért is fáj egy Barszásnak??!
  • Tyler1
    #22888
    :DDDDDDD
  • bakkerman
    #22887
    Chelsea topikban osztja az Arsenalos a MU-t. Joooo :DDDD
  • minimize
    #22886
    'Whatever [Ferguson] says, it was a foul in our favour and Fernando put the ball between Evans's legs, was through and was kicked on the shin and went down. It's a foul and a booking for the other player, not for our player."
    ezért tuti...
  • minimize
    #22885
    nem akarom szétOFF-olni, de:
    "fenegyerek89
    2012-10-28 19:32:45
    Hát valahogy el kellett venni a Chelsea veretlenségét, pl csapatnak egyedül nem ment volna...mind1 :)
    arniI20I
    2012-10-28 19:26:51
    ezek nem izgalmak voltak, ez a fotball gyalázása. az embernek hányni támadt volna kedve
    prohibidado
    2012-10-28 19:26:10
    Szép volt Clattenburg! :)
    ...

  • madridista22
    #22884
    Di Matteo nyilatkozata a meccs után:

    http://www.chelseafc.com/news-article/article/2963227/title/final-whistle-verdict-obvious-to-everybody gondolom 4 meccs eltiltás
  • minimize
    #22883
    attiGT 2 mi?
  • minimize
    #22882
    engem az lepett volna meg,ha egy meccset végre azonos szemmel láttunk volna. rajtam nem,rajtad vöröslött(ismét) a szemüveg.mindegy, a szakkomentátorok mit mondanak, úgyis ott az "igazság". nyugi,aludj jól, jobbak voltatok.
    amúgy a címet köszi. gáz,hogy több nyelven értek,mi??!
  • Rash87
    #22881
    Meglepett volna,ha az SG nagy megmondója nem szól bele ebbe is :)
  • minimize
    #22880
    az a vicc, hogy MEGMAGYARÁZZÁK ezt is. persze,mindenki más tudatlan OKJ-s maki. (volt "szerencsém"-a torrent közv. miatt) 3nyelven nézni a meccset,mind a holland, mind spanyol-ill angol kommentátot elmondta(hol "élőben",hol összefoglalásként a 75.perc körül),mekkora butaságokat fújt össze...)a lényeg, h jogos MU-győzelem volt...
    az ez attiGT meg csak öregbíti a tufább mu-szurkolók táborát,nem kell mellre szívni!
  • lippet
    #22879
    Semmi váratlan nem volt a meccsben:
    Már ekkor eldőlt minden!
  • Mor3llo
    #22878
    mekkora sérült ember vagy te :D
    remélem megint írsz egy pü-t, ahogy szoktad, te szerencsétlen :DD