1379
QBZBXUtvAwMDVQpIRwVR
  • Tyler1
    #1298
    Kétlem. Annyira akarják ezt a sikert, amennyire senki jelenleg ebben a bajnokságban. Kiéhezett vad módjára fognak a maradék ellenfeleknek neki esni szerintem (legalábbis a Norwichnak biztos).
  • limperatore
    #1297
    azért vigyázni kell mert kurva nagy a nyomás rajtuk most nehogy hibázzanak
  • ToCsEk
    #1296
    srácok norwichot veri pool vasárnap?:D
    kezdőt meg lehet már nézni valahol?
    easy win? mehet nagypénzel tipszmiksz?
  • contraste
    #1295
    Gyertek férgek:D
  • limperatore
    #1294
    én az Internek szurkolok de bírtam cityt mancini miatt, poolt meg cou miatt ;>

    1283

    féreg ahonnan te kijöttél :)
  • szucsy89
    #1293
    majd mikor kiestek a blből és elbukjátok a bajnokságot, megeyk a chelsea topikba ;)
  • IXEMGabeo
    #1292
    bajnoki cím, BL indulás jó kis summát hozhat, amiből lehet erősíteni
  • contraste
    #1291
    Azért komoly pénzt ne tegyél rá kisfiam
  • Tyler1
    #1290
    Hát az a veszély nem fenyegeti a Poolt, hogy bármelyik kettő megelőzi :)

    Kíváncsi leszek nyáron hogyan lesz erősítés, mert a csatárfronton hibátlanok, a többi poszton azonban nagyon átlag a csapat. Nagyon sokat költöttek az elmúlt években feleslegesen, de most hogy lendület van, megfelelő erősítéssel visszakerülhetnek az elitbe. Jövőre BL-be is visszatérnek, oda meg kevés ez a keret.
  • IXEMGabeo
    #1289
    Nekem olymind1, csak a MU meg az Arsenal ne legyen:D most rosszindulatú voltam;)
  • szucsy89
    #1288
    nagyon megérdemelné. remélem a cheseat megbaassza a pool és akkor bajnokok
  • IXEMGabeo
    #1287
    +1:) mióta várom a pillanatot, hogy PL-t nyerjen:) pedig anno mennyit cikkeztek h a Chelsea leigazolná, de ő kitartott a Pool mellett
  • Tyler1
    #1286
    Stevie G. érzelemkitörése a City meccs végén hatalmas volt. Igazi vezér ez az ember, ha más nem is, de ő már igazán megérdemelne egy PL serleget a csapattal.
  • contraste
    #1285
    Ha minket megvernek bajnokok valszeg, persze, ha nem buknak máshol. Ha mi nyerünk nekünk lesz nagy esélyünk, szóval ez eléggé para meccs lesz:) Ezeket már nem is bírom nézni a szívroham komoly kockázata miatt:D Ha x akkor City lehet nyeregben, de akkor ott már akár dönthet a gólarány is. Talán rég óta ez az egyik legjobb PL szezon, sokáig vezetett az Arsenal is, Everton is kűzd a BL-ért, végére a Pool nagyon összeállt.
  • IXEMGabeo
    #1284
    ha bajnokok lennének 24 éves negatív rekordot törnének meg...

    19. bajnoki címük lenne...

    fura régen mikor Owen, Hyppia, Heskey, Hamann, Carragher is a csapatnál voltak akkor szurkoltam nekik...még utána mikor megnyerték a BL-t 2005-ban akkor is csíptem őket...amerikai tulajdonosok és a rossz átigazolási politika okán teljesen elvesztek a süllyesztőben...volt egy jó 2008-09-es évük, amikor szintén bajnokok lehettek volna, de a gyökér Macheda pont kifogott egy jó napot a MU-ban duplázott és azzal a meccsel bajnok lett a MU pff...

    idén viszont minden jól alakul számukra ők lőtték a legtöbb gólt
  • contraste
    #1283
    Internek nincs mit szurkolni kell vmi neki is:D féreg..
  • szucsy89
    #1282
    divat:DDD

    idén amúgy én is a poolnak szoritok angliában, megérdemelnék már
  • Effe88
    #1281
    jó ez a pool
    fasza lesz vissza térnek a bl-be
    remélem 4.helyre meg befut az everton
  • Tyler1
    #1280
    Érdekes, te eddig a Citynek szurkoltál.
  • limperatore
    #1279
    na ez is megvan,coutinho ;) megkell lennie a bajnoki cimnek
  • ressy14
    #1278


  • limperatore
    #1277
    haha mu mélytorok :D 0:3 és nem fújtak még be 1 jogos 11-est
  • mrroma
    #1276
    bocs, nem ide akartam irni
  • mrroma
    #1275
    amikor Ancelottit mutatjak van egy magyar zaszlo a hatterben :)
  • karajjj
    #1274
    már 5
  • Mor3llo
    #1273
    Liverpool - Arsenal 4-0
    20 perc után

    az szép :DDDDDDDDDD
  • limperatore
    #1272
    hahahhahah Couuuuuuu milyen gólpassz :) szarzenal megy a levesbe liverpoool liverpool liverpoooooool
  • limperatore
    #1271
    persze h hülyeség
  • Janika114
    #1270
    Ezt már az Arsenal topikba is leírtam, hogy hülyeség, hogy nem játszik jól a nagy csapatok ellen, lehet nem lő annyi gólt, de adja a gólpasszokat, a nagyobb csapatok elleni mérlege idén 6 meccs alatt 3 gól és 7 gólpassz. Azért nem olyan rossz az. Ja és tavaly megmutatta, hogy nagy csapatok ellen is tud gólt rúgni, a MU-t leszámítva betalált az Arsenalnak, Citynek, Chelseanek, Spursnak, Evertonnak is.
  • limperatore
    #1269
    hagyjuk már :) tud gólt lőni csak még nem lőtt

    vb-n meg majd gólkirály lesz
  • webibebi
    #1268
    hát zsiru iszonyat mezőnymunkát csinál és nem hibába lőnek anyi gólt a középpályások. de tény h zsiru fényévekre van suareztől :)
  • Effe88
    #1267
    giruod még a blsz 2-eseknek se

    Suarez meg jobb csapatot érdemelne
    pl, egy Reálba jó lenne
  • webibebi
    #1266
    csak télleg a nagy csapatok ellen nem tud gólt lőni :/
  • bakkerman
    #1265
    nagyon beteg a csávó,amit ebben szezonban művel az,élete formájában van
  • limperatore
    #1264
  • limperatore
    #1263
    jó volt a pool, x lett volna az igazságos főleg h 1 lest befújtak ami nem volt az és gól lett volna belőle másik pedig 1 meg nem adott 11-es
  • Smithie
    #1262
    Előnnyel fordulhat a City a félidőben de az igazság az hogy 4-4 is lehetne a meccs. Elképesztő iram és nagyszerű játék..Bármi is lesz a Pool innen is emelt fővel távozhat majd... :)
  • Oziris666
    #1261
    Jó Suarezt még az anyja se szereti:P Ő idén a Poolnak simán BL helyet fog szerezni sztem!Ha mondjuk nem Vámpírnegrózik vagy vmi...
  • contraste
    #1260
    Szépen gyűjti a fantasy PL pontjaimat:D
  • pilboy
    #1259
    utálom suarezt, de amit idén művel, az maximális respect