7
Audio-cd-text
  • VinylToy #7
    Amikor neroba áthúzod a kiírandó fájlokat, akkor Track1,2,3 stb jelenik meg, vagy a számcímek, mert ott azt át kell írni, akkor lesz jó a Cd-text csak!
  • Mentol
    #6
    Én meg azt hallottam, hogy az sem mindegy, hogy DAO, TAO módban írod meg a lemezt! Ha jól emléxem, DiscAtOnce módban kell írni, vagy pont fordítva?
  • Maffya
    #5
    id3 az nem akkor van amikor mp3-at akarok a lemezre? Én audio( cda)
    fájlokat szeretnék ugy kiirni hogy ha beteszem az autóba ami (cd,cd-rw tud lejátszani)akkor az kiirja a számcimeket.
    Valamelyik forumon valami olyasmit is olvastam hooyg cue fájl kell késziteni,stb csak a sréc irása nem egészen volt érthetö.
  • flashX
    #4
    ID3 tulajdonságokat beírtad?
  • Maffya
    #3
    Tud cd text-et lejátszani,de ha megirom Nero-val akkor az ugy irja cd text-be hogy ha megnyitod commanderrel akkor is csak track1-et látsz
  • Dichter
    #2
    Ha mindent helyesen állítasz be, Neroval működnie kéne. Biztos, hogy tud cd textet a lejátszó?
  • Maffya
    #1
    Kérném hozzáértök segitségét mert nem boldogulok audio cd irással ugy hogy cd text legyen rajta amit a lejátszó megtud jeleniteni és igy kiirná a számok cimét pl,:autó cd.
    Probáltam Nero-val,Winoncd-vel ugy hogy bepipáltam a cd text irást de semmi továbbra is track1,track2,stb ként jelenik meg.
    Adott az mp3 fájl amiböl audiot akarok csinálni,adott egy csomó iró progi de sehogy se akar összejönni.
    Kérlek segitsetek valhogy valami ötlettel.