25347
  • Alexease
    #41
    Igen, ez jo kerdes:)) En 2008 kozepere-vegere tippelnek;) De akkor is "csak" 3 "base" model es (fel)tucatnyi palya...
  • Alexease
    #42
    Upsz, valaszolni akartam, de kozben eltunt a kerdes:)

    De akkor mar beteszem a linket, mint valasz:)
    http://www.iracing.com/faqs.htm
  • JuanG
    #43
    ez jó :DD

    Is this a game?
    No, iRacing.com is not a video game. It is a training tool for real-world racers and a platform for a new branch of motorsport — known as simracing — which is the sport of real-time, online racing.
  • Alexease
    #44
    Hirecske
  • b-type
    #45

    "The racecars are modeled with no less attention to detail. A sophisticated physics model, virtual wind tunnel and proprietary tire model are combined with exhaustive real-world data gathering, often including disassembling the car and measuring and weighing each of its components, to create a mathematical and graphic representation nearly indistinguishable from the real thing. The driving experience feels real because mathematically it is real.
    "
    csak frankó legyen skacok :)
  • Laceee
    #46
    news
  • JuanG
    #47
    naja, de ezzel lehet majd csak a gyerekeim fognak játszani :DDD
  • Laceee
    #48
    korulbelul
  • A Pitu
    #49
    Korábban mintha arról lett volna szó, hogy ez év végén lesz ebből a "játék"-ból valami.
  • Alexease
    #50
    En semmi ilyet nem hallottam:) Bar ez nem jelent semmit, de ha megis lenne, akkor mar reg beindult volna a marketing:)

    Ez elsosorban nem jatek, sot nem is a PC-seknek szant szamitogepes (jatek) szimulator. Szerintem eloszor az Amcsiban talalhato tobb tucat (vagy szaz?!) "autoversenyzo-motorsport iskola" a celkozonseg. De mivel hivatalos info nincs, igy szabadon lehet talalgatni:)
  • A Pitu
    #51
    Igen, nekem is gyanús volt ez a nagyon nagy csend.
    Azon a pár képen kívül semmit sem lehet róla látni.
    A honlapon is csak az a kb. havonta megjelenő hírek sejtetik, hogy valami történik a háttérben.

    Na mindegy, reméljük megérjük, hogy kiadják valamikor 2008-ban. :)
  • B Lori
    #52
    http://www.news-journalonline.com/NewsJournalOnline/Speed/Headlines/racSPEED01120807.htm

    Nem vagyok jó angolos de úgy értelmezem ebbol nemigen lesz számunkra elérheto PC változat
  • lac coo
    #53
    Most hogy is lesznek itt az árak ????
    News ...
  • Alexease
    #54
    Kicsit bonyolult a dolog, de a lenyeg, hogy ugy gondoljak, hogy sokat dolgoztak vele, jo lett a cucc, igy megeri az arat:D Ami igencsak borsos (nekunk:D), havonta kb. (liszensz+kiegeszitesek): ~4-5000 HUF.

    Vagyis:
    - Csak ervenyes idoszakos liszenszel fog futni a program, a szerver eleres, igy havi dijat kell fizetni. Van 1 honapos teszt, aztan 3, 6, 12 honapos liszensz, stb. Persze minnel hosszabb, annnal olcsobb:)
    - Hosszutavon autokat, palyakat is lehet venni (liszenszelni) -
    3-7000 HUF/db. Itt is mennyisegi kedvezmeny van.


  • lac coo
    #55
    Hát ez kicsit sok ...:(
    Nem kétlem , hogy jó a cucc, de elég jól mérik az árát :)))
  • b-type
    #56
    muszáj lesz kipróbálni.
    Aztán meglátjuk, kicsit szerintem is a ló másik oldala, de lehet ám hogy megéri.
  • lac coo
    #57
    Azt nem vitatom, főleg így előre, látatlanban, hogy megéri-e, egyszerűen csak sok :))) Legalábbis nekem ....
  • Alexease
    #58
    Igazabol, meg sok a "nem tudom" resz:) Pl.:

    - Eleve mennyi az az alap palya es auto ami jar hozza?

    - Ha mar egyszer befizettem 1 honapot, es letelik, akkor mar nem lehet hasznalni offline? Vagyis csak online indul, liszensz ellenorzessel?!

    - A havi leszenszhez jar "szerver eleres is"? Vagyis lehet naluk "dedikalt" szervert inditani, es azon futtatni a versenyeket (plusz statisztika, egyeb szolgaltatasok)?

    A 20 dollaros 1 havi mokat biztos kiprobalom, aztan kiderul...

  • Alexease
    #59
    Hirek, linkek, ilyesmi:)

    - http://www.iracing.com/news.htm
    - http://www.scca.com/home.aspx
    - http://www.scca-enterprises.com/spec_ford.html
  • A Pitu
    #60
    Újabb infók és fotók:
    http://www.autosimsport.net/
  • Alexease
    #61
    http://www.iracing.com/news.htm
  • Alexease
    #62
    Scott McKee Video interju
  • B Lori
    #63
    http://www.iracing.com/news.htm
  • Alexease
    #64
    Lassan de biztosan ez is kesz lesz egyszer;)
  • b-type
    #65
    Sztem nem is tudják micsoda szükség van rájuk.
  • Toya
    #66
    A dologgal az egyetlen probléma, hogy ezt itthon rohadtul nem fogja kifizetni csak néhány ember :(
  • B Lori
    #67
    A másik meg ha ennyit kell fizetni akkor valószinuleg lesz egy szigorú admin tehát aki befizet annak sok idot kell szánni a gyakorlásra hogy nehogy valami ámokfutást produkáljon,persze tisztelet a kivételnek :))

  • Alexease
    #68
    Nagy tolongas nem lesz, az biztos;)
    Ha dragabb lenne a program mint az atlag, azt mondom, jol van... Ha kiegesziteseket is penzert adjak (auto, palya), jol van, legyen:) De hogy csak havidijert lehet jatszani, es csak online, az mar egy kicsit eros;) Ha lenne AI, lehetne sajat szervert csinalni de a hivatalos szerverert fizetni kellene, meg az is OK:)))

    Az tuti hogy 2-3 honapra befizetek, de hogy hosszabbtavon mi lesz, az nem tudom.

    Olyan vaskalapos mint az LFS:) Ha ahoz is lehetne szabadon palyakat gyartani, de azok nem jelennenek meg semmilyen hivatalos szerveren, statisztikaban, stb., csak offline es sajat szerveren, valszeg sokkal nepszerubb lenne. De igy, hogy kocka az ember, es 3 evente ad nehany kitalalt palyat...?!:) Nem hiszem el, hogy az emberek nem untak meg 6 ev alatt Blackwood-t?!:)))) Akarmilyen jo is a fizika:) Mondjuk, ez OFF volt...:]
  • Alexease
    #69
    Lesz valami liszensz vagy mitudomen:) Ha ugy allunk hozza, amirol Ok almodnak, hogy ez nem "jatek" hanem "szimulator", akkor logikus;) De kivancsi vagyok, hogy ezekutan lesz-e annyival komolyabb is, mint egy "jatek"...
  • B Lori
    #70
    Én a játokhoz is úgy állok hozzá,az NR-hez is kell elég sok gyakorlás hogy ne állandóan a falról keljen lekaparni de hát mi nem ebbol élunk,ha jól értettem ok ezt elsosorban igazi versenyzoknek szánják tanulás,gyakorlás céljából.
    Ha már enyit dolgoztak vele kiadhatnának DVD-n egy ilyen "light" változatot :))
  • Alexease
    #71
    Akkor 1-2 kep:)





  • b-type
    #72
    Majd meglátjuk, én most nem dohányzom már több mint 2hónapja, szal felszabadult némi készpénz :)
  • Jacek
    #73
    DX7-es grafnal azert tobbet varnek:)
  • gviski
    #74
    Na ha ilyen hülye rendszer lesz mint a WoW akkor én kihagyom ezt a játékot, hülyeséget csinálnak... csak majd az rFactor2 (tudom nem ez lesz a neve) lesz a jövő...
  • b-type
    #75
    Szeretem az rFactor-t, kifejezetten szeretem.
    De szvsz egyáltalán nem tökéletes, hiányzik a hangulat, hiányoznak a szimulációbol (számomra legalábbis) lényeges dolgok, és leginkább hiányzik a törekvés a mégjobb szimulációra..azaz az elhivatottság.
    Mert volt már kellően elhivatott fejlesztőcsapat a szimfejlesztők terén, csak a célközönség nem volt eléggé elhivatott megvenni a játékot.

    Nálam most kicsit megroggyant az rFactor..újra kellene rakni, mert már eléggé szétcincálták a különféle moddok.
    Szal ezért átültem a GTR2-be,...de az se jó...nem rossz persze, de ismerem már a szimulációnak ezt a megközelítését, és tudom mikor nem jó...és lelombozó.
    A Race sorozat egész jónak tünik..legalábbis az FWD-k tetszenek,
    az LFS pedig elismerten jó, és tényleg az, de hangulatban és 'vérforralásban' nem igazán hozza magát...és pályák és autók ugye..

  • Jacek
    #76
    Nem hulye rendszer az:) evi 1 milliardot kaszalnak:)
    Viccet felre teve nincs baj a havi dijjal, akkor ha kapsu is erte valamit!!
  • Alexease
    #77
    Bar mostansag nem megyek online, sot van hogy a kormanyt sem tudom osszerakni 1-2 hetig, de ha igazan jo lenne a fizika, nekem nem lenne gondom a havidijjal. Csak ne olyan legyen, mint az oldalukon az FSB videoban - persze az 1000eves alpha:D -, hogy az igazi csuszik, ellenkoramnyoz, nyikorognak a gumik, stb., mig a szimulalt csak kanyarodik;) Es persze normalis hangokkal, es visszajatszasban is (ha lesz egyaltalan:D). Az rFactorban is attol maszok a falra (leszamitva, hogy ilyen apro csuszasos, ellenkormanyzasos dolog az nincs benne:D), hogy menetkozben ugy ahogy van hang, de visszajatszasban mar csak suhan:)

    Meg valahogy a pilota szimulacio. Akarhanyszor mutattam valakinek (aki nem jatszik) belsokameras felveteleket a jatekbol, mindig az volt, hogy: "olyan mint ha csak uszna az auto az ut felett"...:D
    Meg az RBR-ra is ezt mondtak, pedig az terep;)
  • Alexease
    #78
    A grafikahoz nem nagyon piszkalhattak hozza, az maradt az NR;D Ha megis X9, akkor is DX7/DX8 alapokkal:) Bar nekem igy boven megfelel, csak efektek legyenek benne (normalis por, fust, szelvedo, stb.).
  • Jacek
    #79
    nanemar:(
  • Alexease
    #80
    Lemaradt, hogy : szerintem:)))