190
Minden ami Se T610
  • Gibor
    #190
    Hát nem, inkább érdemes egy új telót venni mert a panel scere is elég déga tudtommal....
  • sokoo
    #189
    Ha elázott, az jó eséllyel nem fog sokáig működni akkor se ha megjavítják => panelcsere. De nem éri meg.
  • datango
    #188
    megvettem ;) karaj .S csak venni kell hozzá még egy 1Gb os mem káryát
  • datango
    #187
    jaja, nekem kettétört a telefonom :( ugyhogy veszek egy k790i -t
  • Gibor
    #186
    Az antenna elázott = halott = szervíz
  • CJofthegod
    #185
    Hát lenne egy kis baj a telóval
    Elhagytam sz*rrá ázott szétszedtem és kiszárítottam...
    De most nincs térerő mi lehet a baj???
    Szervízbe kell vinni vagy dobjam ki???
  • datango
    #184
    bocs hogy későn irok! nem kel kidobni , szervizbe megcsinálják!
  • Vlala #183
    Bocs az upért, jobb topicot nem találtam a kérdésnek:

    Tönkrement a T630-asom joystickja. Ez cserélhető, vagy kukába az egész telefonnal?
  • datango
    #182
    köszönöm szépen nagyon finom volt!
  • Pavlo
    #181
    Hát egészségedre.
  • datango
    #180





    De telefonálni lehet rajta ugyanúgy!
    sőőőt nekem van java progiba "note pad" szal mostmár gyakorlatilag annyi jeegyzetet irok bele amennyi csak belefér a memó ba ... elég király , sőt periódus tablam is van , és még benchmark <- lehet hibasan irtam le ,
    csak egy jo java programozo kell és máris tutittutitutittutis a telcsó!
  • Pavlo
    #179
    Dobd ki a telót... Csak vicceltem az előbb. Jó kis telefon volt valamikor a T610-es, de mint minden másnak, sajnos ennek is elérkezett élete alkonya. Korszakalkotó volt a maga idejében a Bluetooth-al meg a beépített kamerájával, de a mai volágban most már minden fel van turbózva. A telefonok is. Nekem volt két T610-esem, nagyon szerettem őket. Most egy S700i boldog tualjdonosa vagyok. Jó kis teló. 240×320 pixeles felbontás, 262000 szín, 1,3 MP-es kamera, 32 MB beépített memória, 128 MB-os memory stick. Nagyjából ennyi.
  • Neogan
    #178
    Na most az van hogy elindul de a látványosabb részeknél (robbanás, több szereplő)megyszakad hogy túl sok a fájl töröljön néhány elemet ekkor bejön a memóriainfó képernyő és kb 700kb szabad hely van mit csináljak?

    (T610-ese van)
  • Neogan
    #177
    Nekem az aa problémám hogy megvan a XIII nevű gém de töltésnél kilép hogy nincs sok a fájl töröljek valamait 646kb szabad helyem vande már szinte nincs mit letörölni mit csináljat ja van rajt még 1 játék
  • GixEr
    #176
    Akkor ideis beirom :) hatha valakit erdekel: Float's Mobile Agent Lehet vele a szamitogepet is iranyitani :)
  • Kicsizoli
    #175
    Sziasztok

    Hogy lehet öszekapcsolni a Szgépet mobillal. Felszedtem a Float agent nevü progit Bluetooth van Meg egy T 610

    Légyszives segítsetek
    Köszönöm
  • Vlala #174
    Elviekben a T630-assal lehet 480x640-es képeket készíteni, viszont a kamera csak 2valamennyiszer 3valamennyi pixel, a VGA kép csak a kisebb méretű kép szoftveres felnagyítása, tehát minőségi problémái vannak.
  • piramis23
    #173
    Te hogyan csinátá 480×640 -es felbontásúképeket
  • piramis23
    #172
    Nagyon érdekelne hogy hogyan lehet nagyobb felbontású képeket csinálni T610-essel
  • sokoo
    #171
    Ez valszeg szolg hiba, kénytelen lesz minden alkalommal telefonálni. Esetleg próbáld meg ki/be kapcsolni a telót. És mindig full aksival netezz. (Legjobb ha rajt lóg a töltőn)
  • Vlala #170
    Sry, elírtam.
  • martand
    #169
    Internet kapcsolatról van szó, minden mobil szolgáltatónál van már ilyen. Nekem a legkedvezőbb a Pannon Data 250-es szolgáltatás, ez 250 MB-nyi felhasználás havonta, 3990 Ft-ért, amit a telefonkártyáról von le a rendszer minden hónapban. Egyik előnye, hogy szünetelteni is lehet, és akkor kezdek megint egy hónaps feltöltést, amikor csak akarok. Ha érdekel, szerintem érdeklődj minden mobil szolgáltatónál, és te döntsd el, melyik a legmegfelelőbb számodra, már a térerő miatt is. Most speciel nagyon jól működik, elég gyors is.
  • datango
    #168
    "GPRS-ezek Infrásan " azt meg hogy kell / lehet ?
  • Pavlo
    #167
    NEm szervíz, hanem adatkábel kell hozzá... Kezet fogok Veled, ha adatkábellel flash-eled.
  • Vlala #166
    Ahhoz adatkábel és flashprogi kell. (a művelet előtt nem árt egy arra alkalmas szoftverrel (a www.pappfer.hu-n annyit találsz, maennyit akarsz) lementeni a telefonkönyvedet, beállításaidat, etc. gépre, mert szeret elszállósat játszani :)
  • martand
    #165
    Sziasztok! Sony Ericssonnal GPRS-ezek Infrásan másfél hónapja, nem értem, hogy néha mitől olyan lassú, hogy még egy e-mailt se tudok megnézni. Most jelenleg jól működik, pedig állítólag csúcsidő van. Tudtok valamilyen - hogy úgy mondjam - rásegítő programot javasolni amitől olyankor gyorsabb lenne? Amikor lelassul, betelefonálok az ügyfélszolgálatra, és olyankor megjavul.., de nem értek annyira hozzá, hogy attól javul e meg? Előre is kösz!
  • Pavlo
    #164
    Nem.
  • Kicsizoli
    #163
    Sziasztok

    Lehet szoftvert frissíteni Bluetooth on keresztül T 610 en?
    Tudom kicsit tök a kérdés de ha lehet segítsetek

    Köszi
  • Akos 001
    #162
    Nem éppen ide való,de ha érdekel valaki Sony Ericsson T630 az jelezze!
  • Kicsizoli
    #161
    Sziasztok

    Hogyan lehet szoftvert, firmware frissíteni a T610 en?

    (Most R4C003 szoftver van rajta)

    Még hallottam olyat hogy a kameráját ki lehet terjeszteni 480*640 re?

    Ha lehetséges légyszí segítsetek ha lehet PLS
  • datango
    #160
    ahm. ok , bocsi .P
  • Gerbill
    #159
    Kösz de itt nincs túl sok játék. Egyébként nekem t630-asom van. A myt630.com-ra már több mindent is töltöttem fel
  • datango
    #158
    T610 hez minden !
  • Gerbill
    #157
    Valaki nem tud olyan oldalt ahol t630-ra vagy t610-re tudok ingyen letölteni játékokat? Amiket itt láttam egyiken sincs.
  • datango
    #156
    fillér pénzért nincs valakinek flash kábele? vagy csak ideadná hogy felrakjam rá a ezt az r6c005 ös szoftwert?
  • datango
    #155
    köszi a gamest!
  • [Jakuza]
    #154
    Esetleg ha mas is keresne, mert idokozben elkuldtek nekem.
    Aces Texas Hold'em
  • nick név
    #153
    tessek r6c005 eu7 van az enyemen

    sry, akkor en nemtom hol lehet
  • [Jakuza]
    #152
    pappfer.hu-n nincs ahogyan a DC-n sem talaltam meg.
  • nick név
    #151
    #150 nemtom, talán dc-n keress rá
    #149 pappfer.hu -n fennt van asszem