47
HALF-LIFE 2 3D-ben
  • toza #47
    bocs nem ide akartam irni..de sebaj..
  • toza #46
    ide is benyomom hatha..

    az tortent h steamban eccercsak nem tok bejelntkezni!nem jo a regi acc om jelszava meg semmi,a vicc az hogy nem emlexem mijen emil cimre regisztraltam,igy sehogy sem tom vissza hozni...erre tud vki megoldast?!
    (steam problemas faquban meg az van h skennejjek cd kulcst,meg kulgyek mindenfele szir szart,emil cimmel satobbi..de hat rohattul nem tom a mailcimet..szal ijenkor mivan?!?egyebkent doddal tolnam,1 honapja meg jovot..most eccer csak nem?!letilcsam vhogy vagy mivan?!)

    nallatok minden ok?
  • hiba
    #45
    Jol gondolom hogy ennek a topicnak annyi koze van a HL 2-hoz mintha azt kerdeztek volna hogy mukodik e 4 gombos egerrel?
  • alert
    #44
    Aham ezt láttam, csak gondoltam azóta hátha van már másik helyen is. Kössz!
  • 3DAY
    #43
    1111 Budapest Budafoki u. 10/a

    http://www.vrcenter.hu
  • alert
    #42
    Hol lehet egy ilyen szemüveget kipróbálni? Én vennék egyet ha élőben is tetszik, de csak úgy zsákbamacskáért 16 eFt-ot...
  • 3DAY
    #41
    Ezt a hülyeségt, hány topic van videókártyákkal kapcsolatban ? Azok is mind burkolt reklámok ? Vegyél ATI-t, vegyél nVidiát :) Az nem zavar ? Meg a HL2 topic az is elvileg reklám mert a HL2-t reklámozza. Az se zavar ? Akkor ez miért ? Minden amiről az emberek beszélnek burkolt reklám ?
  • HuAn82
    #40
    Burkolt reklámnak elég egy is...
  • 3DAY
    #39
    Miért fáj az neked ha nyitok egy topicot ? Ne irj bele és akkor eltűnik :)
  • Botond #38
    ibtl sztem
  • HuAn82
    #37
    A HL2 miatt nyítni ezt gyenge kifogás. Főleg ezután.
  • 3DAY
    #36
    1. A játékok 99%-ával meg. NFSU2-vel tökéletesen megy.
    2. Nem, csak aki érzékeny rá, életembe nem fájt még a fejem.
    2.5 A játékokata directx valós időben rendereli, ezért ki tudja számolni a képet a bal és a jobb szemnek külön külön. A filmeket 1 látószögből veszik fel, ezért nincs meg a két kép a két szemnek. A 3D filmeket két nézőponttal veszik fel ezért 3D-sek.
  • sajoati
    #35
    hüje kérdések:
    1. ez csak spec gamékkel megy 3d-ben, vagy mondjuk egy NFSU2 is, vagy mittomén, Pingu? :)
    2. fejfájósdi hivatalosan kell, hogy jelentkezzen, vagy csak az érzékeny embereknél (ismerek olyat, akinek a wolfenstein 3d-től is hányingere lett pl.) félóránként szünet kicsit gyakorinak tűnik.

    megj., 2.5 ha minden gaméra megy, akkor miért árulnak külön 3d-s filmeket??
  • 3DAY
    #34
    Igazából azért HL2 -s topic mert érdekelne hogy megye a HL2-vel is ?

    Mert még nincs meg a game.
  • 3DAY
    #33
    Azon meg mi a 3D ?
  • XeeN
    #32
    Jól gondolom, hogy ez a kütyü azon az elven működik mint az ASUS deluxe kártyákhoz kapható szemüveg?
  • repro
    #31
    de ez miért "HL2" topik? több játékot is lehet játszani 3d-ben. Pl aknakereső a legjobb
  • 3DAY
    #30
    Az uj eD Glassok mennek LCD-kel, szerintem hamarosan hoznak majd belőle.
  • Yoyoyo
    #29
    Nem tudtok olyan szemuveget ami LCDvel is megy? Mennyivel kerül többe az?
  • Shadow_THH
    #28
    van flash játék és kb 35 mega :)
  • Lacc
    #27
    Nekem egy olyan HMD szemüveg kéne nagyon, na az über lehet. Legalább annyira mint amennyibe kerül :DD
  • Bandew
    #26
    Ez tetszik nekem! Lehet, hogy beszerzek egyet.
  • akyyy
    #25
    erw
  • Nyiri
    #24
    Az 737 volt :)
    Tobb ott levo haver mondta hogy zavaro hosszu tavon, bar lehet csak hozza kell szokni.
  • 3DAY
    #23
    Ez tök jó :) A jetflyon kb 2000-en probálták és pont az olyan ir akinek fáj a feje tőle :). Azért lehidaltál a 747-es virtual cockpit-től elég rendesen ne tagadd! :)))

    NEKEM NEM FÁJ A FEJEM TŐLE :)

    800x600 144hz -en tökéletes. De 100Hz-en sem annyira zavaró.

    Lassan egy éve használom és semmi gond sincs se a szememmel se a fejemmel. Fél óránként azért nem árt pihenni egy kicsit.
  • Nyiri
    #22
    Mint mondtam a hl2 topicban, ilyert probaltam a Jetfly-n es elsore kurva jol nezki, tenyleg megfognad a 3d-s dolgokat (csakhat ott a monitor), de rohadtul zavaro a szemnek. ha jol emlekszem 100-hz volt a moncsi beallitas, de meg igy is szedultunk nehany perc utan. Tenyleg jo elmeny de egy napos fejfajas 1 ora jatek utan. Sok sikert.
  • nemcsakfeel
    #21
    Hány herzen játszol milyen felbontásban?
  • Sephi
    #20
    Nyugi! Itt nem lehet topikot nyitni anelkul hogy ne rohanyanak le paran valami absolute nagy baromsaggal csak hogy agyon spamejek :DD

    Ez mar megszokott :D En nem is veszem mar eszre oket :DD
  • joe69
    #19
    ez meg rendben van, de a topikcimet jaitsak ki a moderatorok
  • 3DAY
    #18
    Ez most miért reklám ? Mondtam egy szóval is hogy vegyetek bármit is ? Szerintem nem. Csak tapasztalatot szeretnék hogy próbálta e valaki!?
  • 3DAY
    #17
    Belefért csak a 300 hozzászlás/perc es commentzáporban elveszett a kérdésem :) Mindenki a falevelekkel van ott elfoglalva :)
  • joe69
    #16
    asszem a reklam tiltott dolog a forumokon...
  • 3DAY
    #15
    Nem csak ismerem őket, és segítek nekik népszerűsíteni ezt a 3D-dolgot, mert nem nagyon ismerik az emberek.
  • Zetorg
    #14
    pont ezt akartam kérdezni :)
  • joe69
    #13
    es ez miert nem fert bele a hl2 topicba??
  • 3DAY
    #12
    Elvileg létezik már olyan ami TFT-kel is megy, de amit VR CENTER-nél láttam az a CRT-s változat.
  • Johnny23
    #11
    te eladó vagy ott,vagy mi??
  • Lacc
    #10
    Ja sajna csak azzal :(
  • Lacc
    #9
    De ez csak CRT monitorral megy nem?
  • 3DAY
    #8
    Igen :) Most ne izélj már... :)