87
Készítés, kölcsönzés
  • jancso22
    #87
    Simán nyerni fogok, az én jelmezem a legjobb, csak optimistán. :)
  • jancso22
    #86
    Remélem nagy esélyem van a győzelemre, szerintem tök jó képet töltöttem fel.
  • csudess
    #85
    Áhh úgy is mi nyerünk szóval...:D:D Amúgy melyik a ti videótok? Persze csak ha meglehet kérdezni!:D
  • mac12
    #84
    ez csak jó nekünk, ha nincsenek komoly vetélytársak mert úgy nagyobb az esélyünk a nyerésre.
  • jancso22
    #83
    Ahogy néztem, elég sok 'nem profi' jelentkezett :)
  • hullabaloo
    #82
    Most néztem meg a honlapon és még lehet pályázni egészen március 7-ig. Az pedig korántsem baj, ha nem vagy profi. Ez a pályázat főleg az amatőrök részére készült. A konkurenciáról csak annyit, hogy már sok videót töltöttek fel (nézd meg őket :)) de mindenképpen érdemes megpróbálni.
  • petragondolai6
    #81
    Lehet még beküldeni videót erre a pályázatra??? Bár nem vagyok profi, de hát nem nagy fáradtság, ötleteim pedig vannak... ilyen nyereményekért pedig tényleg nem kérnek sokat! Nagy lehet vajon a konkurencia?
  • natihorv
    #80
    de azt sem, hogy jó.. miért, a te ötleted mi?:) nyugiiii, nem nyúlom le, ám!!! most látom, hogy a különdíj egy Samsung Corby.. fúú, most nekem nagyon bejön az a telefon, citromsárgában!!!:)
  • hullabaloo
    #79
    Hát nézd, az ötlet csak egy dolog a kivitelezés mellett, ha jól megcsinálod, egy rosszabb ötlet is lehet díjnyertes..

    ..de nem mondtam h a tied rossz
  • natihorv
    #78
    hullabaloo, h tetszett a videó ötletem? szted megvalósítsam? lenne esélyem nyerni?
  • hullabaloo
    #77
    Hát így igen! Szerintem egyedül a videó kemény dió! jobban belegondoltam ha csak valami egyedit kitalálok akkor még lehet esélyem is!
  • natihorv
    #76
    sztem egy amatőr is nyerhet, jó ötlettel! végül is segítséget is kérhet az ember egy profi ismerőstől, meg több ember is összeállhat és együttesen lehet vmi klasszt alkotni. csak akkor osztozni kell a nyereményen. mondjuk 500 000Ft-ot ha szétdobnánk 5 részre, még akkor is jó pénz lenne sztem..
  • hullabaloo
    #75
    Áh az ilyen videópályázatokra mindig érkeznek profi alkotások, 'amatőrnek' elég kevés esélye van...
  • natihorv
    #74
    a legjobb videó készítője 500.000 Ft-ot nyer! az rengeteg pénz! totál megérné fölvenni ahogy készülődünk. húú, van is egy jó ötletem!!! fölveszem ahogy bejönnek az emberek az osztályba, összeállunk egy osztályképre, aztán mindenki szépen elkészül, fölkerül a smink meg minden, aztán a végén megint összeállunk, de immár jelmezben. és ez lesz a videó, de persze gyorsított felvételben, aztán a végén egy before, after képpel zárul a videó.
    milyen hosszú lehet max a videó?
  • hullabaloo
    #73
    A kedvenc 'ötletes', de semmi előkészületet nem igénylő beöltözés a következő volt: Bejött a forma tetőtől talpig szürkébe, és ő volt a 'szürkebarát' :D
  • jancso22
    #72
    Aha, erről én is hallottam. Lehet pályázni fényképpel, készíthetsz montázst vagy éppen videót. Ha nálatok ilyen nagy buli a farsang, akkor szerintem ez tök könnyen menne nektek. Ráadásul a nyeremények is tök jók. Van pénz nyeremény telefon stb.....
  • natihorv
    #71
    csak ne durva komprimitáló felvételek! bár akarva, akaratlanul az is mindig befigyel..:)
    az elején nálunk mindig vannak jó kis csoport képek, azok felvállalhatóak és jók! néztem ezt a lenti pályázatot vagy mit, annyira jó. komolyan ennyi pénzt lehet nyerni azzal h beküldök egy képet?
  • jancso22
    #70
    ja hát az más...:) óó az mekkora egy farsangi házibuli a haverokkal beöltözve, részegen. Én is megyek ilyenbe. Már most látom, hogy milyen király fotók és videók fognak készülni.....:)
  • natihorv
    #69
    igen, igazad van, csak hát aki nem annyira kreatív..:) annak rá kell készülnie, mert azért égni sem akarok a haverok előtt. házibuli lesz nálunk, már most látom magam előtt, hogy mennyi részeg kalóz lesz..:D
  • jancso22
    #68
    szerintem felesleges a nagy felhajtás. Nem az számít, hogy a farsangi buli előtt már hetekkel beszerezd az alapanyagot. Ha igazán kreatív vagy, akár utolsó este a semmiből is össze lehet dobni egy ütős jelmezt. Nekem az egyik ilyen legemlékezetesebb "alakításom" az volt, amikor toronyórának öltöztem be....:)
  • natihorv
    #67
    hát kreatív ötlet, meg egy kis alapanyag, de rövidáru bolt, hobbi bolt szerintem mindenhol van, aztán ezekből tök jókat lehet összerakni.
  • hullabaloo
    #66
    a jó ötlet egy dolog, de arra is kell gondolni hogy mik kellenek a jelmez elkészítéséhez :O
  • natihorv
    #65
    nézz szét a neten, egy csomó ezzel kapcsolatos oldal van, ahonnan ötletet szerezhetsz. de figyelj, ha neked ennyire nincs most ötleted, erőd, kivételesen kölcsönözhetsz is.. és ha mégis megjön az ihlet, majd kiegészíted azt a jelmezt vmi extrával.

    milyen képért fizetnek?
  • goli12
    #64
    Csak hát az nem mindig van!:D
  • hullabaloo
    #63
    Ez pont olyan amihez csak egyetlen jó ötlet kell és már meg is van!
  • goli12
    #62
    Képet jó volna csinálni... vmi jó ötleteset.. járni kell vagy kettőt a városba hátha elkap az ihlet!:D Igazából én szeretnék de adottságaim nem igazán mutatnak művészi hajlandóságot, tehetséget!:D:D:D
  • hullabaloo
    #61
    Hát inkább készítek valamit ami egyedi és nem rólam szól közvetlenül.
    Te is nevezel?
  • goli12
    #60
    Hát ha nekem lenne olyan én beküldeném a képet is meg a videót is minél több esélyem legyen!:D
  • hullabaloo
    #59
    Hát azért persze van az a pénz:D Ez pont olyan amibe be is küldeném ennyit meg is érne :D De lehet hogy csak képpel fogok nevezni!
  • goli12
    #58
    Engem simán nem érdekelne... poén és ha még fizetnek is érte!:D sztem egy próbát meg ér!! nézd meg ezt..!
  • hullabaloo
    #57
    Hát nem véletlen hogy csak személyesben küldtem el! Nem akarom magam leégetni mások előtt! Másik az hogy hova küldeném be?
  • goli12
    #56
    Nagyon komoly!!:D Nem h beküldenéd vhova!:D:D:D biztos nyertes videjó lenne!:D
  • hullabaloo
    #55
    Hát van :S! Küldöm neked priviben! Azt írd meg a véleményedet róla, hogy hogy is tetszik.
  • goli12
    #54
    Na azt megnézném!:D nincs képed?:D esetleg?
  • hullabaloo
    #53
    Hát nálunk a házibulik ilyenek! Ha nincs jelmezed nem jöhetsz. Általában az egész egyszerűektől a komoly alkotásokig szoktak megjelenni az emberek.
  • goli12
    #52
    Feltételhez kell akkor kötni a bemenetelt a buliba ha nincs jelmez nincs belépés...!:D
  • hullabaloo
    #51
    Hát ezekről én is tudtam. Azt hittem lesz valamilyen más buli is ami nem ezt a vonalt követi majd!
  • petragondolai6
    #50
    Ide legalább mindenki jelmezben jön. A legtöbb ilyen farsangi buliban az a rossz hogy csak páran öltöznek be. Én mindig felveszek valami jelmezt csak az eléggé elszokta venni a kedvem, hogy többiek meg semmi energiát nem fektetnek bele a dologba.
  • laserdawn
    #49
    Kamionosok és kurvák, papok és kurvák party... off: Úgy látszik lányoknak mindig a kurva szerep jut ha farsangi buliról szól, de hát istenem, olyannak öltözzenek aminek könnyen, az otthoni ruhákból pikk-pakk beöltözhetnek...
  • hullabaloo
    #48
    Valaki nem tud valamilyen jó kis farsangi bulit?