18
SE K700i+távvezérlési problem
  • adamita
    #18
    Hy!
    Ezt a progit honnét tudnám letölteni?? MErt nagyon kéne!
  • jonnie
    #17
    a presenter a powerpoint pl. és hibátlanul lehet azt is irányítani.
  • erdelyizoli
    #16
    nektek mennyibe került az infra vagy a kábel stb?
  • PBence
    #15
    De tud!csak lekell hozzá tölteni...
  • paja007
    #14
    nekem is megy...a bt eszközhöz kaptam egy install cd-t, abban bekapcsolom a funkciót és müxik.de winapot nem tud a telo, csak desktopot, wmp-t, meg valamit presentert...azt még soha nem próbáltam
  • reaper4
    #13
    nekem megy
  • Ahouse
    #12
    pccontrol a progi neve, nem kamu, christersson.org innen le tudod szedni a cuccot, de elvileg HID fileok használatával is meg lehet oldani a dolgot. http://k700i.atw.hu
  • nemcsakfeel
    #11
    van hozzá jülön progi, amivel BT vel lehet PC-n pl. pont a winampot irányítani.
    De létezik infrás progi is, egyik sem ingyenes :)itt láttam, ha igaz az a hír hogy a k700 képes s60 as progikat futtatni.
  • zsomborm
    #10
    sikeült már iráynitani? (kis idö már eltelt azóta:D
  • jaguar
    #9
    pc control-ra gondolsz?Vagy mire???
  • Mike at home
    #8
    a legszebb az lenne, ha ugyanez mukodne, barmelyik SE-vel amin van infra, es mondjuk a TV-t, DVD-t lehetne vele iranyitani
  • Mike at home
    #7
    leszedted hozza a programot?
  • jaguar
    #6
    Még mindig megvan a problémám!!!!
  • Tufa16
    #5
    valószinüleg nem arra van a távvezérlés hogy te a winampod vagy a kurzorod irányítsd... BT-s képnézegetőhöz esetleg...
  • jaguar
    #4
    Van bizony!Kapcsolódás->Bluetooth->Távvezérlés!
  • Taranov
    #3
    Nem is tudtam róla, hogy van ilyen, hogy távirányítás.Biztosan van?
  • jaguar
    #2
    Üdv!Az lenne a problémám,hogy a k700-asommal nemtudom hogy kell irányítani bluetooth-al a pc-men,pl a cursor-t,vagy a winamp-ot!Képek zenék videók fel,letöltése az megy,csak ez a fránya távvezérlés...Mindig azt írja ki,hogy kapcsolódás sikertelen...Valaki kérem segítsen!!!
  • traXion
    #1
    asszittem cyrus vót az!