24199
Chelsea Fan Club
  • Krisz018
    #12498
    Vége

    Malaysian Select XI - CHELSEA 0-2 Gsz:Anelka, A.Cole
  • Krisz018
    #12497
    Ivanovic--->be
    Terry<---le

    Sinclair --->be
    Lampard<---le
  • sygmaBlueJersey
    #12496
    annyira jo,di santo-t be fogja építeni scolipapa
  • Krisz018
    #12495
    bocs nem Ballack hanem Di Santo

    Di Santo--->be
    J.Cole<---le
  • Krisz018
    #12494
    Pályán Sheva és Ballack és Cudicini
    Sheva --->be
    Deco<---le


    Cudicin--->be
    Cech<----le
  • sygmaBlueJersey
    #12493
    szép cech
  • sygmaBlueJersey
    #12492
    nemtudom de elég érdekes:)
  • Krisz018
    #12491
    Ballack, Sheva készülődik
  • Japep
    #12490
    De miért nincs ugyan a padon? :S
    Remélem Sheva minél hamarabb beáll... :)

    GO BLUES!
  • Krisz018
    #12489
    Góóól A.Cole
  • sygmaBlueJersey
    #12488
    nah ottvan ballack
  • sygmaBlueJersey
    #12487
    jah románul nézed..:D
  • Krisz018
    #12486
    Vége az első féildőnek

    Malaysian Select XI - CHELSEA 0-1 Gsz:Anelka
  • Krisz018
    #12485
    Itt nézem
  • sygmaBlueJersey
    #12484
    huh ennyivel előbb látod krisz?:D hol nézed?
  • Japep
    #12483
    ANELKA GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!!!!!!!!!
  • sygmaBlueJersey
    #12482
    gol anelka
  • Krisz018
    #12481
    Góóóóóóóól Anelka
  • Japep
    #12480
    Én is azon, de nekem most megy szépen.
  • Japep
    #12479
    Lampard magasan erőből beívelte a labdát Deco lábára ő meg kapásból (a labda le sem pattant) kapura elég durván...mekkora gól lett volna... :D
    Mind a 11 maláj játékos az ő félpályájukon van... :S
    GO BLUES!
  • sygmaBlueJersey
    #12478
    hol nézed? nekem nagyon akad ez a vmi athde nevezetu tv.
  • Japep
    #12477

    Malaysian Select XI - CHELSEA
    - felkészülési meccs -
    - National Stadium, Kuala Lumpur -
    - ma 14:45, ChelseaTV -
    - vezeti : Subkhiddin Sallehk -




    Malaysian Select XI : (4-4-2)

    Eliza Elias - Zamani Misbah, Fadzli Idrus, Zafuan Radzak, Nan - Zainal, Jaafar, Mayayuddin, Shukor Adan (c) - Safee Sali, Zaquan Adha Radzak

    Cserepad : Syed Adney Seyd Hussain, Badrulzaman Abdul Halim, Daudsu Jamaluddin, Shafizan Hasim, Asraruddin Putra Omar, Subramaniam, Shahril Azmi, Zairo Anuar Zalani, Ashari Samsuddin, Khyril Muhymeen Zambri, Zaquan Adha Radzak, Nizaruddin Yusof

    - - - - - - - - - -

    CHELSEA : (4-3-3)
    Manager : Luiz Felipe Scolari

    Cech
    Essien - Carvalho - Terry (c) - Bridge
    Deco - Mikel - Lampard
    Wright-Phillips - Anelka - Joe Cole

    Cserepad : Cudicini, Hilario, Ferreira, Alex, Ivanovic, Ashley Cole, Malouda, Sinclair, di Santo, Shevchenko


    -----------------------------------------------------------
    Végre itt van Sheva...és Sinclair is. De Ballack nincs... :S
    Remélem őket is megszórjuk, főleg Sheva... :D
    HAJRÁ CHELSEA!!!
  • sygmaBlueJersey
    #12476
    dejó kössz,én csak vmi rojadirecta-t ismertem eddig ami elég gyér volt:)
  • LasCar16
    #12475
    tessék válogatni
  • sygmaBlueJersey
    #12474
    ma meccs!!! Ha valaki tud angolnyelvű közvetítést,jobb minőségűt sopcastra légyszives linkelje.köszi
  • sygmaBlueJersey
    #12473
    egyébként meg nézzetek körül,én csak magyar szarpletykaoldalakon láttam ezt sporthirado pfff ne rohogtess.egy a focinak istenháta mögötti helyen,magyarországon leírhatod azt is,h a milan hivatalos közleménye,vagy szóvivője állította ezt,nincs felelősség,mert aki kompetens ebben az ide nem figyel:) tehát itt írhatnak amit akarnak,csakhogy megnőjön az oldal látogatottsága és drágább legyen a reklámfelület.
    Nem akarok tanácsokat osztogatni,de talán nem is kéne az ilyen sporthirados meg ss-es szarokat belinkelni.
  • sygmaBlueJersey
    #12472
    hát igen.. de,ha ez igaz lenne és tényleg az observer ezt ki meri jelenteni,akkor a bbc,es a sky is kitenné,de közelsem teszik.sőt,ez a két "lap" mindig azt írja,h tárgyaltak kenyonék sheva-rol és kakarol és mind a 2 játékosról megállapodtak,h nem eladó.Ahogy te is írtad.Egyébként szerintem meg Abramovich-ot nem kell ennyire hülyének nézni,talán nem vette el a józan ítélőképességét még ennyi pénz sem.
  • Etelkozi Vata
    #12471
    Amúgy nekem azért fájnak ennyire ezek a pletykák, mert a Chelsea amúgy sem pozitív megítélését tovább rontják ezek a bulvárhírek.
  • Etelkozi Vata
    #12470
    Vagy nagyon bennfentes az ürge, aki ezt leírta, vagy nagyon élénk a fantáziája.

    El tudom ugyan képzelni, hogy a háttérben Abramovics és Berlusconi (vagy Kenyon és Galiani) írgalmatlan tárgyalásban vannak titokban Kaká-ról (találkozni találkoztak), de inkább hiszek abban, amit Kenyon mondott, hogy soha nem tettek ajánlatot Kaká-ért.

    Állítólag annyi történt, hogy a Chelsea hivatalosan megkereséssel élt, hogy Kaká eladó-e és ha igen, akkor mennyiért, amire azt a választ adta a Milan, hogy nem eladó és pont.

    Ezt, úgy tudom, és a nyilatkozatokból is ez jön le, hogy a Chelsea tudomásul vette, és leszállt az ügyről.

    A bulvársajtó nyilván nem. Persze hatalmasat koppannok majd, ha Kaká kifut a pályára Chelsea mezben, de ettől nem nagyon tartok.
  • LasCar16
    #12469
    bulvárhír az összes az uborkaszezonban vagy Abra papa nem érti meg hogy vannak olyan játékosok és klubok akiknek nem mindene a pénz :)
  • Krisz018
    #12468
    Kaká havi egymilliót kapna a Chelsea-ben



    Az ember esze megáll. Roman Abramovics havi 1 millió fontot (mintegy 300 millió forintot!) fizetne Kakának azért, hogy a brazil futballista áttegye székhelyét Milánóból Londonba. A Chelsea mágnása hetente mintegy 250 ezer fontos átutalással kedveskedne az AC Milan 26 esztendős középpályásának, aki ezzel a világon elsőként érhetné el a havi egymilliós álomhatárt - állítja a brit Observer.

    Roman Abramovics nem bír magával. Amikor már mindenki azt hitte, megnyugszanak a kedélyek a brazil Kaká körül, s hogy a középpályás marad a Milanban, az angol élvonalban szereplő Chelsea dúsgazdag tulajdonosa mindent egy lapra feltéve, újabb támadást indított a labdarúgó megszerzéséért.

    A múlt héten 100 millió eurós ajánlatot tettek az angolok a játékosért, ám akkor a Milan elnöke, Adriano Galliani visszautasította a közeledést. A londoniak nem álltak le, s 50 millióval megemelték az alapösszeget. Galliani megint visszakozott, egyes források pedig már 200 millió euróról pusmogtak.

    A hangok elcsendesedtek, ám az Observer most úgy tudja, Kakát ismét megkörnyékezték. Eszerint a sztár havi 1 millió fontot kapna a londoni klubtól azért, hogy hétről-hétre kék mezben csillogtassa meg nem mindennapi képességeit. A kérdés csupán az, megér-e valaki ennyi pénzt.

    Frank Lampardnak vasárnap tett heti 150 ezer fontos ajánlatot a Chelsea, de Terry, Sevcsenko és Ballack is jóval 100 ezer font fölött keresnek hetente. Kaká azonban mindent és mindenkit túlszárnyalna abnormálisan magas fizetésével.

    Soha, senki nem keresett a futball történetében még havonta egymillió fontot, ezzel Kaká lehetne az első élő labdarúgó a föld kerekén, aki elérhetné ezt a felfoghatatlanul magas jövedelmet.

    A labda most ismételten az olaszok térfelén pattog...

    Forrás:www.sporthirado.hu
  • Jagumo
    #12467
    Köszi Krisz! király vagy!
  • sygmaBlueJersey
    #12466
    mondjuk most néztem meg az összefoglalót, hát azért röhejes ahogy néha ez a kapus kijön,de a védők se semmik csak állnak mint a csocsobábuk:)
  • sygmaBlueJersey
    #12465
    nagyon jot tesz az önbizalmuknak ez a felkészülés, így tovább, szerintem ezen sok mulik,h hogyan indulunk majd a PL-ben.a milan elleni meccset sem közvetítik? nem értem,az arsenal felkészülését és a MU-ét is ismétlik legalább...
  • Krisz018
    #12464
    Scolari Bosingwáról nyilatkozott

    A Chelsea augusztus 16-án rajtol a Premier League-ben a Portsmouth ellen. Az első számú jobbhátvédünket azonban minden bizonnyal nélkülöznünk kell majd.

    Scolari így nyilatkozott:
    "Bosingwa kezelése legalább két hetet vesz igénybe, és három hétig nem is játszhat. Pillanatnyilag kizárhatjuk, hogy az első meccsen a Portsmouth ellen játszani fog."

    Scolari azonban biztos benne, hogy megfelelő utánpótlás áll rendelkezésére:
    "Vannak játékosaim arra a pozícióra. Paulo játszott ott, és Essien is 30 percet töltött abban a szerepben. Mindketten remekül teljesítettek, szóval minden rendben."

    Scolari kitért a felkészülési túra fontosságára is:
    "Mivel még új vagyok a Chelsea-nél, nagyon fontos, hogy megismerjem a játékosaimat. Vannak bizonyos elképzeléseim, de mindennapos együttlétre van szükségem a játékosokkal, hogy jobban megismerjem őket."

    "Erős csapatok ellen pedig nem szeretnék most kiállni, hiszen a keret még nincs 100%-os állapotban."
    Forrás: www.chelseafc.hu
  • Krisz018
    #12463
    Chengdu Blades 0 - 7 Chelsea

    Innen letudjátok tölteni a gólokat:

    0 - 1 : Nicolas Anelka (14')
    0 - 1 : Nicolas Anelka (14')

    0 - 2 : Salomon Kalou (30')
    0 - 2 : Salomon Kalou (30')

    0 - 3 : Frank Lampard (37')
    0 - 3 : Frank Lampard (37')

    0 - 4 : Joe Cole (54')
    0 - 4 : Joe Cole (54')

    0 - 5 : Di Santo (65')
    0 - 5 : Di Santo (65')

    0 - 6 : Joe Cole (81')
    0 - 6 : Joe Cole (81')

    0 - 7 : Shaun Wright-Phillips (83')
    0 - 7 : Shaun Wright-Phillips (83')

  • Oziris666
    #12462
    SWP gólja szebb volt:D:D
  • Jagumo
    #12461
    ja hogy csak 7-et kaptak :D:D remélem a szezon is ilyen simán fog menni mint ezek a bemelegitőmérkőzések :)
  • Krisz018
    #12460














  • asfa
    #12459
    most azért nem kell negativnak lenni.. leszarom igazából kit vertünk meg, én örülök a győzelemnek a kedvenc csapatomtól ha a Man Utd verjük meg ha az üzbég negyedosztályban levő kieső szart...