1379
QBZBXUtvAwMDVQpIRwVR
  • Laffite
    #251
    Benitez hozta a csapathoz a langalétát, így most elég hülyén nézne ki, ha úgy állna a tulajdonosok elé, hogy "igaz kifizettettem érte veletek 7 millió fontot, de mégse kell a srác, bocsi..." Szal lehet ő is látja már, hogy nem passzol bele a csapatba, de sztem túl sok pénzt fektetett bele a klub, ami kidobott lóvé lesz, ha nem tud felzárkózni a csapat ritmusához. Viszont az is tény, hogy több labdát szerez mint a szőkeszakállú és talán kevésbé önző a stílusa is, csak hát a focit gólra játszák, ő meg egy csatár volna vagy mi...
  • DJ Bee18
    #250
    Cisset miért nem játszatják már Crouch helyett? Még mindig a lábtörése miatt, vagy csak Benitez nem szereti??
  • Laffite
    #249
    Mekkora mákos gól volt, majdnem sikerült kiütni... ugyanakkor megérdemelt a kékek vezetése, egyrészt a meg nem adott 11-es miatt, másrészt meg sajnos a Wigan minden erejét a védekezésre összpotosította az egész meccsen, de ez most nem jött be.

    Annak viszont nagyon örülök, hogy Morientes végre eredményes volt, nagyon kellett ez már neki. Crouch bénázásait már én is kezdem unni, nem elég hogy nem él a helyzeteivel, ma még cefet rosszul is játszott :(
  • Sheva
    #248
    a cselszki vezet 1:0-ra Terry góljával
  • DJ Bee18
    #247
    szép volt chelsea eddig x-re áll, jó lenne már két pontot hozni rajtuk
  • Guilty01
    #246
    LIVERPOOL 2-0 Middlesbrough
    G: Morientes(71,77)
    Hatalmas nagy gratula a csapatnak!!!!!Csak így tovább ázsiában is!!:)
  • forza milan
    #245
    2004-2005

    AC Milan - Liverpool FC 3-3 (3-0, 3-3, 3-3), tizenegyesekkel: 2-3
    Isztambul, 68 ezer néző
    vezette: Mejuto González (spanyol)
    Milan: Dida - Cafú, Stam, Nesta, Maldini - Gattuso (Ruí Costa, 112.), Pirlo, Seedorf (Serginho, 85.) - Kaká - Crespo (Tomasson, 85.), Sevcsenko.
    Liverpool: Dudek - Finnan (Hamann, 46.), Carragher, Hyypiä, Traoré - Luis Garcia, Xabi Alonso, Gerrard, Riise - Kewell (Smícer, 23.) - Baros (Cissé, 85.)
    gól: Maldini (1.), Crespo (39., 44.), illetve Gerrard (54.), Smicer (56.), Xabi Alonso (60.)
    sárga lap: Carragher (77.), Baros (82.)



    1984-1985

    Juventus FC - Liverpool FC 1-0 (0-0)
    1985. május 29., Brüsszel, Heysel stadion, 60 000 néző
    vezette: Daina (svájci).
    Juventus FC: Tacconi - Favero, Cabrini, Bonini, Brio, Scirea, Briaschi (Prandelli, 84.), Tardelli (Vignola, 89.), Platini, Boniek. Edző: Trapattoni.
    Liverpool FC: Grobbelaar - Neal, Beglin, Lawrenson (Gillespie, 4.), Nicol, Hansen, Dalglish, Whelan, Rush, Walsh (Johnston, 46.), Wark. Edző: Fagan.
    gól: Platini (57 - 11-esből).


    AS Roma - Liverpool FC 1-1 (1-1, 1-1, 1-1), 11-esekkel 2-4
    1984. május 30., Róma, Olimpico stadion, 69 693 néző
    vezette: Fredriksson (svéd).
    AS Roma: Tancredi - Nappi, Bonetti, Righetti, Falcao, Nela, Conti, Cerezo (Strukelj, 114.), Pruzzo (Chierico, 64.), Di Bartolomei, Graziani. Edző: Liedholm.
    Liverpool FC: Grobbelaar - Neal, A. Kennedy, Lawrenson, Whelan, Hansen, Dalglish (Robinson, 94.), Lee, Rush, Johnston (Nicol, 72.), Souness. Edző: Fagan.



    1980-1981

    Liverpool FC - Real Madrid 1-0 (0-0)
    1981. május 27., Párizs, Parc des Princes stadion, 49 000 néző
    vezette: Palotai (magyar).
    Liverpool FC: Clemence - Neal, A. Kennedy, R Kennedy, Thompson, Hansen, Dalglish (Case, 87.), Lee, Johnson, McDermott, Souness. Edző: Paisley.
    Real Madrid: Agustin - Cortés (Pineda, 87.), Camacho, Ángel, Sabido, García Navajas, Juanito, Del Bosque, Santillana, Stielike, Cunningham. Edző: Boskov.
    gól: A. Kennedy (82.).



    1977-1978

    Liverpool FC - FC Bruges 1-0 (0-0)
    1978. május 10., London, Wembley, 92 000 néző
    vezette: Corver (holland).
    Liverpool FC: Clemence - Neal, Hughes, Kennedy, Hansen, Thompson, Dalglish, Case (Heighway, 63.), Fairclough, McDermott, Souness. Edző: Paisley.
    FC Bruges: Jensen - Bastijns, Maes (Volders, 70.), Cools, Leekens, Krieger, Vandereycken, Decubber, Simoen, Kű (Sanders, 60.), Sörensen. Edző: Happel.
    gól: Dalglish (64.).


    Liverpool FC - Borussia Mönchengladbach 3-1 (1-0)
    1977. május 25., Róma, Olimpico stadion, 58 000 néző
    vezette: Wurtz (francia).
    Liverpool FC: Clemence - Neal, Jones, Smith, Hughes, Case, McDermott, R. Kennedy, Keegan, Heighway, Callaghan. Edző: Paisley.
    Borussia Mönchengladbach: Kneib - Vogts, Wittkamp, Schäfer, Klinkhammer, Bonhof, Wohlers (Hannes, 79.), Stielike, Wimmer (Kulik, 25.), Simonsen, Heynckes. Edző: Lattek.
    gól: McDermott (27.), Smith (65.), Neal (82. - 11-esből), ill. Simonsen (51.).

    Bl döntöig jutások részletes adatai!

  • forza milan
    #244
    Grat,nemtom mi volt az a szezoneleji botladozás...Szimpi a Livi nekem,csak a 3-3 óta nem kedveltem nagyon...
  • Guilty01
    #243
    És Rafat választották angliában a hónap edzőjének...asszem most már tényleg retteghet mindenki aki a pool ellen játszik,lendületben van a csapat!!!!:)
  • Rudee
    #242
    Hmm, most látom hogy a 'pool az utolsó 9 meccsén nem kapott gólt.
  • forza milan
    #241
    Ja,jól belehuztatok...Ellentétben a Milannal,iszonyat amit müvelnek...
  • Sheke
    #240
    gyerekek itt a nyerő hullám
  • Laffite
    #239
    Király volt a mai meccs! Sajnos nyert a Chelsea is, még ha egy éppencsak góllal is de megszerezték a +2 pontot, így megint nem sikerült hozni rajtuk semmit :(
  • Guilty01
    #238
    Liverpool 3 - 0 Wigan
    G:Crouch(19.;42.),Luis Garcia(70.)

    Brávó!!!
  • Guilty01
    #237
    crouch már 1.félidőben 2 gólt lőtt..mi lesz még itt!!!:)
  • forza milan
    #236
    A Wigan ellen nehéz dolgotok lesz...
  • báttyó02
    #235
    grat
  • Guilty01
    #234
    Azért Riise kapufája nem volt semmi...ahogy előtte végigvitte az egész pályán...hogyha nem ér bele az a védő,akkor hatalmas gól
    na mindegy,így is megvan a győzelem,ráadásul ismét kapott gól nélkül,tényleg lendületben van a csapat,csak a wigan ellen tudjunk győzni...Go pool!!!
  • Rudee
    #233
    Sunderland-Liverpool 0-2
  • liverpool fan
    #232
    GO REDS!!
  • Guilty01
    #231
    hát igen,de már sárga lapig eljutott
  • Laffite
    #230
    ...és Crouch még mindíg nem... hihetetlen, pedig most is mennyi helyzete volt
  • Guilty01
    #229
    Man.City 0 - 1 Pool
    G: Riise(61')
  • Laffite
    #228
    jó gyenge meccs volt a Betis ellen, igaz kb erre is lehetett számítani... azért abból az 1-2 ordító helyzetből jó lett volna berúgni legalább egyet!

    szegény Peter Crouch is nem lehet ennyire peches... pedig jól játszik, lelkesen játszik, mégsem jön össze neki csak 1 gól legalább
  • Guilty01
    #227
    betis jóformában van lol:D Sevilla elleni meccs...no kommentrovat...
  • forza milan
    #226
    Betis,érdekes lenne,a Betis viszont szerintem jó formában van,lásd cselszki meccs!De majd eztis meglátjuk,nem lesz az olyan könnyü...
  • forza milan
    #225
    Ha érdekel nemjó a spacem,azért irodik egybe a szöveg néha!Szarzenál,lol,azt megnézem mikor parádézik a pool ellenük,ha henry van persie ottlesznek!De majd elválik...
  • báttyó02
    #224
    szarzenál?khm...
  • Guilty01
    #223
    szerintem előbb tanulj meg fogalmazni,mielőtt fórumozni kezdesz,de tök mindegy...:)))
    A city most meg nincs jó formában,szóval szerintem azt a meccset is simán tudjuk hozni,igaz a szarzenál-meccs már kicsit cinkes lesz,de azt még úgyse most játszuk,és most még amúgy is betist verjük meg előbb:)
  • forza milan
    #222
    Man city ellen nem fognak parádézni,mert az nem az a fajta csapat,akit annyira meg lehetne verni...tippem szerint a man city ellen max döntetlent ér el a pool,nomeg az egy dolog,hogy maradt el meccs,de az egyik azarsenal ellen,amit nem hoznak,az arsenal megveriöket,ugy ahogy nem akarjátok!
  • báttyó02
    #221
    jól nyomjátok
  • Sheke
    #220
    kivertük a portsmoutht 3-0 ra
  • Guilty01
    #219
    Asszem beindult a szekér..végre nem állunk meg egy lőtt gólnál,próbálunk minél többet lőni...ez a crouch dolog már geyre durvább,már tiziből se tud betalálni:)
  • Guilty01
    #218
    Válogatott meccsen a liverpoolos spanyolok elintézték Szlovákiát: Luis Garcia 3,Moro pedig egy gólt szerzett...grat a srácoknak!!!
  • Sheke
    #217
    nézzétek meg én csináltam www.liverpoolka.atw.hu
  • Sheke
    #216
    jaja mosmá sztem fojamatosan nyerni fog
  • odex
    #215
    most kezdi felhozni a liverpool a cuccost! :D
  • Sheke
    #214
    Liverpool-Aston Villa 2-0 1. gól gerrard 2. x. alonso
  • Guilty01
    #213
    Benitez nem segg...amúgy cissével kapcsolatban igazad van
  • Csesza
    #212
    Rafa Benitez egy segg, HA játszatja is Cisse-t akkor is jobbszélsőként - pedig izomgólerősjátékos és mennyi fontos gólt lőtt már??? - legjobb csatár a pool-ban és mégis alig jáccik