Tüntetés a Danubius ház előtt

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PResident Evil
#34
nyugi...

InfectedMann
#33
BÁRKI BÁRMIT MONDANA A BIZTONSÁGI CÉG AKI ÜGYEL A RENDERE CSAK AKKORRA TUDOTT NEKÖNK EMBEREKET BIZTOSÍTANI ÉS A MIVEL A BÉRES ZOOÉRT IS SZÓL A TÜNTETÉS A CSIRKÉK MÛSORA ALATT AKARTUNK EZT!
HA KELL KAPTOK IGAZOLÁST ERRÕL SZÓVAL GYERTEK NYUGODTAN!

http://www.avpuniverzum.hu AsRock A780GXH - AMD Athlon II X2 250 - 2GB DDR2 OCZ Reaper 1066Mhz - Sapphire HD4850 Toxic - 250GB+200GB Samsung SATA2 HDD - FSP 350W - Acer 19\"

PResident Evil
#32
nos átírtam a topicot kisbetûsre...
és nem szeretném ha flém topic lenne !

InfectedMann
#31
akik jönnek tüntetni kapnak kimenõt

és a tüntetés 10:30ig tart szóval közben lehet jönni de aki valami törvénysértõt csinál és miatt megbasszák a szánkat azt megbaszatjuk!

😊))

nem is!

http://www.avpuniverzum.hu AsRock A780GXH - AMD Athlon II X2 250 - 2GB DDR2 OCZ Reaper 1066Mhz - Sapphire HD4850 Toxic - 250GB+200GB Samsung SATA2 HDD - FSP 350W - Acer 19\"

#30
énis pont ezért nem megyek....


luzerz :oo

\"A digitális, mindentlogolós korban vigyázni kell az emberfiának, mert könnyen megégetheti magát. :/\" Loál János atya bölcsessége - Jelentések könyve 5.55/5 [vétó on]

#29
én elmennék ha közel laknék, jobb mint egy bioszóra 😄

http://www.lohere.net - a MagyarChan

repro
#28
eszek.. hogy lehet demonstrációt szervezni délelõtt fél9-re?
felmérés, h hány munkanélküli és lógós diák hallgatta a Roxy-t?

N0 TXT TLK PLZ!4!

#27
akkor hirdessük ugy hogy "Kettõs állampolgárság tüntetés" és akkor mellette és ellene is jönnek !! :o

\"A digitális, mindentlogolós korban vigyázni kell az emberfiának, mert könnyen megégetheti magát. :/\" Loál János atya bölcsessége - Jelentések könyve 5.55/5 [vétó on]

Davidus
#26
vagy ellen😛

V9ykn8_TZL0

Davidus
#25
akkor már kampányolni kéne a kettõs állampolgárság mellett izs!

V9ykn8_TZL0

#24
Écáh !! Sodinak !!!

meg akkor szóljunk a vér és becsületnek is !!! õket tennap oszlatták fel !

nekik max azt mondjuk hogy az egyesülésükért tüntetünk..... na ott lesz parti 😄DDDDDD

\"A digitális, mindentlogolós korban vigyázni kell az emberfiának, mert könnyen megégetheti magát. :/\" Loál János atya bölcsessége - Jelentések könyve 5.55/5 [vétó on]

Davidus
#23
Szóljatok sodinak is! Õ a legnagyobb tüntetés specialista szjupörgémzen.

V9ykn8_TZL0

#22
remélem a jáksót felkoncolják és lecserélik a danubius rádiót valami másra 😄

http://www.lohere.net - a MagyarChan

#21
ez kurvajó5let... megyek énis tüntetni vazeg !!!!! :ooooo

\"A digitális, mindentlogolós korban vigyázni kell az emberfiának, mert könnyen megégetheti magát. :/\" Loál János atya bölcsessége - Jelentések könyve 5.55/5 [vétó on]

Marcell
#20
A nagy kerdesem csupan a kovetkezo a tuntetes szervezoi fele:
Ti nem dolgoztok hetfo reggel fel 9-kor??

Marcell
#19
En is sajnalom, hogy ugyanolyan radio valt a Roxybol, mint amilyen a Danubius, a Radio1 a Juventus es a Deejay. En mondjuk mindig varialom, hogy epp melyik ado szoljon, de most sokkal szarabb, hogy van egy "Daunibius II" a regi -legalabb a tobbitol kulonbozo- Roxy helyett.

akyyy
#18
www.peticio.hu
csinálj egy ujat és írassátok aláhh<#alien2>

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

FREAK
#17
mik vannak, ez katasztrofális

mi lesz most? tömeges öngyi?

Riszpekk

VinylToy
#16
"Ma reggel bekapcsoltam a Roxy rádiót fogalom nélkül és számomra igen meglepõ módon a "Hoobastank - The reason" címû száma szólt. Mielõtt kikapcsoltam volna, megnéztem, hogy biztos a 96.4-et hallom-e.

-- snitt --

Hazafelé menet (városbandugóban) a "Hooligans - Legyen valami!" számát hallottam a rádióban, újra megnéztem, hogy a Roxy még mindig ugyanott van-e és ugyanott volt.

A los angelesi kamu tini rockbanda a kisebbik rossz egyébként a kettõ közül, a minõsíthetetlen rockzenét (bah, már leírni sem lenne ezt szabad) játszó Hooligans a gyönyörû szép szivárvány számaival és faux rockbanda image-ével még mindig a kereskedelmi rádiózás mûanyag szemete.

Sose fogom elfelejteni egyébként, amikor néhány hete bekapcsoltam a magyar Viva tévét, ahol egy hírblokk ment arról, hogy a Hooligans videóklippet forgat "Legyen valami!" címmel, ezután jött egy werkfilm a Hooligans videóklipp forgatásáról, ahol a banda tagjai elmondták az elmondani valót (ez imidzs klipp - tudtam meg, tehát nincs sztori, csak többnyire az az egyhatvan magas atlétatrikós tetovált gyerek ugrál a kamera elõtt), majd a mûsor végeztével -- szinte hihetetlen -- leadták magát a videóklippet is. Ez egyébként tökéletes illusztrációja annak, hogy mi a magyar videóklipp ipar 2004-ben technikailag, rendezésileg.

A kettõ példa a tökéletes rádiózás szempontjából még mindig sokkal jobb "zenei élmény" (én magam is röhögök ettõl a kifejezéstõl a fenti relációban), mint az a rengeteg europop és eurodance, amit a Roxy nyomat élén azokkal a mûsorvezetõkkel, akik tökéletesen kiszolgálják az erre méltó és érdemes közönséget.

Annak idején, amikor indult szerettem hallgatni, sõt emlékszem Zappéval arról beszéltünk egyszer, hogy õ is mindig azt hallgatja munkába menet. Happy Endre meg az akkor még olyan faszának tûnõ europop slágerek. "Spiller - Groovejet" és akkor tényleg úgy tûnt, hogy a Roxy a legjobb floor-filler zenéket nyomja. Aztán jött a kíméletlen hanyatlás, ami a mai napig tart. Nem érdekel egyébként mi lesz a Roxyval, mert én a roppant kevés kivételtõl eltekintve nem hallgatom, csak néha ellenõrzöm a szintet.

Szar? Szar. Fos? Nagyon.

Örvendetes, hogy azért felsejlik a változás a mûsorszerkesztõi meetingeken, de azért még mindig nagyon messze vagytok attól, hogy én jókat írjak rólatok.

Nincs ma hazánkban vállalható rádióadó és ezzel akár szembe is nézhetünk. A kereskedelmi televíziózás detto, amirõl nem kívánok értekezni, mert le se szarom."


Forrás: Plastik.hu

<#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

InfectedMann
#15
te aztán nagy ész vagy! megnézted az oldalt ahol a bõvebb info van?
mi már azóta rég találkoztunk Béressel!
Mielõtt ilyeneket írnál nézz körül te aztán szvsz!

én már akkor tudtam hol lesznek mikor te még azt sem tudtad, hogy Béresék lelépnek!

http://www.avpuniverzum.hu AsRock A780GXH - AMD Athlon II X2 250 - 2GB DDR2 OCZ Reaper 1066Mhz - Sapphire HD4850 Toxic - 250GB+200GB Samsung SATA2 HDD - FSP 350W - Acer 19\"

M313R
#14
Tüntetés helyett inkább a netet használnátok.
Hétfõ óta a rádió deejay-nél van Zoo Nyalkával, nedvesbugyi nem ment velük, valamelyik másik adón hírt szerkeszt.
Személyes véleményem, hogy gyengébb a mûsoruk, olyanok mint akik be vannak szarva a kihívástól.
Deejay látvány studiója a mammutban van aki látni akarja a két "rusnyapofát" shoppingolás közben élõben.
Végül pár link:
Realmediaval deejay hallgatás a neten keresztül
Délutáni Show
Honlapja (nem frissitette még...)

&#9658;&#9658;^._.^&#9668;&#9668;

Met
#13
A Béres délutáni mûsorát én is hiányolom nagyon😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Davidus
#12
nincs mese tüntetni kell

V9ykn8_TZL0

#11
télleg valami iszonyat gány lett múlthét óta...
tegnap amikor meghalottam paint a roxyn, azt hittem megõrülök... ez volt az utolsó csepp...

DJ Skyline
#10
csak annyiban hogy eddig dance zenék mentek leginkább a Roxy-n...most meg azok eltûntek teljesen...hip-hop,rap,rock...ezek jöttek elõtérbe...elektronikus zenék nagyon eltûntek...olyan zenéket kezdtek el játszani amiket minden más rádió állomás is lenyomat...akkor eltûnt a reggeli adásból a Béres Zó' vagy kicsoda...akkor a kívánság mûsor most nem du. 5-tõl este 10ig megy hanem du. 6tól éjfélig...és ebben a kívánság mûsorban is azokat lehet hallani(olyanokat kérnek) amiket egész nap hallhattál eddig...

Lteebee
#9
Mert aki 5 percnél tovább hallgatja az biztosan megszereti?

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Lteebee
#8
Nem tetszik, nem hallgatod(ahogy én sem).

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

InfectedMann
#7
tök jó hogy ide mind olyan irogat be aki életében 5 percnél többet nem hallgatta a Roxy-t!

http://www.avpuniverzum.hu AsRock A780GXH - AMD Athlon II X2 250 - 2GB DDR2 OCZ Reaper 1066Mhz - Sapphire HD4850 Toxic - 250GB+200GB Samsung SATA2 HDD - FSP 350W - Acer 19\"

mohamed
#6
ez baromság

Kis reggeli merevedés: hugyozni sok, dugni kevés...

Narcotic Syntax
#5
0 tartalom.

\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"

ThePartyFace
#4
"A dance-zene elkötelezett hívei"
Mit koveteltek vissza? Az orankent rongyosra jatszott slagereket? Nem ertem...mit? Felreertes ne essek, nem flamet akarok inditani!
Amugy miben valtozott a radio zenei valaszteka? Nem hallottam a dologrol...

Háboruzni a békéért olyan mint szeretkezni a szüzességért!

Sephi
#3
En a 11:00-00:00 -as musort hianyolom amit a Garami vezetett anno 😞

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

precision
#2
😊)

Bazinga!

InfectedMann
#1
TÜNTETÉS A DANUBIUS-HÁZ ELOTT

December hatodikára tüntetést szerveznek a Roxy egykori hallgatói. A
dance-zene elkötelezett hívei visszakövetelik hajdani kedvenc
állomásuk mára eltunt elemeit. Nem csak a zenei stílus változott a
közelmúltban váratlanul, de a rádiózás egyik legnagyobb egyéniségét,
Béres Zoo-t is hiányolja a feldühödött csapat. Mikulás napján szeretnék
virgáccsal 'megjutalmazni' a keseru változásokért felelos vezetoket. A
demonstráció békésen, és engedéllyel történik. BÕVEBB INFO: HTTP://OLDROXY.ATW.HU

http://www.avpuniverzum.hu AsRock A780GXH - AMD Athlon II X2 250 - 2GB DDR2 OCZ Reaper 1066Mhz - Sapphire HD4850 Toxic - 250GB+200GB Samsung SATA2 HDD - FSP 350W - Acer 19\"