32
21 gramm
  • ZilogR
    #32
    15 perc mulva fog kezdodni, erdemes megneznem??? :P Engem nem emberi sorsok erdekelnek, hanem a 21 gramm... Lehet, h "ban plz", de ha nem arról fog szólni, akkor ez bizony hatásvadászat. Egy ilyen tudományosan kevéssé alapozható, már-már misztikus dologgal, amire mindenki felkapja a fejét azonnal, nos, szóval ezzel eladni valamit... Ehh...

    Mint a da Vinci kód...
  • grizzly21
    #31
    Ezt a filmet érteni kell, akinek nem tetszett ,az szerintem fiatal, vagy nem érdekli a vallás kérdése.
    Műfajilag hova sorolandó szerintetek?
  • ffxi
    #30
    Az egész a Traffic klónozottja. Azt nem múlja fölül semmi.
  • McGrady
    #29
    van benne valami, elgondolkodtató...hogy nem tudod egyszerúen bambán bámulni
  • McGrady
    #28
    együtt néztük:D
    egyetértek, sztem is nagyon jó!!
  • Kope
    #27
    Amores Perros sokkal jobb. Még nem Hollywood.i produkció és nyersebb, mint bármi más.
  • flashX
    #26
    Nagyon jó film. Most néztem meg.
  • Aquli
    #25
    Hihetetlen, az utóbbi idők messze legnagyobb filmje
  • Hentes Bill #24
    nekem is nagyon bejött
  • Glpetyus
    #23
    Nekem is tetszett....nagyon is!
  • Evil
    #22
    Nekem begyutt.
  • ALCATELGOD
    #21
    Szerintem meg jó film, bár tényleg kicsit lapos az eleje, de szerintem jobb mint TV-ét nézni :-)
  • Kolbasz
    #20
    Akinek meg tetszett, annak ajánlok egy korábbi Inárritu filmet, a Korcs szerelmeket. Ugyanúgy egy autóbalaesetből bontakozik ki a cselekény, szintén több ember élete fonódik egybe. Nem annyira jó, mint a 21 gramm, de simán ajánlhatom!
  • Kolbasz
    #19
    Szerintem meg qrva jó film! Most sorolhatnám a közhelyes érveket, hogy nagy színészi alakítás, meg izé. De tényleg az! Főleg Naomi Watts játéka fogott meg. Eszméletlenül jó! Lehet, hogy a sztori nem egy hű meg ha, de nem is ettől nagy film. Attól, ahogy meg van csinálva: a színészi játéktól, a megvilágítástól, az idegességet sugárzó kézikamerás beállításoktól, a szoktatlan vágástól, ami még feszültebbé teszi a filmet. Egy iszonyatosan megrázó film!
  • DecenS
    #18
    Én is végigkínlódtam anno.
    Nagyon öncélúnak találtam benne az idősíkok váltogatását. Lényegében másra nem is volt yo, mint hogy ne legyen a film menete olyan egyszerű, mint az 1x1.
    Ha belegondoltok ugyanez a sztori lineárisan előadva az ég egy adta világon nem tartogat semmit. Semmit. Persze így sem. De így legalább ott motoszkál a fejedben, hogy biztos a végén lesz a poén. Pedig nem.
    Szóval szerintem kihagyható.
  • CSOCSO
    #17
    szerintem se nagy film
  • Roll
    #16
    Szerintem elég hülyén van felépítve a film. Az elején szinte megalszik az ember szájában a tej.
    Végigküzdöttem, de hogy qrva jó azt kétlem.
  • Bercy #15
    nemtom. en a Fight Club-al is igy voltam. az a film csak a masodik feleben tartogat fordulatokat es attol olyan jo.
  • traXion
    #14
    ha egy film 15 perc alatt nem tudja felkelteni az érdeklődését valakinek, arra ne mondjátok hogy jó film...
  • Bandew
    #13
    Amire a legdurvább ráhangolódni az a Dogville, de ha egyszer már benne vagy, akkor iszonyat kircsók! :-)
  • Alien
    #12
    Nekem is volt pár ilyen film, amire azt mondtam, hogy na neeee és kikapcs:))
  • Taranov
    #11
    Lehet, hogy a végére tették a durranást!
  • Bercy #10
    az elso 15-20 perc telleg nagyon szar. de a film ugy egeszeben eleg jo.
  • cSuwwi
    #9
    5 percig én se. végignéztem
  • traXion
    #8
    én 5 percig nem tudtam nézni
  • Bercy #7
    1et ertek.
  • Alien
    #6
    Szerintem jó, de egyszer nézhetős.
  • Alien
    #5
    Dráma
  • Alien
    #4
    Én is láttam a filmet, megis van dvd-n, nekem is tetszett, érdekesen volt vágva.
  • Bandew
    #3
    Hát nem tom, nekem nem igazán jött be.
  • Taranov
    #2
    Milyen jellegű film? Milyen környezetben játszódik?
  • Iori
    #1
    Csodálkoztam mikor rákerestem a keresőbe erre a filmre és még nem volt topicja. Nem rég láttam ,szten egy qrva jó film. Nekem nagyon tetszett mind a 3 főszereplő alakja(Sean Penn,Naomi Watts, Benicio Del Toro) És tényleg valóságosan visszaadja az élet rosszabik oldalának minden elemét.