28
Windows XP Themes
  • computerguru
    #28
    Gomdolom ez egy játék,volt már fent a gépen?
  • computerguru
    #27
    Próbáld meg ezt a programot:
    Vista Inspirat 2

    Én is ezt használom és szépen átvarázsolja az xp-t vista kinézetre,nagyon jó!
  • Dyrtyho
    #26
    Sziasztok !
    Nekem a legujabb Windows Xp Sp2se van fönt a gépemen,és egyszerüen nem lehet rá témát tenni.Azt szeretném megkérdezni,hogy honnan lehetne esetleg megszerezni az a Theme Patch file aminek a telepitése után már lehet témákat használni az Xp-n ?
  • ledó
    #25
    hello nekem winter editionom van és fel szeretném rakni a GTK+2.4.14.-et de azt irja ki hogy már föl van téve de nem találom sehol mit csináljak segitsetek!!!!!légyszí
  • Aaronhorv
    #24
    kösz megoldottam magas volt a dpi
  • Aaronhorv
    #23
    lehet h nem teljesen ide illik, de elkélne egy kis segítség. valahogy sikerült elállítanom az xp témát, most ilyen undorítóan néznek ki a gombok.[IMG]H:\Documents and Settings\Aaronhorv\Dokumentumok\Képek\névtelen.bmp[/IMG]meg a betűk is,
    jah és mot lett újratelepítve
  • ORSULIKTAMAS
    #22
    Én a Vista Transformation 6 packba látom a megváltást
  • Faszkalap92
    #21
    Má tele van a faxom hogy így megkompliálják ezeket a szar témákat! Nem toom meccsálni őket hogy müködjenek de lejön csak akkor olyan amikor alkalmazni akarom mintha régi windows om lenne és egy olyan témát tesz be ez má piszok idegesítő...
  • moonman
    #20
    Rakd be egy mappába a shell mappát és az msstyle file-t és helyezd ide azt a mappát:
    C:\WINDOWS\Resources\Themes

    Ja és ne csak a témáknál, hanem a megjelenés fül-nél is nézd meg.
    Ha sehol nem jelenik meg, lehet, hogy kell egy uxtheme.dll fájl csere.
    A dll innen letölthető:
    Link
  • wudy86
    #19
    Sziasztok!

    Letöltöttem Vista témát XP-re, de csak a Shell mappa a különböző .dll fájlokkal és a .mystyle kiterjesztésű fájl van a zip-ben, .theme kiterjesztésű fájl nincs, de úgy látom a többi XP-s témánál, hogy kellene, mert anélkül nem jeleníti meg a Témák között. Hogyan lehetne ezt megoldani? Előre is köszi!
  • Skiper
    #18
    igyunk sört.
  • akyyy
    #17
    de hisz nem is én nyitottam a topicot !!!!! GR.@
  • Garfield
    #16
    Ja.

    Értelmesebbnek nem kell mondani, csak a többieknek kötelező...
  • Garfield
    #15
    De erre találták ki a keresőt, hogy te megtaláld azt a régit és elolvasd a választ.
  • Garfield
    #14
    meg ha beírok valamit a googleben, akkor 10-ből 8 biztos semmi köze sincs a keresendő szóhóz...

    1. Keresni tudni kell.
    2. Senki sem mondta, hogy rögtön pont azt a találatot kapod meg, ami neked kell. De szerintem nem halsz bele, ha rászánsz 2 percet. Lustaságból felesleges új topikot nyitni.

    Jelen témánál maradva: valszeg újdonságot mondok, hogy az Általánosban van egy olyan topik, hogy Hogy néz ki az asztalod?, ahol pont ilyen Windows témás képek vannak dögivel.

    a yahho meg elcseseztt valamit mert ékezetet nem lel.

    Minek ékezet?
    Jelen témánál jó, hogy tök kevés találatod lesz, ha ékezetet raksz bele. Az internet nyelve főleg az angol.
    Google-nál meg sosem volt probléma a ékezet. Arról nem is beszélve, hogy a Google-nál ott a részletes keresés, amelynél nagyszerűen testre lehet szabni az egész folyamatot.

    Ez pedig nem keresőwar. Egyszerűen nem igaz, hogy egyesek annyira lusták, hogy minden apró kis szar kérdés miatt azonnal topikot kell nyitniuk. Nem valami kardinális, egetverő probléma, hanem egy ilyen piszlicsáré, mint ez, amelyet 3 perc alatt a topiknyitó is meg tudna oldalni.
    Komolyan, tisztára mintha egy DC hub chatje lenne...
  • skristof
    #13
    nem, nem is ezt mondtam szerintem....
    csak ha mondjuk te le akarsz vmit tölteni, akkor előbb talán megnézed, h van-e valahol. ha az Istenért sem találod (amiről akyyy is beszélt9 akkor megkérdezed...
  • lck
    #12
    van valahol egy titkos szabály arról hogy csak gugli után szabad fórumozni ?
  • lck
    #11
    OFF/
    egyet értek akyyy!
    sőt igazából azt sem értem hogy miért az a bődületes felháborodás ha valaki létező topic-hoz hasonlót nyit. miért kellene 8000 régi hozzászólás között kutakodni ? akkora katonás rendet ugysem lehet hosszútávon a topicok között tartani. egy új jön aztán süllyed. a legfontosabb közkedvelt témák úgy is elöl maradnak.
    ON/
  • skristof
    #10
    "ha valaki valamit nem lel akkor"
    de ez a baj, h ő rá sem keresett....
    "googleben, akkor 10-ből 8 biztos semmi köze sincs a keresendő szóhóz..."
    az meg a te bajod, h nem tudsz értelmesen keresni
    " yahho meg elcseseztt valamit mert ékezetet nem lel."
    hát, eleve nem is kéne ékezetekkel keresni. mert minek?!? én mindig anélkül keresek
  • akyyy
    #9
    Jó, de minden olyan topicot, ahol valamit keresnek, sőt, hozzászólásnál is ha valamit keresnek, az első válasszok vagy hozzászollások az lesz, hogy a szerencsétlen használja a keresőt....

    pedig a fórum célja pont ez, hogy ha valaki valamit nem lel akkor itt kérdezzen rá, hol lelhet, hátha valaki tud, egy kifejezetten oda irányuló honlapot.....

    Az hogy, kereső war kezd kialakulóban lenni... meg ha beírok valamit a googleben, akkor 10-ből 8 biztos semmi köze sincs a keresendő szóhóz...
    a yahho meg elcseseztt valamit mert ékezetet nem lel.
  • Garfield
    #8
    Mondd, te audio- és optikai célokon kívül használod másvalamire is a nyakadon levő csontgömböt, valamint az abban található rózsaszínű masszát?

    Azt már eddig is láttam, hogy a netes valamint a fórumkeresők használatához szükséges agyterület hiányzik.
    De talán el kéne gondolkodni azon, hogy ez egy olyan kérdés volt, amely rengeteg oldalon szerepel (abba már nem is merek belemenni, hogy az SG-n is van, mert nem tudom neked bebizonyítani, hisz szerinted nem megy a kereső...) és sok olyan, kifejezetten customize jellegű oldal van, amelyek csak különböző progikhoz való skin-ekkel, témákkal foglalkoznak.

    Hogy a #2-ben említett, Windows XP-hez való témákról szóló, pár millió oldalról ne is beszéljek.
  • Chaos Mad
    #7
    khmm.. moderáld magad plz.. emberi közösségben vagyunk :DDD
  • Aspyrin
    #6
    lál gugli
  • akyyy
    #5

    EZAZTÖRÖLJÉK AZ SG-T A NETRŐL OTT VAN A GOOGLE, AKI AKAR VALAMIT HASZNÁLJA AZT!

  • Garfield
    #4
    Vagy nem.
  • Garfield
    #3
    Bazze, meg akarod ölni szerencsétlent???

    Tudod, milyen borzalmas halál vár azokra, akik használni merik a Guglit????

    A kedves topiknyitó ezért nem ment azonnal a Guglira, nem pedig azért, mert egy birka láma (képzavar rulez); csak az életét félti szegény.
  • EOX
    #2
    [URL=http://www.google.co.hu/search?hl=hu&q=Windows+XP+Themes&btnG=Google+keres%C3%A9s&meta=]#2[/URL]
  • DJ RX7
    #1
    honnan lehet letölteni?