14
Internet Explorer parancsfájlhiba
  • soke
    #14
    Látom régi topik, de sajnos a leirt dolgok nálam nem szüntetik meg a parancsfájlhiba üzenet küldését. Hiába a mozilla az alapértelmezett böngészö, az üzenetet egy programmal kapcsolatban küldi az explorer, ami müködik tovább ha nem kattintok a felbukkano üzenetre. Szoval hogy lehet letiltani?
  • paynes
    #13
    Nekem szintúgy ez a hibám ezért Letöltöttem a Mozillát és azzal sokkal jobb!!!4
  • marsu
    #12
    Ok, akkor most nekiállok olvasni, de NE KIABÁLJ!!!!!!!

    Mindent értek kösz.
  • PetruZ
    #11
    B*szd meg, direkt megadtam ennek a topiknak a linkjét, hogy olvasd már el az elejét is (#2-es hozzászólás)!
  • cSuwwi
    #10
    váltani Firefoxra...
  • marsu
    #9
    Sziasztok.
    Mit kell csinálni, ha ez Explorer, általában a lapok betöltésekor, hibát jelez, a skriptekkel nem tud mit kezdeni.
  • PetruZ
    #8
    Ez már az...
  • 0ppika
    #7
    Ghost még 10 perc sincs.
    Modemmel estleg 30 perc :P
    Egy ismerősömnek egyáltalán nem indult az IE és az sp2 segített ...
    Nem is tudtam hogy ha segítek akkor az okoskodás ...
  • PLaci #6
    Két opció ki/be kapcsolása: 15 mp
    Win reinstal: 15-60 perc
    Új IE telepítés: 30-120 perc (letöltéssel)
    Szervízcsomag: x idő (ez mér segitene? :-P)
    Opera/Mozilla/FireFox telepitése: 10-20 perc

    Okoskodás az Sg.hu fórumán: MEGFIZETHETETLEN!
  • 0ppika
    #5
    Most ez miért marhaság??? Mindegyik tuti megoldja a gondjait ...
  • Devla
    #4
    Ha ez tényleg le van írva ezerszer az IE topicban, akkor megérdemli a #2es megoldást.
  • PetruZ
    #3
    Légy szíves ne terjessz efféle marhaságokat... :)

    Az Internet Explorer topikban már ezerszer felmerült és a megoldás mindig ugyanaz: Internet Options - Advanced fül - "Display a notification every script error" (magyarban: "Üzenet megjelenítése minden parancsfájlhibáról", vagy ilyesmi) elől pipa töröl, "Disable script debugging" (ez az előző felett van, magyarul olyasmi, hogy "Hibakeresés tiltása a parancsfájlokban") elé pipa berak.

    A topik zárható.
  • 0ppika
    #2
    Win reinstall, újabb verziójú IE, szervízcsomag, vagy opera, mozilla ...
  • Jackson
    #1
    Sziasztok!Valaki tudna segíteni,hogy lehetne megszüntetni ezt az internet explorer parancsfájl hibát?