9022
Far Cry 2
  • netmester
    #760
    nem mds hanem exe :)
  • gurubefree
    #759
    Sziasztok

    2008.10.31 a pontos idopont.

    - Xbox £55 !!!!!!! ELOVETELBEN HA MAR MOST MEGRENDELED £39
    - PC £25
    - PS3 £55 !!!!!!! ELOVETELBEN HA MAR MOST MEGRENDELED £39

  • tugyiti
    #758
    esetleg az mds ^^
  • netmester
    #757
    2.8Gb és eztén is furcsáltam
  • strebacom
    #756
    mennyi volt a mérete????? amit leszedtél...
  • netmester
    #755
    én most mondjam ezt hogy nekem nincs letöltve mert nincs a neten és hogy jól átbasztam valakit? amúgy egy oldalról mentem rá a letöltésre és az 1-et szedtem le. de jó tudni hogy más is vicces kedvébe volt ma :)
  • strebacom
    #754
    Akkor több ezer magyar nevében kérek egy linket hol van ez?????
  • netmester
    #753
    én sosem voltam abban hitben hogy megjelen. csak abban hogy neked van 1 hekkelt telepítő. és már megjelent csak nem magyarországon
  • strebacom
    #752
    Itt szeretnék bocsánatot kérni amiért te LÁMA voltál és elhitted hogy megjelent a játék(és küldöd a priviket hogy ez, meg az), csak hülyültünk a tesóval....csak 2008 öszén jelenik meg ha megjelenik!!! Sorry....
  • netmester
    #751
    ezek a képek a hivatalos oldalról lettek leszedve
  • Soldiers
    #750
    jöhetne már egy kis trailer
  • strebacom
    #749
    Ja és tolom neked priviben a meghívót ahol fenn van ,de csak neked hisz 1 van és te TESHOW vagy....ment privi!!!
  • strebacom
    #748
    Nem 1024*768 és high beállítással készültek, de a haver GX2-én sem fut jobban....talán azt olvastam hogy az X2-n faxa.....
  • dante3
    #747
    Frankó, ezek 640x480-ban low beállításokkal , ugye?
  • strebacom
    #746






  • strebacom
    #745
    Képet, persze csinálom is!!!
  • dante3
    #744
    Dobhatnál pár képet tesa!
  • strebacom
    #743
    Mivel a haverom profi hakker ő csinálta meg én nem értek hozzá én csak tolom amit elém teszenek!!Sorry....
  • Bokafix2
    #742
    Lehet, hogy le se tudnád őket lőni, ha rossz fegyvert szedsz fel. Ugyanis nagyon realisztikus lesz a fegyverek fizikája és működése. Ha pl. egy kisebb átlagkeresetű feka kollégától nyúlod le a mordályt, lehet, hogy nem fog jól működni: félrehúz, akad, vagy esetleg visszafele sül el.

    Szal, ilyen stukival sose menj a magas fűbe. Ez lesz a legnagyobb problémája a játéknak. Annyira reális lesz, hogy már-már idegesítő. Mivel nagy az aljnövényzet is, és könnyen gyullad minden, és esetleg felgyújtod a fél szavannát, akkor a szél is vinni fogja a lángokat, tehát pár méteren belül te is fáklya leszel.
    Egyébként ha szavannás részen vagy kiválóan lehet lőni a zsiráfok segge alól, ott nehezen vesznek észre.
  • netmester
    #741
    aha szóval ez sem oxlan topic ahol segítenek az embernek hanem olyan ahol lehüjázik. de azért elmondhatán hogy sikerült felrakni
  • strebacom
    #740
    Nekem tökéletesen müködik, mert én az UK-ban élek...csk az a baj hogy nics benne oroszlány, mert én szeretem az oroszlányokat....
  • Tigristank
    #739
  • netmester
    #738
    amit lejjeb írt puhos az gondolom az magyarországi megjelenés mert én leszedtem a játékot és azt írta hogy nem jácchatok vele mert nem az uk-ban élek. ugyhogy most kersegélek hátha találom aolyat ami meg van krekkelve
  • gyuri12
    #737
    tévedsz. vagy scene-k,vagy pedig fos a minőségük
  • Scottt
    #736
    Ezek csak concept artok.de nekem tetszenek:)
  • grebber
    #735
    Ez igen. De amik alant vannak azok csak szimplán fos minőségüek!
  • strebacom
    #734
    Hát szerintem ezek olyan Concept Art.ok, vagy minek nevezik, csak kiszinezve....
  • bertino
    #733
    rakás PS az egész, azért.
  • gduck
    #732
    Valahogy máshogy néznek ki mint a régebbi képek.
  • grebber
    #731
    Pár új kép
  • human8
    #730
    "igen visszanézni" jówa:d nekem is kell az a nyelvtan könyv hehe
  • human8
    #729
    mekkora otások mennek, igen visszanézni ezeket, szétszakadok :D
  • bubu13
    #728
    Én meg tudod mit ajánlok neked? A magyar könyveket nyelvtan, irodalom 1-2 osztályos. De most nem kell elővenned mert elmondom neked: olvasásban sajnos nem tudok segíteni de nyelvtanban talán : ha azt kérdezem MIKOR jelenik meg az a válasz amit válaszoltál de az hogy MIKRE az az hogy milyen platformokra.
  • gduck
    #727
    Elképesztő, hogy miért kell állandóan ilyen fos kamerás felvételt nyomatni az UBI-nak! Ezen semmi sem látszik! Ez lehet 640x480 LOW is :D
  • grebber
    #726
    Akkor tudom ajánlani a szemészetet.

    "játék megjelenése kora ősszel esedékes" Ennek melyik részét nem érted?Pontosabb információ nincs!
  • bubu13
    #725
    boccs de a 717-esben nem volt semmi irva, nem lett volna egyzserűbb leirnod?
  • grebber
    #724
    Téged is nagyon érdekelhet a játék ha 6-ot nem vagy képes visszaolvasni!
  • bubu13
    #723
    Mikre fog megjelenni?
  • Szasza20
    #722
    Azért kíváncsi lennék milyen VGA-val nyomta a srác! De szerintem is elég kb egy 8800 GTS 512! Majd meglátjuk...
  • dante3
    #721
    gameplay movie