44
Dealer : Chronic, Pills & Coke
  • Gregorius
    #44
    Az vagy. :)
  • BBird
    #43
    És a Half-Life 2-ben is? :-)
    Abban mégsincs összelopkodva máshonnan kép... de gonosz vagyok. :-D
  • Gregorius
    #42
    Nos, a credits-ben nem mindenki részesül credit-ben, akinek ténylegesen befektetett munkája van egy játék mögött. Ez már csak így megy. Sőt, ennél nyakatekertebb dolgokról is tudok.
    De ha jól tudom, akkor a srácok dolgoztak az egykori Philosnak is, és az ő révükön a Mithisnek is. Benne van a kezük a Rebels: Prison Escape-ben is és talán a Nexus-ban is.
  • BBird
    #41
    http://www.mobygames.com/game/windows/dune-2000/credits

    http://www.mobygames.com/game/ps2/bloodrayne/credits

    hmm?
  • Gregorius
    #40
    Játékot még nem, de a Dune 2000 gondolom azért ismerős. Na, abban benne van a kezük nyoma, és nekik köszönhetjük azt hiszem a BloodRayne karakterét, vagy valami hasonlót, erre most nem veszek mérget.
    Csak egy kicsit korán akarták megtenni ezt a lépést, hogy full játék fejlesztésébe kezdenek. NEm tudom, mikor született az ötlet, de ha áprilisi tréfának készült, akkor annak nem volt rossz.
  • BBird
    #39
    Ha csináltak is, attól még ez a játék egy kész poén... áprilisi tréfa. :-)
  • davos80
    #38
    Ezalatt mit értesz?Csináltak vmi játékot ez előtt?
  • Gregorius
    #37
    De a Nagual-nak azért van múltja.
  • BBird
    #36
    Na igen, de ha valaki már magatól nem tud rajzolni egy cell arcot, másból kell összelopnia a dolgokat, akkor árul valamit a grafikai munkáról, grafikusról.
  • Gregorius
    #35
    Csak a honlapjába több időt és energiát fektettek szerintem, mint a játékba mögötte. Biztos ötlet szintjén halt meg a dolog, de egy projekt ott is kezdődik, az ötlet szintjén. Kár, mert ekkora homályt nem vártam a Nagual-tól.
  • BBird
    #34
    Én is bolond vagyok... soha nem is volt ilyen project. :-)
    Az ok igen egyszerű! Ha valaki tényleg komolyan gondolta ezt az ötletet, akkor csak az ötletig jutott, ugyanis ha megnézitek a karaktereket:
    Bal oldali csaj a KillBill-ből lett kivágva, és PS cartoon effektet dobtak rá. Az illető ezt az effektet az egyik PS tutorial oldalról nézte, ugyanis a második karakter arca ott található. A Lennyi Kravitz feltételezem tényleg egy fotóról cartoon -ba vitt figura, a jobb oldali arca is ismerős valahonnan.
    Szóval aki összelopkodja a képeket, egy egyszerű cell-t használ és kész... No komment! :-)
  • davos80
    #33
    Nagual még van sztem, de fasza,h behalt a project...
  • Gregorius
    #32
    Mire gondolsz?
  • egypszichonauta
    #31
    ez jó?
  • Gregorius
    #30
    Van még egyáltalán Nagual? Mert az, hogy a projekt meghalt, az egy dolog.
  • davos80
    #29
    Semmit...
  • Gregorius
    #28
    Na, mi a helyzet ezzel a dologgal? Tud valaki valamit?
  • Ronaldo07
    #27
    A hazai Nagual Games csapat egy akciójáték fejlesztésén dolgozik, mely leginkább a Grand Theft Auto sorozathoz hasonlítható. A Dealer - Chronic, Pills & Coke külső nézetes akciójátékban egy óriási méretű városban kell főhősünkkel, egy drogdílerrel minél több sikert elérni. A küldetések során autóval juthatunk el a város megfelelő helyére, ahol sokszor verekedés vagy lövöldözés vár ránk. Négy különböző főhős közül választhatunk induláskor, aki kezdetben marihuána árusítással keresi a pénzt, az utcákon, exkluzív klubokban vagy illegális partykon, minimális nyereséggel. Később speed, ecstasy, LSD és kokain árusításába is belekezdhetünk, és akár saját gomba- vagy marihuána-ültetvényünk is lehet. Célunk egy jól jövedelmező hálózat kialakítása. Jövedelmünk megmaradó részét költhetjük luxusautókra vagy különböző fegyverekre, de arra is lehetőség lesz, hogy saját bordélyházat üzemeltessünk.
  • Hentes Bill #26
    jobb lesz, mint a san andreas
  • edios
    #25
    Hát szerintem tekintve az ilyen típusú játékok népszerűségét azért lesznek rajongói szép számmal! (Na persze akkor,ha normális játék lesz!)
  • antijedi
    #24
    az a müfajok voltak azok amiknek értelme is volt és labdába is tudtunk rugni..., ebben emg nem fogunk labdába rugni svzsz, csak egy irto gyenge koppintás lesz belőle szerintem... :/
  • edios
    #23
    Végre nem űrstratégia,vagy világháborús stratégia,vagy autósverseny! Éljen!
  • edios
    #22
    HÚ BASSZUS! Lehet,h +lesz az első normális magyar játék??? Nagual
  • BBird
    #21
    Tán mert nem szívtunk még eleget? :-))
    Meg ha már GTA style, hol vannak a pikturék? Nekem ne ilyen cartoon networkot dobjanak ki, köztük Lenny Kravticcc. ;-)
  • traXion
    #20
    de, mikó?
  • davos80
    #19
    Miért nem érdeklődik senki sem a játék iránt?
  • antijedi
    #18
    el
  • davos80
    #17
    Elvagyok én itt egymagamban...
  • davos80
    #16
    Dealer: Díleld el a nagymamit

    Dixie Flatline, 16:41 - Játék: Érdekesség - ADATLAP - (2 komment)

    A neten barangolva újabb magyar fejlesztésű játékba botlottam. A Dealer - Chronic, Pills & Coke a hivatalos oldal információ szerint egy nézdahátam perspektívában lubickoló, GTA elemekkel tarkított csoda. Egy jókora városban kell drogdílerként ténykednünk, s minél több embernek, minél többször, minélt több exet, speedet, kokót és egyéb borzalmat eladva kell meggazdagodnunk és jövedelmező hálózatot kialakítanunk. A vagányabbak akár prostikat is futtathatnak, sőt saját piroslámpás negyedet húzhatnak fel a semmiből.

    Négy terjesztő közül választhatunk:

    Dzsoni: A városi sámán, az ex rabja. Vileda felmosórongyot, napszemüveget és hawaii inget visel. Praxisa során annyira szétcsapta magát, hogy már azt sem tudja, hogy hívják. Állítólag volt egy titkos szektás élménye is, ahol molesztálták rendesen..

    Drum&Bass, GOA és Ambient zenére száll

    Ko Ko, az iskolásjány: Go-Go Yubari a Kill Billből, csak kicsit másképp. A legkeményebb díler a földön. Ártatlan szemeivel heretekeréseket és artériás vérzéseket vizionál. Papája belevaló zsernyákként Aikido mester is volt egyben. Mamája egy sogun család leszármazottja. Minkettőjüket véletlenül megölték egy leszámolás alkalmával. A sors őrült nagymamája mellé rendelte, akivel rendesen megcsáklyázták egymás. Nála nevelkedett, míg rá nem szokott a speedre. Ha nem kapja meg a napi adagját, remegni kezd és a célzás is rosszabbul megy.

    Hentelés közben Eminemenet, House és Trance zenéket hallgat.

    Bob: Az afro-amerikai kosár játékos. Sportos viselete mellé napszemüveg és ujjatlan póló dukál. Az egyetemről kicsapták kábszer birtoklás miatt, ezért elhúzott a városból drogokat használni. Álma, hogy körbestoppolja a világot. Állítólag még gyűjt is rá. Napnta egyszer el kell szíjnia egy jointot, különben nem jön álom a szemére. Hip-Hop és raggaere árulja füvet.

    Coc, aki majdnem Cock: Rámenős menedzser, elegáns öltönnyel és orosz Patek Philippe órával. Jómódú családból származik, ahol mindent megkapott, de mivel a pénzügyi mérleg a rossz irányba billent, főként csak pofonokat kapott. Egy elit egyetemen lett kokain és szenvedélyes szerencsejáték addikt. Az értékpapír csencseléssel szerzett pénzét elszórja, főnökei pedig rendre lehordják, amiért pucéron rohangál az utcán. A kábszert notebookjának rejtett fiókjából szórja. Ha ész nélkül szedi be a kokót, annyira lecsökken a vitalitása, hogy nem nyerheti meg a játékot...

    A fentiek alapján nyilvánvalóvá vált, hogy ez lesz a Grand Theft Auto rémálma. Vészesen esni fognak az eladások... A hivatalos oldal

    A domain bejegyzés szerint a projektet Vámosi Zsolt csapata jegyzi.
  • traXion
    #15
    mikó?
  • davos80
    #14
    Mia?
  • Hentes Bill #13
  • davos80
    #12
    Na mivan, senkit sem érdekel?
  • davos80
    #11
    Szóval Lula + GTA együtt.
  • davos80
    #10
    leszünk
  • davos80
    #9
    Olyan Lula féle lesz szerintem, csak Drog Dealer-ek leszek.
  • davos80
    #8
    576 :

    Drog, fegyverek, sportautók
    Multiplatform - 2004-12-02 19:04:00
    Talán ez a három szó elegendõ is lenne, hogy jellemezzük a Nagual Pictures GTA-ra hajazó multiplatform játékát, melyben a kedves játékos kezdõ drogdílerként vághat neki egy többmilliós város meghódításának. A Dealer: Chronic, Pills & Coke-ban a hangsúly az illegalitáson van, de említésre méltó dolog még a produktum kapcsán, hogy az a jól bevált Gamebryo engine hajtja majd, ami többek között a Pirates!, a Morrowind és a Freedom Force hátterét is biztosította. Bõvebb infó a hivatalos honlapon.
  • davos80
    #7
    Cikk 1
  • davos80
    #6




  • davos80
    #5