21
MSI Bluetooth gondok
  • belcure
    #21
    Üdv! Van egy msi bluetooth-om, és arra lennék kíváncsi hogy megoldható-e az hogy a telefonom 5530xm -om a számítógépemhez beérkező internetet használja valhogyan a bluetooth-on keresztül?
  • nokika11
    #20
    Sziasztok! Még régebben vettem az Electro World-ben 1 USB-s Bluetooth-ot még Cd-t is kaptam (ilyen mini) és amikor bedugom az USB-be, akkor feljön a varázsló, és akkor arra megyek hogy keressen az interneten programot keres egy darabig és akkor azt mondja hogy nem lehet telepíteni, pedig a Cd is benne van. Most mit tegyek? Köszi a segítséget.
  • 1Emese
    #19
    Sziasztok, most lehet nem nagyon lesz idevágó a kérdés, de óriási gondban vagyok.
    VAn egy asztali gépem amihez van egy internetkábel kötve (rádióhullámos, 4Mb/s)-es na most én kihúztam ezt a káblet és belevágtam a notebook-omnak a a legnagyobb ilyen helyébe. Beállítottam az ip-t (Windows Vista Home) alatt, majd vártam, hogy elinduljon, de még a kiszolgálót sem ismeri fel.
    Igaz a notebookban van Wifi, meg W-lan modem is. Na most az a kérdés, hogy van a notebookoknál valami védelem? Mert a pcmen is vista van és ott ip kitöltése után simán ment.
    Aztán ugyanezt megcsináltam egy Toshiba notebookkal is amin XP OP volt, de miután beállítóm az ip-ét és mondom neki kapcsolódjon, semmi.
    Tuti hogy valami titkos notebookos trükk.
    A PC-ben lévő hely neve: VIA Rhine II Fast Ethernet Adapter
    A Notebooké: Nvidia Hálózati Adapter
    Valaki aki ilyen problémával találkozott az légyszi help me :(
    Köszi
  • batman
    #18
    Nézd meg, hogy lehet-e állítani azt, hogy milyen irányban történjen a kommunikáció, tehát: telefon->gép vagy gép->telefon vagy gép<->telefon. Hátha.
  • pityuk
    #17
    Sziasztok!
    Faterom vett egy bluetooth usb adaptert (nem MSI) a k700i telfonjához. Feltelepitette a hozzáadott drivert.
    A telefonjáról át tudott küldeni a számitógpre fájlokat, forditva viszont nem ment, a számitógép nem talált kapcsolatot. Bement egy üzletbe, ott azt mondták neki, hogy valószínű, hogy a bluetooth-adaptere csak egyirányú kommunikációra képes. Létezik ilyen?
    Esetleg tudtok ajánlani másik adaptert?
    Előre is köszönöm a válaszokat!
  • Szentione
    #16
    Basic nekem nem talált. de már van. :D
  • Basic
    #15
    Minek neten keresni a drivert? Nekem sem volt hozzá, benyomtam a gépbe a bluetoothot, aztán engedélyeztem neki, hogy interneten keressen drivert. Talál valamit, és kész.
  • Szentione
    #14
    Köszi Batman :) Már próbáltam,de nem találtam :/
  • batman
    #13
    google?
  • Szentione
    #12
    sziasztok olyan problémám van hogy vettem egy MSI bluetooth adaptert de nem kaptam hozzá driver cd t. ha valaki tudja hogy hol lehet hozzájutni az segisen nekem :)
  • gabesz77
    #11
    Sziasztok!

    A problémám a következő. MSI bluetooth eszközt szerettem volna telepíteni laptopra, de a telepítés közben megjelenik egy hibaüzenet és nem hajlandó befejezni az instalálást. (Internal Error 2081 D:\)
    Másik gépen hibátlanul mükődik, de laptopon nem. Van valakinek valamilyen ötlete?
    Előre is köszönöm!
  • Viktorr
    #10
    hali
    nekem eddig rendesen működött.
    most kihuztam a gépből később visszatettem és nem ismeri fel!
    miért?
    elisindítja a telepítés varázsló:D de semmi.
  • sokoo
    #9
    dugd át másik USB likba
  • erx13
    #8
    nekem is lenne egy problémám, tegnap még ment rendesen nem volt semmi gond, de ma meg hogy felnyitom a gépet, már azt irja ki hogy the hardware is not connected,m pedig rendesen villog meg minden hüjeség
    már probált uninstalláni be installálni, de nem tett semmit
    segitsetek léci
  • bogyoka
    #7
    szijjaa
  • akyyy
    #6
  • bogyoka
    #5
    Igen, értem, mert Security panel volt:)))

    És most egyelőre most sikerült, továbbjutottunk, nagyon szépen köszike

    Remélem sikerül a további menet már.
  • Devla
    #4
    Valoszinuleg az a problemad, hogy beirod a gepen a pin kodot, majd a telefonon ilyenkor megjelenik egy parbeszedablak, ahol be kene irni ugyanezt a kodot. Ha nem irod be, akkor timeoutol a parositas es hibauzenetet ir ki a szamitogep. Az egesznek az a lenyege, hogy egy vadidegen ne tudjon parositani akarmit a te gepedhez/telefonodhoz.
  • Devla
    #3
    Arrol van szo, hogy a parositashoz biztonsagi okokbol minket felnek be kell irnia ugyanazt a kodot, ez NEM a simkartya pin kodja, hanem barmi lehet. Annak, aki kezdemenyezi a parositast ki kell talalnia egy pin kodot, altalaban telefonrol szokas ezt inditani, majd a szamitogepen ugyanazt a szamsorozatot beirni, amikor rakerdez a program.
  • bogyoka
    #2
    Szeretnék segítséget kérni, aki tudja, és ismeri ezt, segítsen nekem mert nem boldogulunk ezzel a progival.

    Felvan installálva a driver, látja a telefont és mindig a következőt írja ki:

    To begin the pairing process, enter the Pin code and click initate pairing

    A telefon pinkódját próbáltuk beírni, azt nem fogadja el.
  • Taranov
    #1
    Azok, amik mindig vannak.