16
  • shabba
    #16
    Akkor mondj nekem egy másik ADSL nagykert fatáv területen?
  • kicsizoz
    #15
    "(megszűnt a Matáv ADSL monopóliuma)"
    Szerintem sosem volt neki olyan....
  • TeszteloPontHu
    #14
    Lemondod a régit - ha le lehet - és kötsz újat, máris új előfizető vagy. 1 év után sem lesz magasabb az ADSL ár, addigra nagyobb lesz talán a verseny is (megszűnt a Matáv ADSL monopóliuma).
  • 12346
    #13
    jah, esetleg a 6 ropi reálisnak tűnne nekünk.
  • Skynet85
    #12
    chello 1.5Mbit/s Rulezz:D
  • BiroAndras
    #11
    Szegeden már megvolt a növelés. Legalábbis nálunk a 384K fölment 512-re. És Inviteles netünk van.
  • gelkas
    #10
    Na kezdjük Megint!!
    Az SG széllessáv ami mögötte van olvasd el.
    Amúgy a hozzászólásom: 2200-ban. a Magyar.... 50%
  • Alfa Of NS
    #9
    12/ho 768/256 az alap
    volt kedvezmeny igy 10/ho volt
    emeltek most, igy 1024/nemtudom

    en ugy kb 6e/ho-t tartanek jonak 1024/256-nal
  • HUmanEmber41st
    #8
    Na ne szálljatok el a duplázástól, mert az Invitel még nem duplázott ( hogy verje meg az Isten ott ahol van )
  • 12346
    #7
    nem tom mér jobb, mer télleg 512 a minimum a szélessávúnál itthon. esetleg még előferdülhet pár helyen 384. és most volt duplázás ugye...:) szal már 384 sincs annyi.
  • Hofi Géza
    #6
    Én se.Én ugy tudom,hogy 512 a min.Királyság yugoknál jobb netünk van.Szerintem akkor lennének normálisak az árak ha a matáv negint megduplázná a sávszélességet(512kbit-1mbit,1mbit lenne 2 mbit,1.5mbit-3mbit).Álmodik a nyomor
  • kicsizoz
    #5
    Az könnyen lehet, hogy jobb, mert nem tudok róla, hogy nálunk lenne 256k...
  • peteragoston
    #4
    nallam modemes kapcs van (yugo-ban) holnap kotik be a 256k-t, az jobb mint par helyen magyarban vagy akarhol :)) yuppy lesz hasznalhato netem...
  • ThomasTheKoRner
    #3
    Szerintem meg nem reális,mert az akciós árak csak az új előfizetőkre vonatkoznak,és CSAK 1 ÉVIG!
    Ha a normál árak lennének olyanok mint a mostani akciósak,akkor meg se szólalnék...Pl 1Mb-es kapcs bruttó 9e körül...
  • gregor
    #2
    Alfa:Pár hete nőtt hazánkban a sávszélesség,az ár meg maradt.Mennyiért neteznél szélessávon?Szerintem reális ez az ár.
  • Alfa Of NS
    #1
    Mi kiralyak vagyunk, nalunk nagyon jo a szelessavu hozzaferesek aranya.
    ...
    Mert errefele nem adnak lassu, de olcso netet csak a szelessavu van szinte, de az dragan