50
az életedben? De most ne hazudj!
  • Audrey
    #50
    Mihez képest hazudok mennyit?
  • LittleL
    #49
    hazucc ! D
  • Rafaelo
    #48
    hazudsz
  • Mike
    #47
    szemrebbenés nélkül tudok hazudni
  • Rafaelo
    #46
    nemis
  • FtranX
    #45
    én mindig hazudok :))
  • Tetsuo
    #44
    Orvosnak én is mindig megmondom..
  • iko
    #43
    most hazudok
    [paradoxon]
  • LittleL
    #42
    én csak füllentek...
  • Rafaelo
    #41
    semennyit
    [hazudik]
  • sz4bolcs
    #40
    Persze, orvosnak kötelessége elmondani, ez a munkája. Szerintem ugyanolyan gázos...
  • Shaman
    #39
    Orvosnak meg kell mondani ez nem kérdés.

    Még annó mutterom (orvos) mesélte a különböző reakciókat,bár ő gyermekorvos s a szülőknek kellett elmondani,hogy a gyermek ezért meg azért mingyá meghal (nem nagyon szerette,de meg kellett tenni)...nemtom ez gázosabb-e,vagy idősebb embernek magának megmondani.
  • CLINT EASTWOOD9
    #38
    Attól függ kinek,mit,mikor, és legfőbbképen a helyzetről!!!!!!!!!!!
  • Aspyrin
    #37
    hö?
  • Astaroth
    #36
    nagyon lál beszólás...
  • Astaroth
    #35
    Akinek nyerő kártyái vannak az mindig tiszteségesen játszik...

  • Aspyrin
    #34
    lál topig
  • Astaroth
    #33
    Az első esetben nyivánvaló hogy meg kell mondani az igazat, ugyanis ilyen kapcsolat csapda a fiú számára ezt jobb ha tudja és nem él álomvilágban.

    A másodikhoz:Szerintem abban az esetben kell megmondani, ha ez pozitívan változtat az életmódján.(mondjuk zárkózott életet élt)
    De annak tudatában hogy közel a halál úgymond elkezd "élni".

    Egyébként érdekesség hogy a legtöbb ember nem aszerint él hogy egyszer meg fog halni!Pedig nyilvánvaló...
  • CoolStuff
    #32
    Őszintén?
    Hát elég sokat, elég jól...

    Soxor bánom, de netes ügyleteimben elég hasznos és sok zsét hoz!:)
    Aki idióta, azt én is annak nézem és oltom is, de baráti körben és ismerősöknek csak akkor, ha nem akarok megbántani valakit.

    Nem mondanám, hogy beteges hazudozó vagyok, de kétségtelenül szeretek olyat hazudni, ami felnagyítja a valóságot!:DDD
  • Kori
    #31
    A hazugságnak is lehet több fajta lehet
    pl. kegyes hazugság amivel elméletileg nem bántasz meg senkit

    de van amikor az ember nem hazudik csak nem mondja meg az igazat, elbeszél mellette
  • tomsolo
    #30
    matávos ügyfélszolgálatos? :D
  • Taranov
    #29
    De bizonyos esetekben jobb, ha nem tudja. Persze ha ő kérdi...
  • iko
    #28
    politikus vagy ügyvéd vagy? :)
  • Sir Quno Jedi
    #27
    A munkám az, hogy hazudjak. Magánügyben nem szeretek, az olyan mintha akkor is dolgoznék...áhhh...
  • sz4bolcs
    #26
    Jó persze ez így ok. Akkor én is bárkinek megmondanám.
  • Loál János #25
    Ha minimum 99%-os pontossággal tudnám, hogy mikor hal meg az illető.
    De mivel nem vagyok orvos, és az orvosoknak sem hiszek ilyen kérdésben... :)
  • tomsolo
    #24
    a rohatt!!!!!!!! :D
  • Lteebee
    #23
    A legrosszabb, amikor valaki haragszik és nem mondja, miért, csak keresztbe tesz folyton.
  • Vlala #22
    Egy cipőben járunk (látod, ez is hazugság, nekem van sajátom is) én is általában kimondom, amire először gondolok. (itt is többen tudnának erről mesélni :-) )
    Ha utána kiderül, hogy nem volt igazam, indokolatlanul durva voltam, esetleg megsértettem valakit, egy bocsánatkérés általában megoldja a szituációt. Bocsánatot kérni nem szégyen, tévhitben élni vagy kötni az ebet a karóhoz sokkal kellemetlenebb lehet.
    /Részlet VLala - Út a megvilágosodáshoz c. írásművéből :-)/
  • sz4bolcs
    #21
    Ezt hogy érted?
  • Loál János #20
    Ha biztos lennék a dolgomban, akkor igen.
  • sz4bolcs
    #19
    Nem azt kérdezem, hogy meg kellett volna tenni, hanem hogy te megtetted volna.
  • Loál János #18
    Amit az orvosok mondanak a "Mennyi ideje van még hátra?" kérdésre, az szinte cseppet sem mérvadó, csak szerencsével tudják eltalálni. Rokonságban volt olyan, aki 1 évtizeddel élt túl ilyesfajta "halálos ítéletet", illetve olyan is, aki a jósolt 1 hónap helyett 1 hetet élt még.
  • sz4bolcs
    #17
    Itt nem a jogról van szó. Próbálj a #8-asban leírt esetbe belegondolni. Te megtetted volna?
  • The Garrett
    #16
    attol fugg hol... suliba pl rengeteget kell :P
    Tanaroktol elkereckedni idemegyek odamegyek, most ennek ezt kell azt kell azert nem mentem orara stb...
    Otthon egyatalan nem,
    haveroknak ismerosonek sem, szerencsere mindenki tudja hogz k. feledekeny vagyok igy 80% ban elneznek mindent >D
  • iko
    #15
    szóval nem szabad titkolni, és ki az aki ne akarná tudni hogy meg fog e halni?
  • iko
    #14
    de joga van tudni...
  • fifi
    #13
    Nem sokat:
    -nem nem én ettem meg...,
    -nem egyáltalán nem vagyok másnapos hiszen nem ittam egy kortyot sem...
    -csak 80-al mentem rendőr úr ne büntessen már...
    -ennyiért adom neked és akkor nekem ezen nincs is hasznom...
    -nem tudom, elfogyott, nem ismerem...

    kb ennyi. nagy kamuba felesleges belelovallni magát az embernek mert előbb-utóbb kiderül!

  • Taranov
    #12
    Nem biztos, lehet, hogy akkor még szenved is... lelkileg.
  • Lteebee
    #11
    Persze van szitu, amikor kell hazudni.
    Baromi kreatív vagyok és jól is adom elő.