22
ATI CATALYST
  • Borg
    #22
    Szükségtelen
    -a topic, mert van másik 2-3 ahova befért volna a téma
    -és az anyázás is, mert egyrészt attól, hogy felesleges, még értelmes a topic, másrészt egyetlen moderátort sem látok itt rajtam kívül, akinek tiszte lenne eldönteni egy topic sorsát.
  • dan104
    #21
    ebben igazad van,de nem fontos mindenkit leteperni mert hibázik!nem?
  • Botond #20
    azé a lustaságnak is vannak határai,ha nem csak a legfelső topikot nézi meg itt a hardver szekcióban egyből talál 8 db ATIs topikot nem beszélve arról,hogy ati.com-on a driverek mellé világosan oda van írva,hogy melyikhez mi kell,és hogy kell felrakni,szal azé én se értem az embereket néha ^.^
  • dan104
    #19
    no problem!
    nem értem az embereket,azért jöttek létre ezek a fórumok,hogy segítsünk egymásnak,nem eltapossuk!
  • Botond #18
    engem még külön PMben is kifaggatott,hogy jól érti e :-D gondolom neked akarta küldeni,de hozzám jött :-D
  • dan104
    #17
    egészségedre!csak légy türelmes,mert itt mindenki olyan kurva "okos"!
  • NiGhTM4R3
    #16
    Megy-e nélküle vagy sem, már nem érdekel, leszedtem azt a .net-et, és már nekem is megy a meghajtó.
    Végre...
    Még1x nagyon köszi dan104!!! Nemtudod mennyit segítettél :)))
  • dan104
    #15
    kicsi csillag,lehet hogy Te ilyen kurva okos vagy,de olvass figyelmesen!köszi
  • Botond #14
    kétségtelen :-) de aki az első sor elolvasásánál megakad,azt te se gondlod,hogy eljut az 3dikig :-D
  • RelakSfromhome
    #13
    miért kéne? Van olyan változat is, amihez nem kell. A www.ati.com-on fent van...
  • NiGhTM4R3
    #12
    Direkt megnéztem h van-e hasonló topic, az ilyen beszólások elkerülése végett - nem is találtam. Bevallom, csak Catalyst-re kerestem rá, nemtaláltam ezért gondoltam nyitok egyet, tényleg felelőtlenség volt.
    A topicot tényleg törölhetik az illetékesek.
    Kösz mindenkinek aki segített.
  • Met
    #11
    Érdekel a problémád és ha tudok segítek, de felesleges ezért topicot nyitni amikor van ez.
  • Botond #10
    na de oda van írva az ati driver mellé,hogy ez kell hozzá :-) csak el kéne olvasni néha,nem csak automatikus nyomogatni a download/ok,install/ok gombokat :-D
  • PLackó
    #9
    nekem is ez volt a problémám,így már működni fog.
  • NiGhTM4R3
    #8
    Köszi a segítséget! ha sikerül akkor te vagy a király:)

    Feles topic? te meg akkor feles ember...
    Tudod, ez nekem nagyon fontos, az h neked nem, vhogy rohadtul nemtud érdekelni, nemtetszik, ne gyere ide, ennyi.
    3xxx addonodból 3000 az h feles topic? röhej :D
  • Botond #7
    ibtl \o/
  • dan104
    #6
    olvass a hardwareoc-n!
    Microsoft .NET Version 1.1 Framework)ez kell hozzá!
    nesze

    egyébként ne reklamálj nyugi légy türelmes!!!
  • Met
    #5
    Egyesek meg feleslegesen nyitnak topicot.
  • NiGhTM4R3
    #4
    De gyorsak egyesek..
  • NiGhTM4R3
    #3
    Sziasztok!
    Lenne egy nagy problémám az ATI CATALYST-el. Amikor feltettem, SP1-el, akkor újraindulás után kiír vmi hibát, ergó törölhetem le. Gondoltam vmelyik progi belezavar...
    De a minap telepítettem újra a Windows-t, SP2-vel, frissen tettem fel a Catalyst-ot (tehát nem akadhat bele semelyik programba) a hiba dettó ugyanaz (vmi inicializálási hiba...)
    Szóval most vmi elég régi, 4.8-as talán van fennt.

    Ha vkinek bármi ötlete van mi lehet a baj, az írja le, szeretném ha hibaüzenet nélkül futhatna mindig a legújabb Catalyst a gépemen!
  • Met
    #2
  • EOX
    #1
    topik del