63
\"A káosz-amigók\" :)
  • MagyaR
    #63
    És még annyi, hogy a trombitás szntem elég gyengén teljesít ezen a lemezen. Nem tom mi lehet vele :)
  • MagyaR
    #62
    Érdekes lett ez az új lemez. Kicsit visszakanyarodtak a régebbi, kissé betegesebb stílusuk felé :).

    Nekem az előző lemez jobban tetszett, valahogy olyan emészthetőbb volt számomra, ez már kicsit túl beteg lett úgy összességében XD.
    De attól még jó :).

    Tébolyda, kicsi ország, cukrot öntök a legjobbak számomra :).
    Ultravalo is egész jó (bár a refrénje nem nagyon tetszik). A sail way kár, hogy nem magyarul van, csak ezért nem az igazi :(.

    Kicsit sajnálom, hogy nem kerültek, olyan számok is a lemezre, mint pl. az ajjajaj, most múlik pontosan, nyina, meg az ezekhez hasonló könnyebb számok :).

    Összességében ennyi a véleményem. Az igényesség viszont még mindig nagyon a csúcsponton van ennél a zenekarnál. A szöveg még mindig a legjobb :).
  • PJack
    #61
    "egyre csak fújja
    legyen a gépnek hallelujja"

    most elővettem az Ékszerelmére, Diligram, Káosz Amigos lemezeket, istentelen jóak még mindig régen rengeteget hallgattam.
    Quimby rulez
  • Beast Machine
    #60
    it iz
  • PJack
    #59
    áá, nagyon jó zenét nyomatnak, szvsz, a legjobb magyar együttes ^^ (y)
  • Lacee
    #58
    pedig már kezdtem örülni hogy lesz élet a topikban...
  • Lacee
    #57
    szia!

    A szám amire gondolsz, az a Ventilátor blues, legutóbbi Kilégzés c. lemezükön van. Igaz, "kicsit" másmilyen formában... az elmúlt egy évben lett átfazonírozva a jelenlegire. némileg rosszabb mindőségben innen töltheted le az újat:
    mentés másként

    Fonogram-díjátadó online adásáról lett felvéve, úgyhogy a sercegés nem az én hibám :)
  • kcsaba78
    #56
    Sziasztok,

    Tegnap voltam egy Quibmy koncerten Pesten a Bakáts téren. Volt egy szám amit nem ismerek, és nem is találom sehol. Tulajdonképpen nehéz visszaadni miről szólt, mert egy megafonnal bohóckodtak, és szövege nem nagyon volt, csak ilyen tididi tádádádá pappappapp halandzsa. :) Van valakinek ötlete mi a címe ennek a számnak és melyik albumon van?

  • flippy
    #55
    21-kor kezdődött, és 23-kor lett vége. Kb. :)
  • Lacee
    #54
    hamar hazaértél, meddig tartott?
    én pénteken voltam koncertjükön, Veszprémben.
  • flippy
    #53
    Nem csalódtam a mai izé tegnapi koncertjükben sem:) Hozták a formájukat:) Naggyon jóó volt!:)
  • flippy
    #52
    31-én lesz pótolva:)
  • Lacee
    #51
    be lesz pótolva, júli 29 körül. oda én is szeretnék menni, a Varázszene-koncertek a legjobbak :)
  • flippy
    #50
    Június 25-én Pécsett eszméletlenül jó koncertet adtak!!!:) Siófokra is elmentem hogy megnézzem őket, de az sajna elmaradt...:(
  • Lacee
    #49
    mégis lesz Quimby a Szigeten, mégpedig Manu Chao előtt! nem hangzik rosszul...
  • Lacee
    #48
    ahhoz lehet hogy érni kell egy kicsit :)
    jövő pénteken ZPben koncert!
  • flippy
    #47
    Ékszerelmére sztem is coool!:) Meg szinte mind szupi!:) Bár amikor angolul énekel azt nem annyira bírom! Quimby4ever!;)
  • Beast Machine
    #46
    MOst szereztem meg az Ékszerelmére albumot. Haver adta, mondta, hogy tudja, h nem szeretem az altert, de ez nagggyon jóóó! És mit ad Prímusz, igaza is lett!

    "Én már nem muzsikálok, csak egy jelet hagyok a gépnek,
    Ő mutassa meg helyettem, ahogyan mozdul bennem a lélek."

    Qrva jóóóó
  • flippy
    #45
    thx:)
  • Lacee
    #44
    jó lett :)
  • flippy
    #43


    Ma csináltam:)
  • flippy
    #42
    :-)))
  • Lacee
    #41
    én is, szokás szerint nagyot alkottak!
    jókedvűnek tűntek a fiúk, mondták is hogy koncert előtt kiélték magukat a balcsiban :)
  • flippy
    #40
    Ki volt 27.-án Siófokon koncerten? Én voltam, és naggggyon jóóóóó volt:D
  • Lacee
    #39
    miva?
  • PíszLávJuniti
    #38
    miez :C
    multkor aszittem tankcsapda bohóckodik :C
  • Punker
    #37
    thx
  • Lacee
    #36
    Az "A Sip Of Story" az első albumuk, csak kazettán jelent meg és kereskedelmi forgalomban nem kapható, ezért a zenekar beleegyezett abba hogy letölthessétek teljesen ingyen, ha már senkinek sem hoz hasznot."
    innen

    morzsák és szilánkokat szerintem dc-n megtalálod, de én pl Media Marktban vettem, biztos akad még.
  • Punker
    #35
    A Sip Of Story (1993)
    Morzsák és szilánkok (2001)

    ezeket hol találom meg?
  • Lacee
    #34
    nagyon helyes, megérdemelték.
  • krall
    #33
    Az év modern rockzenei lemeze: Quimby - Kilégzés !!!
  • Lacee
    #32
    elvileg készül DVD is! még nincs hivatalosan megerősítve,de azért a 3 kamera+mikrofonok gynúsak voltak :)
  • krall
    #31
    hát igen szenzációs volt. sikerült első sorba vergődni magamat és nagyon nagyon komoly volt. kár hogy nem lehet megismételni
  • Lacee
    #30
    öcsém, micsoda party volt... :D

    nálam dobogós a koncert, eszetlenül jól nyomták. és végre a hangosítás is sikerült úgy, ahogy kell! utána meg mentünk "levezetni" a Gödörbe, mégis az a zenekar törzshelye is :D
  • krall
    #29
    Tegnap volt valaki Pecsában? Aki kihagyta az nagyon bánhatja, hatalmasat zenéltek a fiúk

    Kép 1

    Kép 2

    Kép 3
  • krall
    #28
    Tegnap volt valaki Pecsában? Aki kihagyta az nagyon bánhatja, hatalmasat zenéltek a fiúk

    Kép 1

    Kép 2

    Kép 3
  • Lacee
    #27
    gyerünk, kvimbilávörök, már csak egy hónap és új album! :D
  • Lacee
    #26
    nos, ennyire nem érdekel senkit a zenekar?

    UP
  • Lacee
    #25
    nem is tudtam, hogy itt az SG-n van Quimby-fórum :D

    kicsit megkésve bár, de itt van pár kép a Millenárisról...
  • RadeoN
    #24
    józan.komolyan.
    saját szemmmel láttam + jópárszor dumál(t)unk

    letett róla, eldöntötte, hogy nem és azóta nem is...
    de lásd: http://www.invisiblepress.hu -> interjú Tibivel

    közönségtalis képek:
    http://quimby.mentha.hu/galeria_fotok/1152_nagy.jpg
    http://quimby.mentha.hu/galeria_fotok/1155_nagy.jpg
    http://quimby.mentha.hu/galeria_fotok/1153_nagy.jpg
    http://quimby.mentha.hu/galeria_fotok/1160_nagy.jpg
    (a "bizonyíték" )