28
sony ericsson F500i mp3 lejátszó része
  • Katácska
    #28
    Hy!
    Sony Ericsson F500 i telóm van már régóta...de még nem sikerült rájönnöm,hogy az miért van,hogy valamikor 1 sms-be rohadt sokat tudok írni,viszont van oian,hogy max 2-3 sort...az meg kb a köszönés,meg a hogy vagy...És utána már átmegy 2 sms-re...Valami e-mail átjárót be lehet állítan ami állítólag hatással van az sms-ekre,de sztem ez nem lényeg.Légyszi segítsetek,mert már unom,hogy kb 3 mondatot akarok írni,és az már minimum 3 sms...
    Sürgős...köszi
  • princeofdark
    #27
    EZ engem is érdekelne!



    Egy F500i tulajdonos
  • szita zoltan
    #26
    hi! Igaz hogy k508i-m van, de nem tudja valaki hogyan lehet a kamera hangot levenni? Mert nagyon idegesít!
  • netciggany
    #25
    ha vki tud valamit irjon emailt ide: [email protected]
  • netciggany
    #24
    Hali! nem tudtok vmi yo móccert, hogy hogy kell unlock-olni ezt a rohatt f500i-t?
  • Balumann
    #23
    Kikéne kódoltatni valahogyan :(
  • Balumann
    #22
    jaaaaaaa áhhá. Az ikonokat nem tudtam hogy lehetnek mások. Köcce a kihangosítást, mondjuk azt még nem mertem megpróbálni egyrészt mert nem volt alkalmam, másrészt a haveromnak D750i-je van és az már alapban is kitudja hangosítani mikor még a másiknak csörög, sőt ha jól láttam akkor betudja állítani hogy alapban hogy legyen. Na mind1 köcce a segítséget nagyon :)
  • Nudlisz
    #21
    Témát lehet váltani csak azok a csúnya vodás ikonok maradnak meg. Kihangosítani úgy lehet hogy felhívsz vkit és ha felveszi akkor megnyomod a joyszikot és felvétel, ugyanit hangszoró bekapcs ez pedig a kihangosító. Amúgy egy rádió igazán beleférhetett volna mert annak nem kell hely se....
  • Balumann
    #20
    Nem tom hogy csináltam, én használtan kaptam a telómat, ami nincs kikódolva sajna, Vodafonos :( De témát én alapban tudtam váltani, és rátölteni is, és azokat is váltani. De igen idegesítő hogy a Vodafon letiltja ezeket a dolgokat, van egy olyan előérzetem hogy a kihangosítást is a voda tiltotta le kikéne kódoltatni
  • Mustang2005
    #19
    ezt hogy csináltad??


    Egyébként én rátölöttem témákat és kitudtam cserélni hogy ne a vodás téma legyen
  • Balumann
    #18
    Megtudjátok mondani, hogy hogy lehet kihangosítani, meg felvenni a beszélgetést?
  • Balumann
    #17
    Hy! Nekem is F500i -m van, de nekem különösebb gondom nincs.
    De a bluetooth-t, meg a rádiót azt nagyon hiányolom belőle... Meg a hely is elég kevés
    Az mp3-at meg csak Vodafonnosan nem lehet berakni csengőhangnak?... színvonal
    A kamerája elég tűrhető képeket csinál)
    Egyébként én rátölöttem témákat és kitudtam cserélni hogy ne a vodás téma legyen
    Arra még nem tudtok megoldást hogy kilehet-e venni valahogy hogy ne adjon ilyen hangot mikor kamerázok vagy fényképezek, mert így nem tok suliba órán kamerázni ;D (na jó ez félig vicc volt)
  • pcguru
    #16
    MP3 csengőhangot hogyan tudnék beállítani??

    Vodás F500i
  • Hunter of Deer
    #15
    Please!!! válaszoljon valaki lécci
  • Hunter of Deer
    #14
    Hy! Ha van sony Ericsson adatkábelem azzalakkor feltudok rá tenni mp3-mat csengőhangnakilletve egy párat csak lejáccani???
    mondjuk nekem nem csak azért kell hogy mp3-mat hallgassak nekem nem is kell hozzá füles mert van rendes 1GB-s mp3 lejáccóm!!!
    Csak az érdekelne hogy lehet e tölteni rá kábellel ja és hogy a kamerája szép képet csinál e és hogy a vodafonnál megéri e a 30000FT-t???
    THX!
  • irkab1rka
    #13
    amúgy nem rosz telefon, csak:
    - nem bővíthető (12M) szüval az Mp3 az inkább csak mp3 csengőhnag, bár olyant hallottam, hogy a vodafon nem enged rá letölteni csak saját site-járól, viszont adatkábellel (pl dss-25) minden felmegy rá
    - van rá 3d (java3d IS!) lásd még www.gameloft.com sprintel cell! :) a demó ingyenes
    - telefonnak nagyon jó, de ha többet akarsz mint egy telefon (mert rádio, vagy mp3 kell, vagy sok alkalmazás,) akkor felejtsd el.
    - szinkronizálható Outlookkal (lehet, hogy syncML-t is tud, passz), tehát a calendar-odat beletöltheted.
    - nagyon sok tartalom van rá. ingyen is! pl van egy animált téma, ami egy vízesést tartalmaz.
    kérdezzetek privátban :)
  • irkab1rka
    #12
    Van egy f500i-m (ugyanaz, mint a k500, csak a Vodafone sajnos ugye bebrand-elte)

    magyar specifikáció (marketing)
    http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=hu&lc=hu&ver=4000&template=pp1_1_1&zone=pp&lm=pp1&pid=10172

    angol (alaposabb)
    http://www.mobile-phone-directory.org/Phones/Sony_Ericsson/Sony_Ericsson_F500i.html

    eddig a legjobb leírás magyarul: :)
    http://teveclub.hu/users/198161
  • Mike
    #11
    kamera:
    szerintem éppen hogy nemm :)

    szvsz az mp3 lejátszója meg arra van, hogy be tudj tenni 200-300k-s mp3-mat csengőhangnak, pár alakalmazást, stb, és ne kelljen nyomorogni

    (de ezt már irtam)
  • Mike
    #10
    50k-ból veszek Creative 10 gigás mp3 prüntyit inkább
  • Mike
    #9
    a K700 sem bővíthető
    van benne 42 mega ram, aztán ennyi

    szvsz mp3 hallgatásra elég kevés
    miből állna betenni mondjuk 1 gigát, nem értem
    vagy a flash túl sok áramot fogyaszt?
  • BaLeeX
    #8
    Nagyon tetszik ez a kis telefon nekem is. Bár a hátulján az a kamera kidomborodás nagyon bután hat az lerontja az összképet.
    Meg ugye mp3 lejátszó csak dísznek van mert 10 megára ráfér max 3 jó minőségű szám aztán kész.

    Ár/teljesítmény arányban is ott van bár a voda ezt is elbaszta a liveos menüvel. De azért a Sagem My-v55-öm még mindig jobb ár/érték arányban. :)
  • Shadow_THH
    #7
    a sony ericcsont ugy kell bőviteni, hogy veszel egy nokiát :)
    5510,3300 zenefonok, de bármilyen okos telefon megteszi aminek bővithető memója van (mp3 lejátszót mint sis filet keress és az lejátsza majd jól)
    pl 6600, N-gage de ha nem nokia kell vehetsz SX1-et is az elég jó stb
  • Haversrác
    #6
    szia! :) köszi az adatokat, nem gondoltam volna, hogy egy olyan telefon amiben van mp3 lejátszó beépítve nem bővíthető!! ez igy nagy szivás!
    Végülis nekem külső teccik a teló, nem arról van szó :)
    viszont nekem sajna nincs pénzem az S vagy k700-ra, az azért már drágácska nekem (18 évesen) :)
    köszi szépen az infokat
  • Mike
    #5


    vs.



    sry, hogy fexik a kép
  • Mike
    #4
    ja igen, és ha 500 akkor nehogy voda, mert nem támogatja, hogy akármilyen mp3-mat tehess be csngőhangnak, csaikis amit a live-ról jó pénzért letőltöttél, illetve ocsmány a szine a készüléknek, a live mnü vs eredeti menüről már nem is beszélve
  • Mike
    #3
    szvsz a VodafonEEEEEEEEEEEEE F500 kinézetre egy fos, ha már 500 akkor K

    másrészről nem lehet bővíteni
    ha ilyen vágyaid vannak akkor S700 (ha jól emlékszem) bár az igazat megvallva inkább vezsek a K500i-m mellé egy 10-20 gigás mp3 lejátszós dobozkát, legalább nem zavarnak meg zenehallgatás közben

    a K500 nagytesójában (K700) +30 megabájt memória és FM rádió illetve kékfog van. eldönthető, megér-e ez plusz x ezret

    a K500-ban lévő 12 mega meg arra elég, hogy mp3 csengőhangokat tehess be, illetve plusz szir-szarokat tölts le, és ezzel együtt kényelmesen elférj, ne 2-3 megán kelljen nyomorognod
  • EOX
    #2
    nem lehet bővíteni
  • Haversrác
    #1
    Sziasztok! azt szeretném kérdezni, hogy van ugye a sony ericsson f500i nevü telefon :) És ennek van egy mp3 lejátszó része. Mert az a 10 mb belső memória elég kevés sztem, és hogy lehet e bővíteni a telefon mondjuk sd/mmc kártyával???? fontos lenne tudnom, hisz itt a karácsony, és lehet ilyen telót kapok! tudnom kell hogy tulajdonképpen megéri e emiatt! jah és hogy kapható e sony telókhoz sztereó (nem mono) fülhallgatót?
    Köszi szépen, itt van egy link a telóról:
    Itt

    nah meg itt is

    köszi szépen előre is, csao