692
Szolnoki SGsek. Számunk eléri a kettőt?
  • szjuca
    #692
  • TomBond
    #691
  • szjuca
    #690
  • Kadarhun
    #689
  • Smithie
    #688
    Na, mi van itt SOULnok? :)
  • szjuca
    #687
    Buszpálya mellett a szemüveg üzlet oldalán, vagy a Sütő úton is van, őt dicsérik sokan.
  • Soldiers
    #686
    Hi
    Szolnokon hol van ahol tetkós szalon ahol fasza tetkókat csinálnak, mert akarok egy tetovalast az alkaromra
    Koszonom a valaszt!
  • szjuca
    #685
    Sziasztok! Ha hamarabb jövök ajánlottam volna a Laci konyhát a buszpályánál.
  • jazzy
    #684
    Lehet készíteni a homokzsákokat
  • rmfc
    #683
    köszönöm szépen a tippeket!
  • jazzy
    #682
    Én a Drehert messziről elkerülném.. akkor már inkább sütök nektek itthon ebédet, jobban jártok :D

    Aki tud rá szánni annak Galéria, volt szerencsém gyakornokként dolgozni ott és nagyon finomak az ételek.

    Bajnok, Nádas, Róza is jó. Esetleg kint az Evezős csárda, az is jó hely ha jobb idő van, ott ki lehet ülni.
  • bujcsik555
    #681
    Középkategóriában a Dreher éttermet tudom ajánlani.
    Ha jó nagy adag- igazi magyaros ételt szeretnétek akkor a Bajnok Étterem.
    A Liliomfi étteremben még nem volta, de sok jót hallottam már róla.
    Ha drágább, puccosabb helyet kerestek a Galéria étterem.

    Azthiszem mindnek van weblapja, ott meg tudod nézni melyik lesz a megfelelő.
  • TomBond
    #680
    Nagyon híres éttermek nincsenek Szolnokon. Attól is függ merre jártok, meg hogy milyen árban gondolkoztok. A belvárosban egymáshoz közel vannak:
    - Dreher étterem
    - Nádas étterem
    - Róza étterem
    Ezek aránylag jók.
    Ha a pénz nem számít, és a Tiszavirág hídnál jártok, akkor a Galéria étterem.

    Kb. ennyi, de azt azért hozzátenném, hogy elég régen jártam már ilyen helyeken.
  • rmfc
    #679
    sziasztok! családommal holnap Szolnokon fogunk járni,és ha már ott vagyunk,ennénk valami finomat. ki milyen éttermet ajánl? van Szolnokon esetleg országszerte híres étterem?
  • Smithie
    #678
    Mindent bele hami, jelenleg MÉG ők adják a legjobb gyrost.
  • jazzy
    #677
    Szerintem a Hami a legjobb
  • szjuca
    #676
    Pizza Sprintnél is van már gyros. Nekem finom volt.
  • TomBond
    #675
    A Thököly úton van a Tigáz után az olcsó benzinkút udvarában. (Thököly út 83). Bőséges és finom.
  • Soldiers
    #674
    és ez szolnokon pontosan hol van? és bőséges?
  • TomBond
    #673
    Nekem most a Lali falatozó jön be nagyon. Itt tudsz tőlük rendelni: 20/403-3986. Van pitában és tálban is.
  • Soldiers
    #672
    Srácok

    szolnokon hol lehet kapni vagy rendelni a legjobb gyrost vagy gyros tálat??
  • Soldiers
    #671
    köszönöm a válaszokat!
  • bujcsik555
    #670
    Kossuth térnél
  • TomBond
    #669
    Szerintem az okmányirodában.
  • Soldiers
    #668
    Hello

    Szolnokon nem tudjátok hol van a Járási hivatal??
  • JLlompi
    #667
    Szerintem nem kell ide erőszak ,fel kell húzni egy jó nagy falat és intézzék el ők majd kihalnak maguktól :DD
  • mrzed001
    #666
    A motor úttal nem az a gond, hogy van, meg hogy oda terelik őket, hanem hogy nincs körbekerítve kerítéssel és gépfegyverállásokkal.
  • jazzy
    #665
    A motor útra most terelik őket vissza, segítik őket és házakat kapnak. Engem is segíthetne valaki basszameg ha ennyi pénz van.
  • mrzed001
    #664
    Hát, miután minden gyár bezárt, a 4 strandból maradt 1, a főutat áttették a gyerekektől hemzsegő Adyra, és még a c típusú állampolgárokat is kiengedték a motor útról, úgy hogy van mikor a pláza környékén több van belőlük, mint őslakosból ... hááááát
  • JLlompi
    #663
    haverommal reggel hallotuk buszon és egész úton ezen röhögtünk :DD
  • bujcsik555
    #662
    Olvastam már róla korábban én is, de nekem valahogy ez nem tűnt fel, egyszerű lakosként :D
  • Cat13
    #661
    Érdekes...
  • Vaxi
    #660
    http://index.hu/gazdasag/magyar/2012/05/29/szolnok_lett_a_legelhetobb_varos/ :D
  • Vaxi
    #659
    igen? :D itt is dörgött mint atom.
  • bujcsik555
    #658
    Alig...
  • jazzy
    #657
    Van egyfajta vihar :|
  • vigyori14
    #656
    Üdv.
    Régről megmaradt dragon ball os kártyákat keresek. Akinek van bármi féle dragon ball os kártyája, és eladná, az írjon privit és megbeszéljük a részleteket.
  • bujcsik555
    #655

    Metal Liget tervezett kezdési időpontok:
    14.00 Kapunyitás
    14.10 KRÍZIS
    15.00 WISDOM
    16.00 COOL HEAD KLAN
    17.00 DALRIADA
    18.10 ROAD
    19.30 DEPRESSZIÓ
    21.00 OSSIAN
    22.30 TANKCSAPDA
    00.00 KALAPÁCS Vendég: RUDÁN JOE
    01.30 REPLIKA
  • szjuca
    #654
    Március 13.-án, vasárnap megrendezésre kerül a II. Mazsola baba-és gyerekruha börze Szolnokon,a Városi Kollégiumban /Sipos Orbán Szakiskola,volt gyerekváros/ 8-12 h között.
    Asztaljegyeket minden este 6 után Veres Edinánál jegyezhettek elő.Tel:+36 70 425 66 26
    Info ugyanezen a számon,vagy a Mazsola Szolnok oldalán tehettek fel kérdéseket.
  • szjuca
    #653
    MÁMOROCK ROCK HÉTVÉGE A TÓSZEGI VADÁSZHÁZNÁL 2011. JÚNIUS 3-4-5-ÉN. FELLÉPŐK: ROAD, AB-CD, BLUES COMPANY, ROCKIN ROCK CATS, DOGS, C-41, SCREPHEEP, ORPHEUM, STB.