22
  • Zsoltika 007
    #22
    UP!
  • Zsoltika 007
    #21
    Na!! Senki??
  • Zsoltika 007
    #20
    Aki kipróbálta nyilatkozzon már vmit mert én is hezitálok. Vmware-ben fagyott össze vissza (de sztem ez nem a solaris sara) úgyhogy nem tok sokat mondani, viszont a Suse 9.1 össze***ta a vincsimet úgyhogy agyalok megéri-e lehúzni még 1x?
  • NEXUS6
    #19
    Én is gondolkodom a letöltést illetően.
    Ha játékon kívül a nálam szokásos dolgokra (net, video, office) különösebb erőfeszítés nélkül használható akkor asszem felrakom.
  • Esrohnoil
    #18
    Érdeklődve várom a további észrevételeidet. :)
  • Laci
    #17
    Ja csak hogy ezeket a hozzászóláásokat már nem is nagyon lehet ilyen "prekoncepciók" nélkül olvasni, főleg ha a tartalmukat is figyelembe vesszük...talán ezen is el kéne gondolkodni...
  • BlackRose
    #16
    Solaris up and running... az első benyomásaim pozitivak, de 10 perce, hogy feltelepítettem, ez édes kevés idő, hogy akármit is mondjak.
  • strogg
    #15
    Sajnos eddig kimaradt az életemből a Solaris. Láttam üzemelni Sparc procin az egyetemen, és a solaris első x86-ra átültett példányát is letöltöttem. Csak sajnos még nem volt időm kipróbálni. Elismerem, súlyos hiányosság, hogy még nem próbálkoztam vele, ne adj isten elmélyedni kicsit bővebben a témában.
    Ezért a leírtakról nem tudok nyilatkozni. Abban viszont előre is biztos vagyok, hogy a dicsőítő szavak a sun részéről jó adag marketinget is tartalmaz. Na meg mindenki a saját gyerekét szereti a legjobban:)))
    Most viszont ünnepélyesen megigérem, hogy letöltöm, és ezuttal fel is rakom egy gépre, ha módomban áll. Kisdobosbecsszóra :DDDD
  • BlackRose
    #14
    He... a dobozon majdnem úgy sorakoznak mint a Halo 2 vásárlásakor... érdekel meglesz e a 2.5 millió download az első napon mindenesetre én beálltam a sorba és már az első két CD-t le is húztam, Solaris 9-est és 8-ast használtam de SPARC-on, x86-os verziót még nem probáltam ki... na miért nem állna be a Windowsok és a Fedora közé. A Fortune 100 cégek honlapjai 43% Solarison fut, 32% Windowson, 12% Linuxon, 3% AIX-on és 3% HP-UX-on fut... tehát nem lehet rossz, ne persze azért messziről sem olyan jó mint ahogyan írják... az biztos.
  • mrzool
    #13
    Nem haverom, és nem vagyunk ugyanazok. Talán jobban tennéd, ha prekoncepció nélkül olvasnád a hozzászólásokat...
  • Slartibartfast
    #12
    kár, hogy nem futnának alatta a progik, amiket használok.
  • Laci
    #11
    ...Meg Mireez haverod beszólásai is...(már ha egyátalán nem ugyanaz a nick vagytok..sorry)
  • mrzool
    #10
    A fat32 és az ntfs egymás mellett való említése 'óriási' hozzáértésről árulkodik...
  • Esrohnoil
    #9
    Hmm...
    Másfél giga 5 cd-n az alap.
  • Bucser
    #8
    mert nem a törzsprogramért fizetsz, hanem havi előfizetéssel kaphatod meg majd csak meg a frissitéseket hozzá:)Azaz nem az autóért fizetsz, hanem a szervízelésért:) De azért öszességében többet 4 év alatt mintha az autót megveszed:)
  • Zoldalma
    #7
    Mi ezzel a gondod?
    Inkabb a Fat32/NTFS melle rakd ezt a fejet...
  • Zoldalma
    #6
    NVidia tamogatas benne van, es mivel Doom3 opengl, igy futtathato rajt (ha jol tudom).
  • Esrohnoil
    #5
    Jah...
    Fut rajt a Doom3 és a GTA: San Andreas rendesen?
    Ha igen, felteszem a winfos helyett
  • Murdoc
    #4
    Na, egyszer írjak én ilyen jó programot... De ha ilyen tuti(pár prilliárdszor jobb, mint a régi), akkor miért van ingyen??
  • JZO
    #3
    hihetettlen, hogy ezt ingyen adják...

    Bárcsak a Windowsokról írnának végre ilyen szépeket :)
  • mireez
    #2
    ZFS - A fájlrendszer "16 milliárd milliárdszor" nagyobb kapacitású, mint a jelenlegi 64 bites fájlrendszerek, akár 80 százalékkal is csökkenti a fölösleges adminisztrációs munkát, és bizonyítható adatintegritást nyújt (99.99999999999999999 százalékos hibafelismerési és -javítási eséllyel).