34
!
  • Hay #34
    UnlockDialog_UK.ini

    ezt is felülírtad?
  • bSunday
    #33
    Hali!

    Nekem a 16 van meg, de a problémám a következő: hiába cserélem ki az indítófájlt (.exe) a crackre, nem működik, a demós állapotokat hozza be, nem ismeri fel az új soundpoolokat. Tud valaki segíteni?
  • Nasim
    #32
    Tudja valaki, hogy miért rontja le a zene minőségét a progi? Beteszek egy számot szerkesztésre és totál szar minőségűvé válik már a szerkesztőben. Ugyanilyen a 14-el a 16-al is. Olyan 20 bitsűrűségű lehet max. Vagy tud valaki egy hasonló szerkesztővel rendelkező programot?
  • Duddits
    #31
    Magix Samplitude Music Studio 15, bolti árnál 8000 Ft-al olcsobban!
  • slylecz13
    #30
    Ez olyann program, mint a Magix Samplitude 9 Professional?
  • lilgame
    #29
    már megoldva.átkonvertáltam wav ba mert ugy engedte és egy külön programmal meg mp3ba. ennyi:D
    de köszi!!
  • m66
    #28
    de mivel akarod konvertálni? ha a Magix MM-rel, akkkor talán a plug-in is regisztrációhoz kötött.
  • lilgame
    #27
    sziasztok!
    én music editorral csináltam egy számot szerintem egész jó lett!
    itt a link: http://d.turboupload.com/d/894232/lilgame-hey_dj.mp3.html
    hip-hop stílusú.akinek tetszik szóljon!
    előre is köszi!!
  • lilgame
    #26
    sziasztok nekem az lenne a gondom hogy amikor a zenémet át akarom konvertálni mp3ba akkor kér egy aktivációs kódot.nos mi lenne az?
    kérem szépen a segítségeteket!
  • Dj Faustus #25
    Tessék keresni google-ben: Magix Music Maker Deluxe crack serial patch.
    Vigyázz, vírusos/spyware-es oldalak tömkelegére tudsz így eljutni, vírusírtó (Nod32, Kaspersky, Avast), tűzfal (Outpost, Kerio, Zone Alarm), spyware-írtó (Ad-Aware, Counterspy, Spysweeper) és alternatín böngésző (Opera, Firefox) használata nélkűl ne keress fel ilyen oldalakat.
    No meg egy kereskedelmi szoftver másolásvédelmének kiiktatása nem épp szép dolog (bár hasznos ;)).
  • SOCCER
    #24
    De télleg nem tud senki segíteni?
  • Golyo69
    #23
    teljes játék :D lol...
    no comment :D
  • SOCCER
    #22
    Nem, teljes játék
  • pedestrian
    #21
    Nem demó?
  • SOCCER
    #20
    Sziasztok!

    Valaki segítsen lécci. Letöltötttm a Magix Music Maker Deluxe-ot, de egyszerűen nem tudok menteni vele. Valaki elmondaná, hogy-hogy és hol kell?
  • JCSR t0Mi
    #19
    jé most elindult, de a 159 emberből csak 1től tölt.. ezmévan?
  • JCSR t0Mi
    #18
    nahezaz, én ezt megtaláltam.. mindig csatlakozok 1 szerverhez, aztán berakom a letöltésbe, kiírja h csomó embernek megvan, de sose kezdi el.. bezzeg tőlem tudnak tölteni..
  • blackgamer
    #17
    talpraesettebben kéne használni a netet!
  • JCSR t0Mi
    #16
    leszedtem a progit, de a dvd-st nem akarja felismerni se, a cds meg nem indul el, mindig 0 %
  • JCSR t0Mi
    #15
    ezis ilyen torrentféleség?
  • blackgamer
    #14
    mi a probléma?

    edonkey tele van magix 2005-el http://www.edonkey2000.com

    Magix Music Maker 2005 Deluxe DVD Edition Plus - by pollopocket.rar

    MAGIX.MUSIC.MAKER.DELUXE.2005-TDA.CD1.rar

    stb...

    tényleg nem szakmai dolgokról fog szólni ez a topic sem
  • JCSR t0Mi
    #13
    senki sem tud nekem segíteni? :(
  • JCSR t0Mi
    #12
    ott nincs fent joe.. ill csak dslesnek..
  • joebacsi
    #11
    dc?
  • JCSR t0Mi
    #10
    na most megy.. bejött az oldal, de nem találom.. pedig keresőbe is beírtam.. nállatok megvan?
  • Tufa16
    #9
    suprnova.org pihizik...
  • JCSR t0Mi
    #8
    megpróbáltam úgy h www.supernova.org de úgy jött be az a fizetős vacak.. www.suprnova.org ra meg semmi sem jön be..
  • JCSR t0Mi
    #7
    Erre meg nem jön be semmi.. :(
  • Loál János #6
    www.suprnova.org

    A .com, és .net csaló! :)
  • JCSR t0Mi
    #5
    Akárhogy nézem ez a supernova oldal fizetős.. vagy nem? Egyébként az alegjobb progi amihez a legtöbb hang van.. legalábbis én mint kezdő jobban tom használni..
  • blackgamer
    #4
    nekem a Vegas Audio jobban bejön
  • Garfield
    #3
    Miért az az érzésem, hogy ez a topik nem annyira a programról szól, mint inkább a letöltéséről?...
  • seAke
    #2
    www.suprnova.org

    egyéábként meg használj profibb cuccokat
  • JCSR t0Mi
    #1
    Sziasztok!
    Szóval van ez a progi amit a téma címében olvashattok.. Kipróbáltam az előző verzókat, és nekem nagyon megtetszett.. Szóval szeretnék róla véleményeket hallani, de ami a legfontosabb, hogy Honnan TUDOM Letölteni?? Előre is köszi mindenkinek!