21
Minden ami Nokia 7610
  • dornee86
    #21
    hello, akit érdekel regeljen be ide ezzel a linkkel, mert már rég nincsen olyan hogy add meg az ajánló számát 8) üdvözlettel ingyensmsblog 8)

    MOBILPONT KLIKK IDE!!!!!

    én is régen regeltem, tovább ajánlottam pár ismerősnek kb. 15nek számszerint, mikor újból megnéztem 2000 körüli összeg volt rajta, most újból használom, ha fizetnének 6000nél, feldobom a honlapomra a storyt :) üdv
  • CzGobe
    #20
    én már nagyonrégóta regeltem, de alig kaptam vagy 5 sms-t
  • rosta1994
    #19
    Ittvan a legjobb pénzkeresési módszer!NAGYON SOKAT LEHET VELE KERESNI!!!!!
    Rövid leírás:könnyen kereshetsz pénzt ezzel!Ha te naponta dolgozol 1 órát akkor nagyon sokat kereshetsz!Te napinta 1 órát chatelsz és továbadod!
    Te továbadod 1hét alatt 100embernek akik szintén továbadják további 10 embernek akkor te NAPONTA keresel 2000ft INGYEN!
    100X10=1000X2ft=2000ft vagyis egy hónapban 62ezer ft lesz a jövedelmed!!!
    Én már havi 200ezer ft-t keresek ezzel a mobilossal!(mellékjövedelem)

    Hosszú leírás:
    Pénzt kereshetsz a mobiloddal! Annyit kell tenned, hogy elolvasod reklámcélú SMS üzeneteinket, és ezért fizetünk Neked. Csak regisztráltatnod kell magadat!

    Szeretnéd tudni, mennyi pénzt kapsz?

    Minden fogadott és elolvasott üzenet után 5 Forintot kapsz, amit jóváírunk Mobilpont számládon, ezt weblapunk egyenleg oldalán kisérheted figyelemmel. Több pontot gyűjthetsz, ha a Mobilpont szolgáltatást ajánlod barátaidnak, ismerőseidnek, mert az ő általuk fogadott SMS-ek után pontokat írunk jóvá Neked.

    Ahhoz, hogy ezt a kereseti lehetőséget kihasználd, csupán az a teendő, hogy regisztrálod magad, és a fogadott reklám SMS-ek után a Mobilpont pénzt ír jóvá, melyet vagy bankszámládra utalunk, vagy postai utalványon kapod meg. Az átutalás havonta történik, ha eléri a 6000 Ft-ot. Amennyiben nem éri el, az összeget átvisszük a következő hónapra.

    Példa:

    Regisztrálod magad a Mobilponthoz és 5 barátodnak is ajánlod a szolgáltatást és ők is regisztrálnak. Ők tovább népszerűsítik a Mobilpontot személyenként három ismerősüknek.

    E példa szerint egy SMS fogadásánál a következőképpen írjuk jóvá pontjaidat:

    Az általad olvasott SMS után 5 Forintot kapsz.
    A barátaid által fogadott SMS-ek után még kapsz 5*3 Forintot.
    Az ismerősök által fogadott SMS-ek után kapsz 15*2.

    Összesen egy kampány után 50 Forintot írunk jóvá Neked.

    Egy kis számolás:
    ha csak 10 embernek ajánlod, és ők is további 10-10 embernek adják tovább, akkor havi: 10x20x(5Ft+10x3Ft+10x10x2Ft)= 51700 Ft üti a markodat.

    Ne feledd, ha sok ismerősödnek mutatod be a Mobilpontot, a pénzed hatványozottan nőni fog!

    Nem küld sok sms-t, túl sok pénzt sem jelent, de ha tagokat gyűjtesz, jóval többet kapsz, mintha csak magad lennél. Tudod... sok kicsi sokra megy!

    Hogyan regisztrálhatok?

    Erre a linkre kattintva kitöltheted a regisztrációs lapot:

    http://www.mobilpont.hu/be4.html

    FONTOS!

    A regisztrációnál Ajánlónak ezt a számot írd:

    06 20 443 1683


    Sok sikert!
  • CzGobe
    #18
    én most szereztem be 1 ilyet, (régi nagy szerelmem) eddig tetszik :P
  • xartna
    #17
    Hello
    Nekem is ugyan ezt csinálja a 7610-em, nem kapcsol be, és nem érzi a töltőt. Most vágjam ki a kukába?
  • Willi Betz
    #16
    sziasztok!
    egy olyan kérdésem lenne ,hogy mitől van az ,hogy a telefon nem kapcsol be ,nem érzi ha rárakják töltőre és új aksi is van benne?
  • gomoo
    #15
    szevasztok azt szeretném kérdezni,hogy meddig lehet húzni mmc kártyával 1gb bír?
  • Web mester
    #14
    Hali!!
    Örülnék ha valaki el tudná küldeni a The Sims Bustin' Out symbian S60as verzióját.
    [email protected]
    Köszi előre is!
    Üdv!!
  • kozso
    #13
    Még mindig nincs? :o(((
  • kék
    #12
    Megoldódott a probléma. :-)))
  • kék
    #11
    Sziasztok!

    Az a helyzet, hogy feltelepítettem az USB kábel driverét. Ez után állítólag fel kellene ismerje az XP az új hardvert, de nem csinál semmit. (XP-n a service pack 2-es fenn van.) Letöltöttem a Win98 SE-re is a drivert, de azt meg nem tudom telepíteni, mert valami Quick fix service packot kér.

    Tudna valaki segíteni? Előre is köszi.
  • kozso
    #10
    Nincs vkinek frissebb oxygen phone manager for symbian 2.0.4.1 nél frissebb tört? Vagy akár elég lenne a 2.2es (symbianos, nem sima) verzióhoz imeiből kulcs generátor...
  • kozso
    #9
    Pc suite-tal megy, csak azt rühellem, de valamit, valamiért. Köszi.
  • Tufa16
    #8
    másold egyből mem kártyára! Bluetooth exchange folderben tudsz oda bejutni aszem. vagy a nokia pc suiteban meglehet oldani
  • kozso
    #7
    Itt elvileg úgy megy, hogy áttolod a telóra a .sis filet, és azt felinstallálja a telcsi. De az n-gage file az .blz, azzal meg nem megy, de már találtam egy blzinstallert, most már csak az a kérdésem, hogy milyen szoftverrel tudom bluetooth-on az mmc kártya gyökérkönyvtárába átrakni a .blz file-t, mert ha sima fájlküldéssel nyomom, akkor sms-ben megy át, és ismeretlen file formátun üzit kapok.

    5let?
  • Taranov
    #6
    Én nem tudom hogy kell, de úgy képzelem el, hogy rárakod a játékot és megjelenik valamelyik valamelyik menüpontban.
    Mondjuk a 9210i-n külön telepíteni kell a játékokat, de ha ilyen option nincs a 7610-ben, akkor kizárásos alapon az előbbi verziót tartom elképzelhetőnek.
  • kozso
    #5
    Nem hiszem hogy a nokia leírná, hogy hogy kell, tehát nem is találtam rőla semmit az alábbi linken... :(
  • Geeryy
    #4
    Bővebben:Link
  • traXion
    #3
    N-Gage programok futtatása
  • kozso
    #2
    Hali!

    Elsőként arról érdeklődnék, hogy hogyan lehet N-Gage programokat futtatni, 7610-esen?
  • Taranov
    #1
    sya