18
  • Tetsuo
    #18
    Star Wars Battlefield rules!
  • GABOR16
    #17
    Ez csak az 1. széria, hogy az emberek majd a végleges változattal, felépíthessék a birodalmat.
  • trabant
    #16
    Ez egy birodalmi lépegető? :)
  • Zocsi
    #15
    Miért nem a japánoknak mondják meg, hogy csináljanak robotot a marsra. Ők úgyis "robotbuzik". Szerintem ezzel a hozzáállással még 100 év múlva se lesz ember a Marson. Addig fogjuk tökéletesítgetni ezeket a hi-tech játékokat, hogy közben kihalunk. LoL
  • szorri
    #14
    milyen igaz...küldjük fel a svájcinégert a bársonyszékbű, csinálja meg amit a filmben
  • DOT
    #13
    A Marson ? Ugyan minek ? Csak be kell indítani a terraformert, ott van az, láttam a tévében.. Az Elmúlás, vagy Emlékmás, vagy hogyishíjják filmben.. :P
  • Freddy TNT
    #12
    Jó van na ! Rögtön gondoltam, hogy valaki beleköt a zokiszigénbe. Akkor egy 2kilówattos villanymotort neki :D meg vitorlányi napelemeket. Aztán szevasz
  • haxoror
    #11
    zokszigént tud szerzi a vizből :P
    Ha van hozzá megfelelő ojjektum...
  • Runo
    #10
    és vigyenek jó sok "levegőt" is a turbódízelhez, vagy fejlesszenek ki egy olyat, aminek nem kell zokszigén?
  • Freddy TNT
    #9
    Majd E.T jól kigáncsolja oszt nézelődhet rendellenes jelek után ha a feje homokban van fél méterrel. Komolyra fordítva a szót: Szerintem komolytalan ötlet. Miért nem jók láánctalpak(gumiból)vagy a Spiritnél is bevált gumikerkekek? Inkább valami turbó diezel motor kéne rá, hogy lássunk is valamit a tájból
  • HUmanEmber41st
    #8
    Legalább nem fog unatkozni az utazás közben, meg ivóvíz sem kell neki
  • Jimmyke
    #7
    Bár először el kéne jutni a Marsra ;)
  • Jimmyke
    #6
    Valami kúl robotrucit kéne alkotni az szerintem jobb lenne.
  • dez
    #5
    Hát ja. (Úgy tűnik a cikkből, hogy az a sisak csak ellenőrzési, tesztelési célokat szolgál. A Föld-Mars távolság miatt másra nem is nagyon lenne jó. Esetleg még a közel real-time "jelenlevés" illúziójának átélésére - ha egyátalán 3D-s.)
  • robocop
    #4
    Most vagy én vagyok hülye, vagy valaki más, de én eddig úgy tudtam, hogy a kiborgok EMBERI!, azaz szerves analóg aggyal rendelkeznek, nem pedig programozott digitális aggyal. A cikk leírása alapján ez a valami inkább droid, ha már mindenképpen kerülni akarjuk az egyszerű robot megnevezést. De mivel még mindig ember hozza a döntést az egység helyett, ezért nyugodtan maradhatunk a távirányítós AT-ST elnevezésnél.
  • haxoror
    #3
    Az a fiatal Skywalker, rájöhettél volna az alsó képről, vitathatatlanul egy birodalmi AT-ST
  • Lacc
    #2
    A felső képen az egy kiborg? Ejha
  • akyyy
    #1