21
Nokia
  • akyyy
    #1
    Nos, adott egy pár AMR kiterjesztésű hangfájlom, ezeket szeretném wavba vagy egyéb, könnyen kezelhető fájlá konvertálni (mp3, stb....).

    A gépem miatt keresőbe nemtok ékezetett használni, ezért kérek segítséget, főleg ha esetleg valakinek van is ilyen progi. Szal AMR ből WAv-ot!
  • 0ppika
    #2
    Igen, neked egy olyan progi kell ami AMR-ből WAV-ba konvertál!
  • Garfield
    #3
    És mondd, mely szavakban levő ékezeteket nem tudod - nem vagy hajlandó - beírni a keresőbe?

    AMR

    WAV

    convert



    U.i.: Örömmel látom, hogy azok a fránya keresők ezek szerint már megjavultak, mostmár csak ékezetet nem tudsz írni.
  • Garfield
    #4
    De tudod, mit? Ne mondhasd, hogy geci vagyok, segítek neked áthídalni az ékezetek okozta problémát. Ezekután már könnyedén meg fogod találni, amit keresel.

  • Tattoo
    #5
  • Shadow_THH
    #6
    szevasz aky! N-gage, esetleg 6600?
    nekem van külön amr konvertáló progim pár kb, de a nokia multimedia converter a megfelelő telefonhoz szintén megoldhatja a problémát :) www.nokia.com
  • akyyy
    #7
    6230...és azzal nemtudtam sajan konvertálni, néztem oldalán sehol semmi...
  • Shadow_THH
    #8
    szedj le másik telefonhoz akkor, egyébként meg ha adsz vmi helyet fel tudom tölteni konvertert
  • Shadow_THH
    #9
    vagy ha van rendes headseted és sürgős, kösd össze a telefon kimeő hangját a géped mikrofonával a windóz felvevője is pont 1 percet tud :)
  • akyyy
    #10
    http://nokia6230.mgj.hu/up/upload.html
  • Shadow_THH
    #11
    te oldalad akyyy?
  • akyyy
    #12
    nem, de ide fel lehet tölteni programokhoz, amúgy asszem meg lesz a progi, csak várnom kel hétvégére hog yki is próbálhassam, mert a gép jelszavas, ráadásként az én fiókom, ami pluszba még korlátozott :(
  • GiGa master
    #13
    hy valaki legyen olyan kedves és segítsen tudna valaki adni 1 progit amivel tudok wav-ból amb-be tudok konvertálni!!???pls valaki segítsegíteni!
  • GiGa master
    #14
    Ngayon megköszönném!!pls valaki segítsen!!
  • nokiafanatic
    #15
    helo szija szevasz! nekem hasonló a gondom.. én mp3 vagy waw ból szeretnék amr hangot csinni csengőhang céljából... megtaláltam nagynehezen a MikSoft Mobile AMR Converter nevezetü kis progit ami méintha tényleg csinna vmit de nbem az igazi.. elindítom a konvertálást és csak várok és várok a végtelenségig de nem fejezi be.. :(
    ha vki tudna vmi megoldást erre vagy jobb progit akkor kérem jelezze!
  • zubuki
    #16
    le lehet tölteni valahol vmilyen amr-ből konvertáló programot?
  • Tomicsek
    #17
    Nézd meg ezt.
  • djpalacsinta
    #18
    http://www.snapfiles.com/get/audiocommander.html

    ezt töltsd le. Nekem bevált!
  • poplacy
    #19
  • krizsi000
    #20
    Sziasztok!
    Nem tud valaki egy olyan programot, ami kitudná venni az énekhangot egy zene alól?????,
  • Dj Faustus #21