7
Akármit állítok, mindig blokkolja az oldalakat, és előjön az információs sáv...
  • Kuznyikov
    #7
    Mi utánn semmi sem segített.Kipróbáltuk a mozillát és nagyon szuper, jól müködik.Köszi.
  • Sil78
    #6
    Mert ez a Microsoft új "megoldása" a biztonsági problémákra: megnehezítik, hogy a vírusok és spyware-ek a felhasználó közreműködése nélkül települjenek a gépre, azaz most úgy fognak települni, hogy ahhoz te nyomhatod meg a gombot (illetve hogy ne szidd a Microsoftot, ha azért települnek ezek, mert te magad veszed lejjebb a biztonsági szintet / engedélyezed az ActiveX-et, mert ugye így egy csomó dolog nem működik). Szerintem egyszerűbb, ha a mindennapos netezésre alternatív böngészőt (pl Firefox, Mozilla, Opera) használsz (ezek már alapból jóval biztonságosabbak, pl mert nem támogatják az ActiveX-et, és mentesek az IE sebezhetőségeitől is), és csak amikor nagyon muszáj (pl Windows Update), akkor használod az IE-t. Ha ugyanis az IE-vel akarsz hasonló biztonságot elérni, annak ez az ára: magas biztonsági szint és az ActiveX kikapcsolása. (És ha van SP2-d, és IE-t akarsz használni, akkor ne kapcsold ki.)
  • Bandee1987
    #5
    ne használj sp2-t :)
    és ne használj ie-t :)
  • Tufa16
    #4
    mert nem kattint az OK gombra :)
  • skristof
    #3
    írta, h nem tudja....
  • cyrus #2
    állítsd a védelmi szintet alacsonyabbra...
  • Kuznyikov
    #1
    Mi a fenéért csinálja azt a IE hogy minden oldalon egy csomó mindent leblokkol?!? Fent egy sárga csíkban írja nekem, hogy mi van, ott meg is tudom szüntetni a blokkolást, de sehol, semilyen beállíttásban nem találom hogy hol lehetne ezt kikapcsolni! Sőt! A beállíttásoknál a biztonsági csúszkát nem engedi magasról levenni, mert dumál, hogy a ''zóna ajánlott biztonsági szintje: magas.'' és visszállítja... Miért?!? Segítség!