14
  • Tetsuo
    #14
    Izlések & pofonok..
    Amúgy ez nem vmi új dolog, már v 20éve kísérleteznek ilyen hengerekkel, ez se több..
  • Munch
    #13
    Minden jót a japánok találnak fel, de szegények olyan egyformán csúnyák, hogy az összes videotelefonnak ugyanazt a képet kell továbbítania... :D
  • Rafaelo
    #12
    annak rossz akinek nagy orra van !!!!!
  • GABOR16
    #11
    Szar teleportkabin, ami csak félig juttat át, mert kevés az energia
  • MaDFoX
    #10
    Eddig szar volt a hang mert kicsi volt a savszelesseg... ...aztan nagyobb lett es lett hozza szar kep is... ...aztan nagyobb lett es a szar kep mar 3D-s, a szar hang maradt, mert arra kicsi a savszelesseg... ...mi jon meg? :S
  • Laza
    #9
    en mar csak azt nem ertem, ki ad ezeknek kozel 19 millio forintnyi manit erre a hengerre, az ilyen jellegu kutatasokra?! :)
    milyen jol is megy ezeknek a kutatoknak... :)
  • dduma
    #8
    ez akkora baromság már elnézést...
  • TheZsenyka
    #7
    És a telefonszex új értelmet nyer :)
  • TheZsenyka
    #6
    A fordító valószínűleg német anyagból dolgozott.
  • Luminas
    #5
    a mobiltelefont is fogni kell a kezedben, mégis sokan használják...
  • Ph03niXx
    #4
    A henger az "cylinder" angolul.

    "Endo szerint a készülék akár már a közeljövőben megjelenhet a telekommunikációs piacon."

    Egy kutató újabb "jövőbelátása". Ahogy waterman mondta: amíg van ernyő, addig nem az igazi...
  • GABOR16
    #3
    Ahhoz szerintem elöbb megkell tudni hajlítani a fényt :)
  • waterman
    #2
    szép szép. azonban szerintem csiszolhatnák még ezt a technikát, mondjuk addíg amíg teljesen eltűnik a henger.. mert még mindíg használnak "ernyőt" amire vetítsenek.. majd akkor lesz R2D2-us a technika, ha csak fotonok lesznek és semmi ernyő. addíg meg crt/lcd/Oled rulez:)
  • datango
    #1
    én ennek szívből örülök ! :)