20
Szal...
  • Mr_no_NaMe
    #20
    Nem tudom, hogy hiba-e, de mindenesetre nagyon idegelő. Eddig akkor kellet bejelentkeznem amikor újraraktam a winfost. 1-2 hete pedig már minden nap hatszor kell bejelentkeznem, mert ok nélkül egyszerűen magától kilogol az SGről a gép. Mit lehet ez ellen tenni? :S
  • Sephi
    #19
    Koszonom :DDD

    Ezt csinaltam en is es mostan tokeletesen megyen hehe :D
  • Shadow_THH
    #18
    hmm király akkor nekem is ezért van... mondjuk én a chatet nem hiányolom csak azt, hogy minden alkalommal ujra be kell jelentkeznem
  • Bandew
    #17
    Nálam is pontosan ez volt és én is a #11-ben leírtakat csináltam.
  • Sadun Tryst
    #16
    FireFox
    ajánlom figyelmedbe.
    mivel nem IE, ezt még a Spy és Ad-warek sem támadják meg neten keresztül. jobban mondva támadják, csak nem tudják magukat felnyomni, mert nem IE van fent :)
  • Sephi
    #15
    Most nem vaok otthon de szerintem tuti hogy engedelyezve lesz... hisz nem nyultam semmihez.
  • Punkerwork
    #14
    engedélyezd
  • Sephi
    #13
    Szal akkor a sutikell mit kell csinalnom? Sajnos csak explorerem van :(
  • akyyy
    #12
    nekem firefpoxba kéne a chat..:( sajnos nincsen :(
  • akyyy
    #11
    NÁLAM IS EZ VOLT; A MEGOLDÁS: KIÜRÍRETT AZ IDÉGLENES FÁJLOKAT, COOKIKAT, SÜTIKET, ELŐZMÉNYEKET.....SZAL LEGYEN TISZTA az explorer, .....sőt tán az is segét hogy még egy másik helyről vagy egy másik böngészőn bejelentkezel (csak belépés, nem állandóra)..majd kilépsz, ujra be, most már kipipálhatod és működni fog....
  • mukika
    #10
    chat nincs és nem is baj...

    eszközök ---> beállítások --> sütik --> sütik engedélyezése (pipa)

    és akkor nem kell mindig bejelentkezni. szvsz sokkal jobb mint az IE.

  • Sadun Tryst
    #9
    nekem ez a hiba úgy 1 hónapja volt. de azóta már SP2 win van, és minden a régi :)
  • Amse
    #8
    Firefoxban nincs chat.A bejelentkezés meg nálam is így van.=o(
    Nem olyan jó ez a firefox.A kinézete tetszik meg a működése, de sok idegesítő dolog van benne.
  • HoTDoG
    #7
    Amióta a FireFox-ot használom, nincs chat, és mindig be kell jelentkeznem, akárhányszor meglátogatom az SG-t. Hiába pipálom be bármelyik "bejelentkezve" marad négyzetet.
  • EOX
    #6
    az otthoni gépemen ugyanezt csinálja
  • Aquir
    #5
    nekem még jó, csak akkor nem marad bejelentkezve ha másik gepről vaok :)
  • OPM
    #4
    nekem is szokta mostanában csinálni hogy nem maradok bejelentkezve
    de szerencsére a mozilla megjegyzi az acc-om, így nem nagy munka újra belépnem
    de tény hogy régebben nem volt ez a "hiba"
  • Devla
    #3
    Raktal fel mostanaban valamilyen biztonsagi programot? Nehany tuzfal extra funckiokent blokkolja az osszes cookiet.
  • cSuwwi
    #2
    A csetből gondolom IE alól nyomod.

    cookiek engedélyezve vannak?

    egyéni hiba lehet, én eddig még ilyet nem láttam
  • Sephi
    #1
    Eskuszom ezt csak azert irom mert senki nem kepes nekem segiteni.

    Mar irtam emailt is es moderatoroknak privit de senki sem akar segiteni.


    Az a baom hogy erdetileg amiutan beirom a uzernevet es a jelszot mindig kipipalom a "Bejelentkezve Marad" kockat es akkor amikor ugyanarol az IP-rol nezem az SG-et mindig ugy is maradok (bejelentkezve).

    De most az a gond hogy ugyanigy csinalom... csak mar alapbol a CHAT nem toltodik be (azt irja hogy nem vaok bejelentkezve) es amikor a KEDVENCEK-et modifikalni akarom akkor sem engedi es akarhanyszor kilepek az SG-bol (lezarom a bongeszot) es visszamegyek mindig ujra kell irni az jelszot es az uzert.

    Meloba is megprobaltam es ott minden rendben volt tehat nalam lesz a baj... de mi a baj ?:((