105
Akció és kaland. Egész nap.
  • Kori
    #24
    hi:))
  • Bandee1987
    #23
    aham
  • Kori
    #22
    egy kisvárosi helyi kábelszogáltató
  • Bandee1987
    #21
    Melyik kábelszolgáltatónál vagy? Fibernet?
  • Kori
    #20
    szerintem is nagyon jó csatorna
    én legtöbbet ezt nézem

    kedvencem az Androméda c. sci-fi sorozat
  • Bandee1987
    #19
    irják is a matávkábeltvnél, hogy uj csatornák lesznek jan 1-től. Ugyhogy leeht, hogy addigra bekerül
  • Bandee1987
    #18
    Én a fibernetnél vagyok a gödöllöi térségben
  • Bandee1987
    #17
    hát ott sajna nincs. De általában év elején bővitenek csatornákat a szolgáltatók, és akkor talán bekerül. Én pl a sport2-re is várok
  • cyrus #16
    matávkábeltv, Bp, XV.ker...
  • cyrus #15
    nemirja a buzodiak... meik csatorna helyén van ?
  • Bandee1987
    #14
    milyen szolgáltatónál vagy?
  • Bandee1987
    #13
    Érdekes, hogy pl. a survivor 1-et azt szinkronizálva, magyar nyelven adják, de a survivor 3-at (amit párhuzamosan nyomnak az 1-el és az a különbség, hogy afrikai sivatagban van, és nem szigeten) azt csak magyar felirattal
  • cyrus #12
    fakkdet..most valahogy meg kell tudnom hogy nálunk van-e...
  • Bandee1987
    #11
    "Az AXN csatorna a SPTI több mint 30 különböző globális hálózatot számláló csoportjának tagja, amely a Sony Pictures Entertainment támogatását tudhatja maga mögött. Figyelemfelkeltő, dinamikus műsorstruktúrájával az AXN csatorna több mint 86 millió nézőhöz jut el Ázsia, Közép-és Dél-Amerika, valamint Európa különböző országaiban, a nap 24 órájában."
  • Bandee1987
    #10
    pl. itt a mai műsor
  • Bandee1987
    #9
    A pengeélen az is durva műsor :)
  • Bandee1987
    #8
    jah
  • winnie
    #7
    az egyik legjobb csatorna, más kérdés, hogy nálunk nincs:(

    ezen megy pl. az egyik legbrutálisabb és kritikailag leginkább elimsert sorozat a 'the shield' - nagyon alap. (de pl.itt adják az andromédát is)

    reality ügyben pedig nagyon ott van, hiszen a survivor-rel és az amazing race-szel a két legszínvonalasabb kinti valóságshow-t vetítik.
  • Bandee1987
    #6
    Olyan mint a NatGeonál, tehát magyarul megy itthon, de a sony pictures és az hbo tulajdonában van (asszem) , és több külföldi országban megy a csatorna.
    www.axn.hu
    Jó, mert nincs benne sok szar reklám a műsorok közben.
  • Bandee1987
    #5
    Nemrég lett hozzánk bekötve a kábeltv, és a 46 közül ez az egyik csatorna. Sztem fasza, és nembaj, hogy vannak rajta régebbi sorozatok is, mert én pl. néha szivesen megnézek olyat, amit régebben láttam.
  • cyrus #4
    ez hol van ? bp-n elérhető ? magyar ?
  • skristof
    #3
    nálunk nem jön, csak fateromnál...
    régebbi sorozatokat ismételnek, néha belenézek, de nem nagyon ismerem
  • Bandee1987
    #2
    Egész jók rajta a filmek is, pl. most megy a Rémkoppantók.
  • Bandee1987
    #1
    Vélemény erről a csatornáról? Sztem tök jó. Az amerikai Survivort(jobb mint a magyar) szoktam nézni, a kiválaszottat, a medicopter 117-et, meg most volt a versenyfutás a világ körül című műsor is.
    Ja, és persze ki ne hagyjam a ralivb összefoglalót :)