34
Cold Fear
  • Seth
    #34
    Nincs
  • roland987654321
    #33
    Van a játékhoz magyar szinkron?
  • robertlong
    #32
    Na csá!
    Valaki elárulná nekem, hogy találok egy magyar véggtolást ehez a Gámához?
    Elakadtam amikor a csajnak meg kell szerezni a vahcinát.
  • caprine #31
    Itt a komplett leírás, persze english:)))
    http://www.cheathappens.com/text/coldfearfaq.zip.txt
    Így már nagyjából értem miről szól a game, csak az irányitás ne lenne olyan gagyi.
  • caprine #30
    Én rögtön az elején elakadtam. Hol a francban van az Emergency Radio Code?
  • mila69en
    #29
    hát hiába eza jatek számomra felejtős asszem azt a pihenést DMC3 után inkabb a MGS3-a töttöm
  • mila69en
    #28
    hat ha télleg jó a hangulata akko asszem én is keresek benn pozitivumokat azt ekezdem jatszani
    nem azt mondom hogy eza legutolsó gamma csak igy elsöre nem tetszik de azt kitudja lehet hogy fog ha bele merülök asszem be is kapcsolom ha má ennyire dicséred.
    meg má uis fájnak a ujjaim a DMC3-to kell 1 kis pihenés

  • Anubys
    #27
    Áh, szerintem akkora hangulata van, hogy az csak na... De az irányítás kapcsán igazad van. Tökömért kellett újjítaniuk a harcrendszert? Na mindegy, a lényeg, hogy annyira azért nem szar... :)
  • mila69en
    #26
    nem nem a grafika a fő de ha már ekkora ratyi az irányitása akkor legalább nézne ki valahogy az talán kompenzálna valamit monjuk kint a vihar az tetszett nekem is(de azt nem mondanám hogy ebbe a legszebb MGS2)na de a belső terek ajjajjajjajj
  • Anubys
    #25
    Hát, öregem, ha nálad a grafika a fő, akkor úgy kell neked. Amúgy meg nem gáz a grafika, sőt, ebben van eddig a legélethűbben megcsinálva a vihar, és iszonyat hangulata van a játéknak. Sajnos az irányítás az tényleg elég gáz.
  • mila69en
    #24
    ez a játék mekkora 1 xar grfika 0 mega irányitás is 0 sztoriját meg nem tom de nem is fogom meg tudni inkább kihagyom
  • SnoopyZfather
    #23
    Hali!

    Egy kis segítség kellene-elakadtam az egyik résznél.Annának elvittem a szérumot, utánna Kamskynak a laptopját kellene megkeresni de sehol sem találom pedig már 6-szor körbejártam.
  • Sephi
    #22
    :DDDDD
  • petyka2
    #21
    Na azért több is van...De sokszor még a 200ft is-amiért letőltöm-sajnálom érte...:DDD
  • Sephi
    #20
    Mondtam mar jouember. Ne a cikket olvasd hanem a forumokat. A nep velemenye is szamit nagyon nem csak aze az emberi (azoke) aki irt egy cikket...

    Van 10 ember akinek nem teccik es 10 akinek teccik. De az elso csapatbol harman cikkirok es a masodikbol csak egy. Kinek fogsz hinni?
  • torrente
    #19
    Az IGN-en jó az olvasói értékelés és általában külföldi oldalakon is dícsérik (fórumokon). Tudom, nekünk magyaroknak semmi sem tetszik.
  • torrente
    #18
    Évente 3-4 JÓ játékért felesleges fenttartani egy konzolt (többről nem is beszélve) nem?
  • insp
    #17
    Bezony, de a megvaklósítás az nagyon ott van.
  • Sephi
    #16
    Igen ismeros a "Pedig elég jó értékeléseket kap!" szoveg.

    LAthatod az eredmenyt.
  • petyka2
    #15
    Ez tényleg igy van sajna...
  • KaTy
    #14
    Erősen közepes a gáma...
    Elsőre jónak tűnik ,de szerintem hamar unalomba fullad.
    Egyszerű feladatok,oda vissza rohangálás egy hajón...(legalábbis addig amíg játszottam vele)
  • Skynet
    #13
    Sephi mostanság minden hasonló stuffot un..:)
  • torrente
    #12
    Pedig elég jó értékeléseket kap!
  • torrente
    #11
    Akkor ennek is csak nagyobb a füstje, mint a lánya?
  • Luiprima
    #10
    Akkor nem erőltetem :)
  • Sephi
    #9
    Hat egyszoval unalmas. Egyaltalan semmi korszakalkoto nincs benne. Igaz par eredeti otlet volt benne de en mar nagyon unom a stilust.
  • Luiprima
    #8
    Kipróbáltam de nem volt rá sok időm elsőre jó kis játéknak tűnik horroros beütéssel szép grafikai megoldásokkal de majd a játszhatóság eldönti a dolgot erről még nem tudok mit mondani.
  • torrente
    #7
    Kipróbálta már valaki? Tényleg durván jó?
  • CrucifX
    #6
    Hol is magasztalták?
  • Padló
    #5
    A hajós kép láttán nekem is az Mgs2:Sol tanker rész ugrott be! De ez csak elvonási tünet! :)))
  • Sephi
    #4
    Csak ne legyen olyan mint a mutkor a Spy Fiction volt. Midnenhol magasztaltak oszt egy nagy MGS masolat lett a vege. Faken.
  • Sephi
    #3
    Ez tenyleg naon utos lesz! Az UBISOFT az utobbi idoben csak jeles jatekokat adott ki :D
  • Padló
    #2
    Megnézve a képeket elég jónak tűnik! :) Hajón, viharban kezemben a stukker! :)) Ahogy néztem akció lesz a javából.
  • fanatifo
    #1
    Nemtudom ki halott már róla de én most láttam képeket erről a játéról és a képeket nézve nemlesz egyszerű a játék!Gamespoton van jópár kép nézzétek meg megéri!!Márciusban jelenik meg é sztem kurvajó kis játék lesz!