22
Telefonok árak megbeszélése
  • datango
    #22
    nem, ugyis lemegy az ára ! :) nekem már elég rég szony erikszónom van (:
  • nYoMi
    #21
    Halo! Megér egy N70 48k-t meg egy M. V550et?
  • datango
    #20
    ennyit ? :D
  • datango
    #19
    nokia 3510 es mennyit ér ? /nem rosszálapot... / :)
  • Taranov
    #18
    Így is sokáig bírtad. Bár lehet, hogy Hibernia teszi...
  • Buddhha
    #17
    másik módszer lehet, ha emberünk szétnéz az aproneten... kimondottan használt alkatelek után... átlagot számol az árakból, és el lehet adni...
  • Botond #16
    most hagytam abba egy 2 hete,lagosak lettek a szerverek,meg customer supportal is voltak gondjaim/összetűzéseim,szal inkább abbahagytam,nem fizetek nekik többet
  • Taranov
    #15
    És daocozol még?
  • Botond #14
    én asheron call2t tesztelek ingyé,csak néha iednézek :-) és hetek óta ez az első topik ami túllépte a 10 hozzászólást mobil szekcióban,szal történelmet csinálunk :-D
  • Taranov
    #13
    Egyébként az poén, hogy fél 8 óta azzal foglalkozunk, hogy a tag hogy adja el a telefonját és mennyiért :D
  • Taranov
    #12
    Jó, ezt tényleg nem vettem észre :D
    DE talán így is jobban jár, ha rögtön el akarja adni, és akkor még talán nem is kell megkeresnie azt a gyereket, aki megvenné, és nem kell alkudozni vele.
  • Botond #11
    "mondod,hogy neked kéne",na akkor megmondják,hogy ők neked mennyiért adják :-) mint említettem figyelmesebben olvass :-)
  • Taranov
    #10
    "elmész ilyen bótba ahol adják veszik"

    Nem azt az árat kérded, amennyiért adják, hanem azt, amennyiért veszik. És ha jót mondanak, akkor megkérdezi a gyereket telefonon, hogy veszi-e 2k-val drágábban, és ha nem, akkor eladja abban a boltban, ahol a legtöbbet adnak érte. Tiszta ügy.
  • datango
    #9
    :) aham , hát nemtudom , mert in ijen "bótba" már sokat csalódtam szoval nem nagyon jön be nekem az ilyen , de a magánszemély jobban bejön .)
  • Botond #8
    mert a legtöbbet mondó bolt annyiért árulja,nem pedig veszi :-) ha kicsit figyelmesen olvasnál bírnád követni az eseményeket :-)
  • ThePartyFace
    #7
    Bartellhez miccólnál?:D
  • ThePartyFace
    #6
    ezt én sem értem:)
  • Taranov
    #5
    Ha a legkisebből levonna egy rugót, akkor miért érné meg neki eladni magánszemélynek a legtöbbet mondó bolt helyett? :DDDD
  • Botond #4
    elmész ilyen bótba ahol adják veszik mondod,hogy neked kéne,mondd emberünk egy árat,átmész a szomszéd bótba ugyanez,5 bót után a legkisebből levonsz egy rugót és elnyomod annyiért sztem
  • datango
    #3
    én is azért szeretnék megszabadulni az alkatel 535 ösömtol ( csak 10 ezret montam a sracnak de szerintem 15 öt kellet volna..) menyit ér ? továbbra is ez a kérdés ..!
  • Botond #2
    újabb 8 kommentes topik készül,izgatottan várjuk,amúgy elkébzelésem sincs :-D Nokia párti vagyok :-D
  • datango
    #1
    helo ! mennyit ér egy alcatel 535 ??? most fog lejárni rola a gar decemberben ... !