16
egy uj kalandjáték
  • ibrik
    #16
    Figyelem a topik "népszerűtlenségét" - és ezáltal a játék népszerűtlenségét is, ezért úgy döntöttem, hogy a magyarítás elkészítését határozatlan időre félreteszem.
  • ceas
    #15
    Ha tudsz angolul, akkor:
    végigjátszás
  • mixk
    #14
    Érdeklödnék a második pályán amikor a világitó tornyot kell forgatni ahoz,hogy a négy virágszerü valami müködjön ott mi a megoldás tudnátok segiteni.
  • M.A.D.
    #13
    PC-Sentinel Descendants In Time 2CDs BIN
    ezt is megtaláltam. :)
  • ibrik
    #12
    Erre már rég rájöttem, sőt ennél már sokkal többet tudok.
    Lithtech...
  • ceas
    #11
    ja, és van benne felirat illetve bekapcsolható
  • ceas
    #10
    Hááát...elég gyenge lett szvsz, de azért nem beszélek le senkit. Pár óra alatt végigvittem és inkább idöigényes mint nehéz, értem ezalatt, hogy sokat kell benne mászkálni. A történet az nulla, azaz szvsz nincs is benne, kezdödik a story, mint valami sírrablós történet, aztán folytatódik valami zsarolással, aztán megjelenik, valami védelmi program (hogy ezt honnan vették?!?, inkább szellem lenne vagy valami hasonló) egy csaj képében, és onnantól kezdve valami ösi civilizációról hablatyol, a végén a csattanó - ha annak lehet nevezni - is elég gyenge. A fejtörök viszont nem annyira roszak és nagyon szép a grafika, szóval, mivel amúgy se olyan hosszú érdemes belenézni.
  • ibrik
    #9
    Nahát-nahát...
    Ez a játék is lithtech-motoros...
  • antijedi
    #8
    :PPP
  • ibrik
    #7
    ...szárazkenyéren és vízen...
  • antijedi
    #6
    éjjenéjjen
  • ibrik
    #5
    Ha valaki "megszerezte" volna már a játékot, nyilatkozzon, hogy van-e benne bekapcsolható feliratozás (a screenshot-okból ez nem derült ki) és hogy ezáltal érdemes-e magyarítani.
  • Lacc
    #4
  • Kandurex
    #3
    Mennyi érdeklődő..
  • spatz
    #2
    Gép követelmény
    Windows® 98SE/ME/2000/XP
    800 MHz Pentium® III (or Higher 1.6 GHz recommended)
    128MB RAM (256 MB Recommended for XP)
    64 MB 3D Video Card (128 MBrecommended)
    DirectX 8.1
    Mouse and Keyboard
  • spatz
    #1
    Most jelent meg a Detaliontól (tőlük származik többek között a Schizm 2 is) A SENTINEL: Descendants in Time kalandjátékának demója. A játék egy csodás, színekben gazdag 3D-s világot ígér, rengeteg fejtörővel és kihívással. Kaland kedvelők mindenképpen próbálják ki, mert így van idő eldönteni, hogy december 8 után megveszed e, vagy sem :)

    http://www.adventurecompanygames.com/sentinel/

    A hivatalos oldalon igérik, hogy
    - a kiadó:Mysterious Journey és Mysterious Journey II
    - kölönböző nehézségi puzzlek
    - nem lineráris játék (de sokx monták már...)
    - gyönyörű 3D környezet
    - változatos világ