131
  • akyyy
    #51
    a műsorba mondaj meg a vágó a jelszót.....addif tipeljünk :) vagy törd fel
  • akyyy
    #50
    de én kíváncsi vok mien neten csinálni eddgi még nem volt rá lehetőségem...iletve egyszer, csak hullarészegen az ember nem igazán tudd kreszvizsgát letenni :)...vag ynem az általánods műveltség volt tán..

    jah amúgy a német rtl-en is van vmi..
  • CLINT EASTWOOD9
    #49
    Titeket beenged a program?
  • Bandee1987
    #48
    az a baj :(
  • akyyy
    #47
    előre megmondom , Kiss valaki , budapesti tvnéző fogja nyerni
  • Bandee1987
    #46
    Az internetes játék nyereménye:
    Clevo M121W típusú, Intel® Centrino™ mobil technológiás, beépített 8XDVD íróval ellátott, hordozható személyi számítógép
  • akyyy
    #45
    én is :D
  • Aspyrin
    #44
    én is neten próbálkozom
  • Bandee1987
    #43
    amugy neten megcsináljátok? én lehet, hogy igen. Végülis egy notebook-ot lehet nyerni...
  • Bandee1987
    #42
    lol, olvastátok a mai blikket?
    Ellopták Vágóék évismétlő tesztjét
  • akyyy
    #41
    az ujja...
  • Hentes Bill #40
    hogy mid?
  • Bucser
    #39
    De legalább lehet megint sms-ezni pénzért... már remegett az újam a telefonon:D
  • Hentes Bill #38
    jó az
  • winnie
    #37
    bár én mondjuk azt sem értem, hogy mi a gond - tényleg ilyen műsorokat néznétek a tévében? lol, ne már.
  • winnie
    #36
    a vv3 nem idén volt? akkor meg? az más kérdés, hogy az év eseményeiről lesz benne szó, és nem csak rtl-es esményekről. az megint más kérdés, hogy hülyék lennének, ha nem promóznának más műsorokat
  • winnie
    #35
    ember. mi benne az intelligencia teszt? ez már a 4. ilyen ország tesztje műsor, de nem tudom, hogy hol sikerült beleolvasnod, hogy az interlligencia méréséről szólna. az már volt. ez most új
  • nemcsakfeel
    #34
    [fenyül]
  • akyyy
    #33
  • Punkerwork
    #32
    valszeg nem fizettek licencet, csak lenyúlták az ötletet
  • Devla
    #31
    Az evismetles szorol meg a topic alcimebol kovetkeztettem arra, hogy ez az egy evvel ezelotti "Az orszag tesztje" folytatasa, ami egyertelmuen IQ teszt volt.
  • Punkerwork
    #30
    az intelligencia szó nincs a címben, szal gondolom a retek sem úgy reklámozza, az túl sok nézőt riasztana el
  • Devla
    #29
    Ez aztan k.ra intelligencia teszt, gratula megint retekklubnak.
  • Dynamic
    #28
    Az ez évi "nagy" rtl-es eseményekkel lesznek kapcsolatosak a kérdések.Survivor,vv3...ilyesmi.Gondolom, hogy ki esett ki először a vv3-ból meg ilyesmi.Hát csodálatos:)
  • akyyy
    #27
    pffff....ha ez igaz....
  • Aspyrin
    #26
    Nézd, én a bemutatóban a vv3 egyik szereplőjét láttam, a kérdés pedig ez volt: emlékszik-e. Ebből azt a tanulságot vontam le, hogy ha egy televízió egy országos felmérés eredményét a saját műsora szintjén állapítja meg akkor ott már nincs túl sok fantázia.
  • Devla
    #25
    En is, elo ne forduljon megegyszer!
    *elgondolkozik azon, hogy egy szar poen meger-e egy bant. de sajnos lassu a felfogasa*
  • winnie
    #24
    miért fogytak volna el az ötletek. eddig mindegyik különböző dologról szólt. nyilván előveszik újra, mert nagyon sikeres, bár szerintem luxux bruttó 150 percet a tévét bámulni...
  • akyyy
    #23
    de a marsii
  • Shadow_THH
    #22
    még mindig jobb mintha egy újabb valóságsó lenne stohl bucival :)
  • Pyx #21
    Jövőre is 2004?
  • Aspyrin
    #20
    hátö, nekem olyan "elfogytak az ötletek, húzzunk le még egy réteg bőrt valahogy" téma jut eszembe erről a tesztről
  • Punker
    #19
    most se ő az első de legalább a témával foglalkozik az aki kezdte
  • akyyy
    #18
    képzeld orvosnál voltam
  • rezsofiz
    #17
    LOL! ÉRTELMES MONDAT RULZ!!
    Szal nem a topik nyitója írta az 1. kommentet.
  • rezsofiz
    #16
    Nem a topic hozzászólója írta be az első commentet......
  • Botond #15
    kezdhetted volna a topikkal,ha a nyitó ember 2óra alatt nem bír beírni semmit valszeg nemérdekes az egész ^^
  • Dichter
    #14
    Jujj, mi történt az első hat hsz-el?
  • Punkerwork
    #13
    remélem nem kell többet itt törölgetnem
  • akyyy
    #12
    jövőhét szombaton lesz.....ugyanugy mitn az iqúss