1379
QBZBXUtvAwMDVQpIRwVR
  • Budai
    #1
    HAJRÁ LIVERPOOL
  • Budai
    #2
    Sajna kikaptunk a városi rangadón az Evertontól Kezd meglátszani,hogy csatárgondok vannak
  • Kori
    #3
    LIVERPOOL KIRÁLY

    ÉLJENEK A VÖRÖS ÖRDÖGÖK
  • R9
    #4
    angiába ők a kedvenceim!
  • Budai
    #5
    Ki a kevencetek a Liverpoolból? Nekem Gerrard
    Nagyon jó focista,a nagy kedvencem Owen volt,de sajna ő távozott!

    GO REDS!
  • Taranov
    #6
    Nekem Baros a kedvencem.
  • R9
    #7
    gerrard+cissé
  • OPM
    #8
    El-Hadji Diouf
  • skristof
    #9
  • Budai
    #10
    Liverpool 3: Bramble og 35; Mellor 38; Baros 60
    Newcastle United 1: Kluivert 32 Bowyer kiállítva 77

    United: Given, O'Brien, Bramble, Elliott, Bernard, Milner (N'Zogbia 71), Bowyer, Jenas, Dyer (Ambrose 80), Ameobi, Kluivert (Robert 57) Cserék (nem használt): Harper

    Liverpool: Dudek, Finnan, Hyypia, Baros, Riise, Kewell (Traore 85), Gerrard, Garcia (Nunez 73), Alonso, Carragher, Mellor (Sinama-Pongolle 74) Cserék (nem használt): Harrison, Hamann

    Játékvezető: Graham Poll

    Elvertük a Newcastlet Most ismétlés Sport1!!!
    GO REDS
  • báttyó02
    #11
    Djibril Cissé-t komelom
  • báttyó02
    #12
    boccs nem válaszra ment
  • Budai
    #13
    Továbbra sem lehet tudni semmi biztosat Fernando Morientes jövőjéről. De az ügyben egyre több érdekes információ lát napvilágot.

    Amit biztosan lehet tudni az ügyről az az, hogy Morientes el akar menni Madridból, a két csapat amelyik szívesen látná a spanyol csatárt, a Liverpool és a Monaco. Más igazi konkrétumot - amire azt mondhatnánk: "ez biztos" - nem találunk. Azonban rengeteg pletyka kering, amiket érdemes komolyan venni, hiszen ha a dolgok mélyére nézünk beláthatjuk, hogy az állítások akár igazak is lehetnek.

    Nemrégiben Morientes hivatalos honlapján megjelent egy cikk, amiről már mi is beszámoltunk, miszerint Moro 8 millió fontért érkezne a Liverpoolhoz. A cikk továbbá azokat a tényezőket is közölte, amik hihetővé teszik azt, hogy Fernando a Poolhoz igazol. Ezek a tényezők a következők: Fernando Morientes menedzsere 2 ízben is járt Liverpoolban, valamint az, hogy Portillot visszahívja kölcsönből a Real Madrid. Az hogy Moro menedszere Liverpoolban járt semmit sem bizonyít, viszont az, hogy a Real visszahívja a kölcsönadott csatárát, már igencsak gyanús. Portillo azért ment el, mert eggyel több csatára volt a csapatnak, mint amennyire szükségük volt, most hogy visszahívják egyértelműen egyik távozó csatáruk megüresedett posztját szeretnék majd pótolni.

    Ezekkel az információkkal nagyjából tisztában voltunk, most azonban egy spanyol napilap megszellőztetett egy olyan hírt miszerint Morientes esetleges klubcseréje az Owen üzlet egyik záradékában szerepel. Mint ismeretes Michael Owen 8 millió euróért és Nunezért hagyta el augusztusban a Liverpoolt. Az újság szerint, azonban az üzlet egyik titkos záradékában az is szerepelt, hogy Morientes januárban szintén nevetségesnek nevezhető 8 millióért Liverpoolba igazol. A cikkben egyenesen színjátékról beszélnek, amit azért rendeztek, hogy a csapatok többet szerepeljenek az újságok címlapjain. Nos a színjáték kifejezés talán kissé erős, de mindenesetre érdemes elgondolkozni ezen, hiszen lehet valóságtartalma a dolognak. Ha hiszünk az újságírónak aki a cikket írta, akkor ezt az eredményt kapjuk Owen = Morientes + Nunez.

    Jó lenne ha jönne Moro Forrás: liverpoolfc.uw.hu
  • grebber
    #14
    Hétvégén aztán verjétek le a WBA-t megtettem tippmixen :) !
  • Budai
    #15
    Semán elverjük!

    Go REDS!
  • Budai
    #16
    Hejj,de elverték a WBAt!!!! 5-0! SZÉP VOLT FIÚK
  • grebber
    #17
    Hali Liverpoolosok mi a rákért halasztották el a FA CUP meccset??
    Bazzeg most az 1.58-as szorzóm helyett kemeny semmi nincs :(
  • EOX
    #18
    szar volt a pálya állapota
  • Rudee
    #19
    A líbia Gheddafi követné Abramovicot, ezért 300 millió €-t ajánlott a Liverpoolért. Korábban egy 200 milliós ajánlatát már visszautasították.
    Érdekes, hogy ez lehet a 4. csapata már, övé az Al-Ittihad és a Perugia, valamint a Juventusban is van egy "kis" része.
  • Laffite
    #20
    Mennyi is az? 70-80 milliárd HUF... Hát nem gyenge, amikor valakinek ilyen gondjai vannak, hogy kinéz magának egy nagy múltú élvonalbeli labdarúgó klubot, letesz érte ennyi zsét az asztalra, mások meg egy életet végiggürcölnek valami piti kis lakásért.

    Tudom, hogy a sok pénz hozza az eredményeket, de bízom benne, hogy a kedvenc angol klubom magától is a csúcsra jut, nem kellenek hozzá külföldi jótevők...
  • Laffite
    #21
    ...a legtöbb fogadóirodánál ma estére 7.50 körüli odds jutott a vörösöknek... szerintem azért ennyire nem kellene temetni barosékat, ha a kapusunk is úgy akarja, akkor egy x-re jók lehetünk - legalább :)
  • Laffite
    #22
    ...hát, igazából nem is a kapusunkon múlott, hanem a Juventuson, de az x akkor is megvan, ennyit a fogadóirodákról...
  • Kaplan
    #23
    Gratulálok most a Liverpoolnak ez most nem AZ a juventus volt.
    Verjétek ki a Chelsea-t PLS!!!!!
  • Laffite
    #24
    Hát igen, én is ezt mondom már mióta, valaki verje már ki a Chelsea-t!!! Most itt a lehetőség...
  • Kaplan
    #25
    Én annyira rühellem a Chelsea-t
    S tudjátok mi a utolsó löket???
    Hogyha a SZABÁLYOS gólunkat megadják az anfild roadon akkor már továbbjutottunk.
    De ez semmit nem vesz el a Liv. érdeméből
  • Laffite
    #26
    Persze, ezt el kell ismerni, de ezzel együtt azért én mégse értem, hogy a Juve mire várt az első félidőben, hiszen jóformán kapuralövésük sem volt addig...
  • Laffite
    #27
    A Chelsea-t szerintem nagyon sokan nem szeretik. Ilyen alapon - kis túlzással - jöhetne egy milliárdos üzletember Békéscsabára is, és elvihetné a lilákat a BL-be :))
  • Breki33
    #28
    nemcsak az első félidőben

    utolsó három percben keztünk el nyomni....
  • Laffite
    #29
    de ez tényleg így volt, mert még a 70. perc körül is tök ráérősen fociztak a hazaiak, mintha már be is lett volna rúgva az az egy gól... szerintem eltaktikázták, főleg hogy a helyükben én eleve számoltam volna egy talált liverpooli góllal, ami majdnem meg is lett, ha barosnak egy kicsivel jobb napja van, szal ha már az elején elkezdenek nyomni és betalálnak a hazaiak, akkor az angoloknak ki kellett volna nyílniuk...
  • Barni
    #30
    hát azt tudom mondani grat a Liverpoolnak, pedig ezt a juvénak kellett volna hozni, de íígy... semmi hajtás... capello egy kalap xar
  • Laffite
    #31
    kösz, az edzőhöz meg télleg részvétem...
  • Sheke
    #32
    nem tudjátok mikor lesz a köv liverpool mecss
  • Rudee
    #33
    Vasárnap, Arsenal-Liverpool.
  • Sheke
    #34
    hánykor? amúgy kössz a többit
  • Sheke
    #35
    és tudja valaki honnan lehet meccset letölteni
  • Csesza
    #36
    17:00 Arsenal-Liverpool (élő)
    sport2 vasárnap!!!!!!!
  • Sheke
    #37
    vagyis ma
  • Sheke
    #38
    Szavazzatok hogy ki nyeri a bl-t http://www.nemzetisport.hu/
  • Csesza
    #39
    ujjujj már 2-0 sajna!!! a buzi francia mekkora gólt lőtt!!! ejjj
  • Csesza
    #40
    2-1lett