805
Szerintem az egyik legjobb zenemaker program
  • Skiper
    #41
    na, én készítettem egy nyugis house számot, ami trópusi hangulatot idéz nyugival :)
    ti?
  • Skiper
    #42
    jah, a title: Skiper - Tropical Bit (7MB körül van)
  • Skiper
    #43
    Sikerben, jóban, pénzben gazdag, fasza 2005-öt kívánok!
  • BBird
    #44
    És az oldalon levő legújabb verzió-hoz jó az adott crack? :-)
    Mert ott már az 501-es van.
  • Skiper
    #45
    jó, hogy mondod, utánanézek!
    letöltöm az újat, letöltök hozzá krekket, és kapjátok a linket.
  • Neme.
    #46
    Ha valaki esetleg tud hangminta letöltési helyeket, szóljon. :)
  • Skiper
    #47
    jó kérdés, hogy hol lehet ilyeneket lelni, nekem egyelőre nincs ötletem.. :-P
  • BBird
    #48
    Na sikerült már cracket találni 501-hez? Vagy ahhoz jó amit felraktál az oldalra? :-)
    Csak mert lassan neki kellene állnom a szakdogámnak, s mivel Buzz-t nem akarok használni, így gondoltam Fruitban alkotok, azt már jó néhány éve volt szerencsém használni, 2 és 3-as verziókat.
  • Skiper
    #49
    HÖ!
    Szakdoga? Nyuzikmékingből? :D
    WVÁHÁÁááhóóó!!!! :D
    Amúgy beszart a DC++-om, ergo nincs krekk :PPP
    de vmelyik DC++ hubon tuti találtok :)
  • BBird
    #50
    Nem használok már dc-t.
    Amúgy nem nyuzikméking. Multimédia, szóval videó is, grafika is, HTML is, stb. Csak akarok majd a flash részéhez valami háttérzenét, meg gombhangokat. :-)
  • Skiper
    #51
    váágom, gombhanghoz én is használtam, alaphangokkal tökjókat lehet művelni. pl. 3-4 oktávval feljebb viszed a lábdobot, és beállítod hogy ismételje, amíg tart a lejátszása és akkor ilyen fasza darálós, magas hang lesz :] (hi-tech ;)
  • BBird
    #52
    Hát ismerősöm szerint ilyen effektekre jobb a Buzz, az legalább ingyenes. :-)
    Viszont régen egy jóbarátom remek nótákat kreált fruit alatt. Szóval ez is jó, az is jó, meg a többi is jó. ;-)

    Ha nem lennék lusta, már rég megnéztem volna az 501-t, az 500crk-val. Amúgy megvan neked Skiper az 500 install? :-) Vagy googlezzam szét majd antilusta perceimben a netemet? :-)
  • Skiper
    #53
    van nekem installom, 37 mega!
    de sajna annyit nem tudok feltölteni egyhuzamban....
    ha van msn-ed, add meg és elküldöm azon (384kbps-sel tudok feltölteni, az msn ebből jó, ha 30-at ki tud használni).
    az én címem: [email protected]
  • BBird
    #54
    Időközben már feltettem ezt az 501-t, s az oldaladról lekapott cracket. Szerencsére nem akadt ki tőle a program, csak az about ír 500-ról. :-)) Lényeg, hogy eddig müxik. :-D
    Azért köszi a segítséget! :-)
  • Skiper
    #55
    höhö, jaja, ez a jó az fl-ben, hogy okossággal meg lehet oldani benne sokmindent. :))
    nagyon szívesen
  • electrodelux
    #56
    Na mivel hogy egy jó pár éve nüstölök 1 pár Zeneszerkesztő Progy-t. Gondoltam én is beirok ide.
    Emléxem hogy még annó 199x környékén szegény Fasttracker milyen jó software volt csak kipusztult mint a dinoszauruszok.....Találtam is 1 hasonló Tracker programot a Renoise Trackert amit innen lehet letölteni.Renoise 1.5 beta Download Windows/Mac os X.Iagz ez még csak a béta de remélem hogy hamar ki jön a fuul verzíója.Én úgy gondolom hogy 1 profi zene elkészítéséhez 1 program önmagában kevés.Ezért érdemes minnél több progit használni mert minden program más és más.Jelenleg ezeket a programokat használom:FL Producer 5,Reason 2.5,Sony Acid Pro 5,Sound Forge 7....A másik dolog hogy a hangzás tekintetébenn az FL: Elektronikus pl:Techno,House,elektro stb-hez míg a Reason viszont Progrsszív. zene szerzésére a legoptimálisabb.De lehet hogy ezt rosszúl tom.+ugye a zeneszerkesztö program is kevés ha nincsenek jó hangmintáink(Wav)stb.Ugyhogy érdemes ezekből is minnél többet beszerezni.1pár link: )music-sites.net,djsamples.com,soundsonline.comHa Valkinek valamilyen problémája a valmelyik progival, elérhető vagyok MSN-en(kb. du.2-3-tól reggel 5-6ig, és szívesen segítek ahol tudok. ([email protected])
  • Skiper
    #57
    köszönjük a hozzászólást! :)

    én is több programot (szám szerint 3-at) használok: FL, SoundForge6, GuitarRig (mer' még nincs gitárerősítőm:), egyértelmű, hogy ez a fasza megoldás. én kváázi rákötöm a gépre a gitárt, és felvett hangokat is felhasználok (van, amikor a saját hangom torzítom szanaszét, és k-rvajól hangzik), így van lelke a muzikának, de természetesen csináltam csak FL-lel is érzelemmel töltött zenét :)
  • Skiper
    #58
    ja, és kurvajók a linkek, kössssssssssssssssz!!!!!!!!!!!
  • Skiper
    #59
    csak kár, hogy nem látok közvetlen linket az ingyé letöltéshez
  • OPM
    #60
    nem tudnád megosztani valamelyik zenédet, amit e program segítségével készítettél? :)
  • Skiper
    #61
    msn-em: [email protected]
  • Tufa16
    #62
    milyen programmal torzítod a hangod?
  • Skiper
    #63
    fruity-ban vannak pluginok, azokkal. pl. Fruity Granulaizer (remélem, jól írtam).
  • Tufa16
    #64
    megvan a plugin de vhogy nem bírom müködésre bírni. segíts lécci :)
    mit - hogy
  • RicHardER
    #65
    hy minden FLP felhasználónak! Gondoltam itt az ideje hozzászólnom valamit végül is 6. éve használom ezt a pgr-t...:) Szerintem ez a világ legjobb zeneszerkeztő pgr-e. Én most az FL3.4PE, FLS4.1PE, FLS5.0PE használom...:) /ha bármilyen kérdésetek van a pgr-rel kapcsolatban akkor keressetek meg, megpróbálok válaszolni :)[email protected] (talán még az MSNcímem is megadom:))/...
  • Tufa16
    #66
    Én feltenném az első kérdést! Hogy kell vele zenét csinálni? :)
    Valamennyire sikerült már összehozni, de valahogy mégsem az igazi. néhány alap dolgot elárulhatnál :)
  • RicHardER
    #67
    na lássuk csak... ezek csak Pl-ek.... végül is úgy csinálod meg ahhogy akarod... de a lényeg az FX-ek.... bal oldalt van egy kis ablak... ott van egy ilyen hogy: " Plugin " ... na ezt megynyitod és ott van előtted egy csomó kis "hülyeség" ... megynyitod a jobb felső sarokban található " FX " nevű kis ikont... majd oda szépen behúzod... és innentől már te is rájössz, mire is valók ezek:D
    először ajánlom figyelmedbe a " Reeverb " nevű filtert...
    majd ez után jöhet a többi:)
  • Skiper
    #68
    :)
  • RicHardER
    #69
    hy all... kicsit utánanéztem a neten és találtam egy jó kis honlapot... innen le lehet tölteni mások által készített zenéket...
    absolute.hu
  • electrodelux
    #70
    letölthetővé tettem 1 pár saját kreálmányomat akit érdekel +halgat6ja...www.b-vendel.fw.hu
  • DEDDI
    #71
    Sziasztok! Hogyan tudom az fl studió 4 menüjét megmagyarosítani? Köszöntem ha valaki tudja!
  • Tetsuo
    #72
    6 évig hogy lehet ezt használni? Innen tovább szoktak lépni..
    Ennél még a Reason is jobb. (Nem kötekedek, csak nem értem h mérnem használsz cubasét?)
  • Skiper
    #73
    ez karaj :)
  • Skiper
    #74
    én erről nem tok sokat , de hamar megtanulható
  • izb
    #75
    Te meg miért nem tanulsz meg hegedülni??
    Ez kb olyan kérdés!!
  • Skiper
    #76
    :D
  • RicHardER
    #77
    A válasz igen egyszerű... ezzel a proggrammal dolgozok...
    és még 1 ok... " a jó pap is holtig tanul" ... remélem érted, hogy mire célzok...
  • RicHardER
    #78
    ohh... és még valami... szerintem majdnem teljesen mind1, hogy milyen pgr-t használsz... ha van "tehetséged" akkor végül is mind1, hogy melyik pgr-rel próbálkozol... a végére úgyis megtalálod a azt a pgr-t amit te szivesen használsz... legyen az bármelyik...
    ( ha hülyén fogalmaztam akkor sorry de rohadt fáradt vok:))) )
  • Skiper
    #79
  • isfmitom
    #80
    az oldalrol letölthető "demo" az cask 1 demo, vagy 1 teljes verzio, ami 1 crackel le van korlátozva?

    szoval ha szerzek cracket, letöltöm a honlaprol, akkor a teljes lesz meg nekem?

    és szerintetek melyik a jobb, a 4-es vagy 5-ös?