24199
Chelsea Fan Club
  • Immigrants
    #19269
    úgy legyen!
  • Bulykin
    #19268
    holnap ilyenkor már a bajnoki címet fogjuk ünnepelni^^
    egy 5:0-ás siker után :P
  • hedonist
    #19267
    Hááát az bezony! csak az a kár,h ha ezt A "NAGY MESSI" lövi akkor minimum intergalaktikus hyper Nobel-díjat kap.

    Lamps az angol herceg!:D
  • Dean Winchester
    #19266
    kössz!
    lampard gólja igen nagy volt :D
  • hedonist
    #19265
    ebben benne van, Drogba gólja után, meg a legvégén.
  • Dean Winchester
    #19264
    vki tudna adni egy linket amikor a chelsea asszem idegenben lőtt góllal kiejtette a barcát a blből és mourinho térden csúszva ünnepelt?
    am gratula cole góljához :D én csak szegény marcit sajnáltam :(
  • hedonist
    #19263
    díjátadón készített riport Drogba-val és Malouda-val:) Must watch!
  • hedonist
    #19262
    A kételkedőknek:

    'I think that Joe Cole will stay here, and I rarely make a mistake,' he began. 'In January I said nobody will come, and nobody came, and I think Joe will stay. We have 10 days to wait because the club will speak with Joe Cole and the other players that are at the end of their contracts after the Cup Final.'

    A mester nem téved:)
  • hedonist
    #19261
    Balbekk volt, csak feljött, ahogy a modern fociban szinte minden fullback.
  • hedonist
    #19260
    Egy kis nosztalgia:) When the glory started

    azért Sheva mekkora gólokat lőtt..
  • hedonist
    #19259
    bocs lemaradt a vidi, azt is akartam:) de itt az egész cikk a választásról:chelseafc.com
  • Japep
    #19258

    Főleg balszélsőként... :O
    (Igaz talán csatárnak indult anno.) De szép, nagyon is.

    Szívesen.
  • Immigrants
    #19257
    Szépen vissza húzta a védő mellett grat neki és kösz neked!
  • Japep
    #19256

    Összefoglaló.
    A harmadik gól az övé... szép. :D

    Grat nekik.
  • Immigrants
    #19255
    Vidit pls!
  • hedonist
    #19254
    Drogba lett az év játékosa.
    Ashley Cole Sunderland ellen szerzett gólja lett az év Chelsea gólja.
  • hedonist
    #19253
    Drogba would welcome Ribery

    A cikk második részében Didier kitér a Wigan elleni játékra, miszerint, ha a csapat 11-eshez jutna, azt ő végezni el miután ezt megbeszélték Lampard-dal annak érdekében,h legyőzhesse Rooney-t a góllövő listán!:D

    amúgy sztem eleve többet érnek Drogba góljai mivel ő egyet sem 11-esből szerzett ellentétben Rooney-val aki 4-et 11-est lőtt idén, volt mesterhármasa amiből 2 11 volt pompey ellen.:)
  • hedonist
    #19252
    Egyáltalán nem garantált a távozása, Deco-nak igen, de neki nem, főleg,h most egész jól helyettesíti Essien-t/Mikel-t.
  • bakkerman
    #19251
    szép kis mez,kicsit érdekes,hogy Ballack gyakorlatilag úgy vette föl a jövő évi mezt,hogy "garantált" a távozása,kicsit epic fail gyanús XD
  • hedonist
    #19250
    New kit is on sale today!

    Ááá gyerekek ez nekem egyre jobban tetszik! hosszúujjúból lehet veszek is egyet majd:)

    a piros csík a nyaknál sztem nagyon jó, és kb 15 éve és az előtti években mindig volt kis piros a mezekben.
  • hedonist
    #19249
    Kipróbálom, amúgy vmi arany szín félére törekedtem, ezek szerint nem jártam nagy sikerrel:)

    jó volna egy 7-est lőni megint:)
  • davidragon
    #19248
    hehe szép lenne 100 rúgott gól fölé menni :)
  • Barnabyka
    #19247
    klassz, csak a koronát szerintem tehetnéd citrom sárga színre és úgy nekem még jobban adná bár ezt csak elképzelni tudom, nembiztos, hogy úyg jobb lenne, Bár ígyis faszányos..És nem hiába csináltad kap a Wigan is a stamford-on egy 7-est :)
  • hedonist
    #19246
    Nagyon remélem, h nem hiába csináltam az új logomat! :D

    Chelsea ünnepi kiadás:)
  • bakkerman
    #19245
    sok az angol a Chelsea youth csapatában
  • Oziris666
    #19244
    Ifistáink megnyerték a The FA Youth Cup-ot az Aston Villa ifijei ellen,mai igen nagy szó!!!

    Chelsea youth - Aston Villa youth 2:1
  • Bulykin
    #19243
    szerintem marad ugyanaz a kezdő ami a 'Pool ellen volt :)
  • hedonist
    #19242
    Lehet,h elsőre érdekes, de én ezt a kezdőt látnám szívesen a Wigan ellen:

    __23__11__
    15--8---21
    ____13____
    3-26--33-2
    ____1_____
    Vagy esetleg még támadóbban és Joey-t Ballack helyére, de azért egy védekezőbb kp csak kéne, viszont Sturridge-ot sztem nagyon kéne játszatni!

    Szerintetek?
  • hedonist
    #19241
    Idő kellett mire megértette a futballvilág, h milyen személyiség is ő.

    nekem örökre ő a "mi edzőnk"

    GO BLUES, mi leszünk a bajnokok végre!
  • asfa
    #19240
    nem tudom figyeltétek e, de most, hogy Mourinho bevitte az Intert a döntőbe egyből csomó ember szemébe az isten lett, bezzeg amikor itt edzősködött, mekkora csicska volt és nagyképű és faszkalap.. most meg kinyalnák a seggét páran :) nem dobálózok se nevekkel se példákkal csak majd nézzük meg.. :) csodálatos
  • hedonist
    #19239
    tény:) amúgy végül 2-2 lett, Wigan gól a 90+3-ik percben természetesen, na erre kell majd figyelni,h ne csak 1 góllal legyünk előrrébb a végén, mert begyötörnek egyet.
  • Tyler1
    #19238
    igen ahhoz kellett egy Arsenal is :D
  • hedonist
    #19237
    Így legyen, amúgy az Arsenalt is megverték 3-2 re utcso 10 p ben forditottak 2 gollal.
  • Tyler1
    #19236
    igen, a Wigan tud nagyon jó lenni pl. az őszi meccsen ahol 3:1-re kikaptatok, de tud nagyon szar is lenni, főleg így h már tét nélküli nekik az uccsó forduló. ti viszont a bajnoki címért léptek majd ki a pályára, és aligha hiszem h ez a Wigan az utatokba állna :)
  • Oziris666
    #19235
    Nekik igaz mind1 ez az utolsó 2forduló!Azért ez a Wigan trükkös csapat, főleg ha nagy arccal vonulunk ki akkor simán megszivathatnak...
  • Tyler1
    #19234
    1:2 a Hullnak :D
    ez a Wigan sem dönt már a bajnok kilétéről :D:D
  • hedonist
    #19233
    Nézem a Wigan - Hull-t 1. félidő 1-1 elején elég gyenge volt főleg a Wigan,de a Hull sem nagyon nyomott.

    Aztán a 19 éves Moses rúgott egy szép gólt, amire a 21 éves (2. meccsét játszó) Atkinson válaszolt egy fejes góllal.

    Eddig úgy néz ki simán le kell lépni a Wigant!
  • hedonist
    #19232
    Csak nyerjünk!

    Drogba lőjjön pár gólt és még a gólkirályi cím is az övé!
  • dragon11
    #19231
    Szépíthetnének újra egy 7-0ával:D mekkora lenne:]
  • bakkerman
    #19230
    nagy grat,nem semmi,3 év MU trón után megint a Che a bajnok,szal grat! a Manchester ott tört meg nagyon,amikor kiestek a BL-ből! ha nincs a Blackburn elleni iksz,akkor már valszeg ők a bajnokok!